E-Collar Educator ET-400

Elektroniczna treningowa obroża Mini Educator E-Collar ET-400 to jedna z najlepszych obroży treningowych na świecie. Amerykańska produkcja. Zasięg obroży wynosi 1200 m, wystarczający dla wszystkich właścicieli psów. Ostrzeżenia impulsem (krótki lub długi) lub wibracją. Największą zaletą tego modelu są miniaturowe wymiary i mała waga odbiornika i nadajnika. Urządzenie sprawdza się świetnie w stosunku także u najmniejszych ras psów jako jest chihuahua, yorkshire itp. Wyjątkowy kształt nadajnika (wygląda jak stoper). Zdalne włączanie światła LED na obroży, oświetlające Twojego psa. Funkcja booster. Wodoszczelna. Możliwość trenowania 2 psów jednocześnie.

Wybór opcji produktu
 • Liczba psów

2 367 zł 1 956 zł bez VAT
Dostepne 3 szt.
Kiedy dostanę towar?
czwartek 30. 03. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

E-Collar Educator ET-400

Elektroniczna treningowa obroża Mini Educator E-Collar ET-400 to jedna z najlepszych obroży treningowych na świecie. Amerykańska produkcja. Zasięg obroży wynosi 1200 m, wystarczający dla wszystkich właścicieli psów. Największą zaletą tego modelu są miniaturowe wymiary i mała waga odbiornika i nadajnika. Urządzenie sprawdza się świetnie w stosunku także u najmniejszych ras psów jako jest chihuahua, yorkshire itp. Wyjątkowy kształt nadajnika (wygląda jak stoper). Zdalne włączanie światła LED na obroży, oświetlające Twojego psa, inni ludzie i kierowcy bedą widzieć z daleka Twojego psa. Booster to automatyczne, natychmiastowe zwiększenie obecnie używanego sygnału w nagłych sytuacjach wymagających zdecydowanego działania. Wodoszczelna zarówno odbiornik i nadajnika są w pełni wodoszczelne, mogą zostać zanurzone w wodzie. Możliwość trenowania 2 psów jednocześnie, dokupując kolejny odbiornik możesz trenować 2 psy. Mini Educator E-Collar ET-400 obsługuje się bardzo łatwo - każdy przycisk odpowiedzialny jest za inną funkcję, zapewnia to szybką reakcję, która przydaje się podczas treningu. Kolejną zaletą jest w pełni wodoszczelny odbiornik do głębokości 12,5 m! Podświetlany ekran, który pozwala na trening gdy jest już ciemno. Dzieki możliwości ustawienia mocy impulsu elektrostatycznego na 100 poziomach, obroża jest odpowiednia dla psów o wadze od 2 kg do 60 kg. Obroża i nadajnik zasilane są akumulatorem litowo-jonowym. Nie musisz wymieniać baterii, po prostu podłączasz urządzenie do ładowarki. Obroża Mini Educator E-Collar ET- 400 posiada ostrzeżenia w postaci wibracji, dźwięku, impulsu elektrostatycznego (krótkotrwały lub ciągły) oraz booster. 

Główne funkcje obroży

 • Zasięg 1 200 metrów. Dzięki temu możesz trenować psa nawet w lesie i innym trudnym tereniem.
 • Niebieski podświetlany ekran LCD, ułatwia trening po zmroku.
 • Obroża posiada mocne światło LED (miga lub świeci stale), dzięki temu łatwo zlokalizujesz psa po zmroku
 • Wymiary odbiornika (obroży) są małe (5 x 2,5) centrymetra.
 • Unikalny system COS (kontrola stymulacji). Umożliwia ona dopasowanie poziomu stymulacji bez zbyt dużych skoków impulsu.
 • Jeżeli w ciemności upuścisz nadajnik, możesz go zlokalizować za pomocą dźwięku" (funkcja Lost transmitter beeper).
 • Jeśli nadajnik spadnie Ci do wody, nie panikuj. Pływa i jest wodoszczelny.
 • Do wyboru jest 6 różnych systemów treningowych. Instrukcja jest częścią opakowania.
 • Obroża zasilana jest baterią, którą bez problemu naładujesz za pomocą ładowarki.
 • 100 poziomów impulsu możliwość ustawienia boostera, impulsy chwilowego lub ciągłego

 

 

Zasięg obroży

Mini Educator E-Collar ET-400 pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy do odległości aż 1200 metrów. Zasięg 1200 metrów jest wystarczający dla podstawowego i profesjonalnego treningu większości psów. Mini Educator E-Collar ET- 400 jest idealnym wyborem do użytku zarówno w mieście, jaki i w lesie, gdzie są gorsze warunki i może dojść do obniżenia zasięgu.

 

Typ korekcji 

Mini Educator E-Collar ET-400 może wysyłać sygnały w postaci wibracji, dźwięku krótkiego lub ciągłego impulsu elektrostatycznego (maksymalnie 10 sekund), regulowanego na 100 poziomach. Posiada także funkcję Flash Light pomocną w momencie zagubienia odbiornika czy przy lokalizacji psa. Kierowcy oraz inni ludzie zobaczą Twojego psa. Bardzo łatwo dostosujesz moc do wielkości i wrażliwości Twojego psa. Siła impulsu jest regulowana za pomocą przycisku na nadajniku. Booster to automatyczne, natychmiastowe zwiększenie obecnie używanego sygnału w nagłych sytuacjach wymagających zdecydowanego działania.

 

Bateria i ładowanie

Nadajnik i odbiornik urządzenia Mini Educator E-Collar ET-400 zasilane są wymienialnym akumulatorem litowo-jonowym, ładowanie trwa około 2 godzin. Na jednym naładowaniu nadajnik pracuje około 30 dni natomiast odbiornik 14 dni. Odbiornik i nadajnik możesz w każdym momencie doładować za pomocą dualnej ładowarki.

 

Wodoszczelność

Mini Educator E-Collar ET-400 posiada wodoszczelny odbiornik do 12,5 metra. Nadajnik jest wodoodporny, utrzymuje się na wodzie w przypadku upuszczenia do zbiornika wodnego. Mini Educator E-Collar ET-400 jest odpowiednią obroża do codziennego treningu jak i do treningu psów myśliwskich czy psów ratowników. 

Ilość psów

Mini Educator E-Collar ET-400 możesz użyć do treningów większej ilości psów w tym samym czasie. Dokupując jeszcze jedną obrożę możesz trenować także 2 psa. Urządzenie zapamiętuje poziom ostrzeżenia dla każdego z psów, przełączając pomiędzy psami wyświetli się ustalony wcześniej konkretny poziom.

 

Ekran 

Mini Educator E-Collar ET-400 ma wysokiej jakości podświetlany ekran LCD, dzieki któremu możesz psa trenować w dzień i w nocy. Na ekranie dostępne są niezbędne informacje - typ korekcji, ilość psów, moc impulsu, stan baterii. Możesz włączyć też na obroży silne światło LED, które umożliwi Ci lokalizacje psa po zmroku.

 

Długość obroży

Mini Educator E-Collar ET-400 to wysokiej jakości obroża z biothanu (bardzo wytrzymały materiał). Piesek nosi ją chętnie noszenie a sama obroża dobrze trzyma się na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 70 cm.

 


Waga i rozmiary

Nadajnik ma średnicę 6,7 cm, głębokość 3,2 cm i jego waga jest 119 gramów. Odbiornik ma szerokość 5 cm, wysokość 3,8 cm, głębokość 2,8 cm a waga to 68 gramów. 

 

 

Zalety Wady
 • Bardzo mały odbiornik
 • Podświetlany ekran LCD na nadajniku
 • Ładujący odbiornik i nadajnik
 • 100 poziomów impuslu
 • wibracja, dźwięk
 • Możliwość treningu 2 psów w tym samym czasie
 • Łatwa obsługa - dla każdej funkcji osobny przycisk
 • Zasięg 1200 metrów
 • wyższa cena

W czym pomoże Ci obroża treningowa dla psa?

 • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
 • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
 • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Bateria w odbiorniku Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Waga odbiornika 68g
Wydajnosć baterii nadajnika 2 - 3 tygodnie
Wydajność baterii odbiornika 10 - 14 dni
Ekran LCD podświetlany
Funkcje impuls + wibracja + dźwięk + booster
Zasilanie na ładowarkę
Waga nadajnika 121g
Wymiary nadajnika (sz/w/gr) 6,9 x 3,2 cm
Bateria w nadajniku Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Wymiary odbiornika (sz/w/gr) 5 x 4 x 2,5 cm
Długość obroży 20 - 70 cm
Tryb antyszczekowy nie
Siła dźwięku 1
Siła wibracji 1
Siła impulsu 100
Zasięg 1200 m
Liczba psów 1 - 2 psy
Wodoodporność wodoszczelna (zanurzalna)

Zawartość

 • Odbiornik
 • Nadajnik 
 • Krótkie elektrody 
 • Długie elektrody
 • Regulowana obroża
 • Akumulatory 
 • Dualna ładowarka
 • Lampka testująca
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.