Odbiornik E-Collar Micro Educator ME-300
Odbiornik E-Collar Micro Educator ME-300

Odbiornik E-Collar Micro Educator ME-300

Dodatkowy odbiornik do elektronicznej obroży treningowej E-Collar Micro Educator ME-300

1 026 zł 848 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 31. 01. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Odbiornik E-Collar Micro Educator ME-300

Dodatkowy odbiornik do elektronicznej obroży treningowej E-Collar Micro Educator ME-300

RX-070 Micro Receiver to nasz najnowszy odbiornik zaprojektowany z myślą o mniejszych psach. Jest o około 20% mniejszy i lżejszy niż RX-090. Jego unikalna konstrukcja pozwala użytkownikowi obrócić go o 90 stopni na pasku, dzięki czemu punkty kontaktowe mogą być z przodu i z tyłu, jeśli jest to konieczne dla bardzo małej szyi. Punkty kontaktowe są oddalone od siebie o 1" zamiast tradycyjnego rozstawu 1,25". Kompatybilny z wszystkimi obecnymi nadajnikami, w tym ET-300, ET-400 i EZ-900 oraz innymi.

 

W czym obroża pomoże?

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy

Parametry techniczne

Bateria w odbiorniku Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Bateria w nadajniku Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Zasięg 500 m
Siła impulsu 100
Tryb antyszczekowy nie
Długość obroży 20 - 70 cm
Zasilanie na ładowarkę
Funkcje impuls + wibracja + dźwięk + światło
Wodoodporność zanurzalny
Ekran LCD podświetlany
Wydajność baterii odbiornika 1 - 3 dni
Wydajnosć baterii nadajnika 10 - 14 dni
Liczba psów 1 - 2 psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.