Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Delta Upland XC Bundle

Delta Upland XC Bundle to profesjonalna obroża treningowa znanego na całym świecie producenta firmy Garmin. Zasięg 1200 metrów. 36 poziomów chwilowej i 18 poziomów ciągłej stymulacji. Dodatkowo wibracja i dźwięk. 5 trybów treningowych. Do obroży dołączony jest dodatkowy lokalizator dźwiękowy (beeper), który wysyła sygnały myśliwskie  i dźwięki wystawiania zwierzyny, słyszalne do 400 metrów. Funkcja antyszczekowa (3 opcje korekty). Wodoszczelna, zanurzalna do 1 metra na czas 30 minut. Możliwość treningu do 3 psów. Wyświetlacz LCD. Nadajnik i odbiornik zasilane na ładowarkę.

Więcej informacji ›

Niedostępne
1 533 zł 1 267 zł bez VAT
Kod produktu: P2700
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(1)
Elektroniczna obroża treningowa z lokalizatorem Delta Upland XC Bundle
Delta Upland XC…
1 533 zł

Opis produktu

Delta Upland XC Bundle to profesjonalna obroża treningowa znanego na całym świecie producenta firmy Garmin. Zasięg 1200 metrów, odpowiedni dla najbardziej wymagających użytkowników zarówno dla podstawowego jak zaawansowanego treningu psów. 36 poziomów chwilowej i 18 poziomów ciągłej stymulacji, bez problemu dostosujesz siłę i czas trwania impulsu do wrażliwości Twojego psa. Dodatkowo wibracja i dźwięk. 5 trybów treningowych, dzięki którym możesz zmieniać konfiguracje przycisków według 5 określonych schematów. Do obroży dołączony jest dodatkowy lokalizator dźwiękowy (beeper), który wysyła sygnały myśliwskie  i dźwięki wystawiania zwierzyny, słyszalne do 400 metrów. Funkcja antyszczekowa - Bark Limiter rozpoznaje nadmierne szczekanie i ogranicza je. Możesz wybrać jeden z 3 sposobów korekty szczekania - za pomocą wibracji, rosnącego impulsu od 1 do 18 lub impulsem na konkretnym poziomie. Wodoszczelna, zanurzalna do 1 metra na czas 30 minut, Twój piesek może wejść do wody i pływać z obrożą do 30 minut. Możliwość treningu do 3 psów, dokupując dodatkowy odbiornik możesz bez problemu za pomocą jednego nadajnika kontrolować do 3 psów jednocześnie.  Wyświetlacz LCD, wyświetla informacje odnośnie używanego obecnie poziomu impulsu, trybu antyszczekowego, wybranego trybu treningowego, który pies jest szkolony, oraz stan baterii. Nadajnik i odbiornik zasilane za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki, nie ma potrzeby wymiany baterii.

 

Zasięg obroży

Delta Upland XC Bundle pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 1200 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do podstawowej i profesjonalnej tresury psów. Garmin Delta Sport XC Bundle to idealny wybór do użycia w mieście i w lesie. Dźwiękowy lokalizator słyszalny jest z odległości do 400 metrów.

 

Typ korekcji

Delta Upland XC Bundle koryguje zachowane psa poprzez sygnał dźwiękowy, wibracje oraz impuls elektrostatyczny, który możesz ustawić na 36 poziomach - stymulacja chwilowa,  18 poziomów stymulacji ciągłej. Bez problemu dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku. 2 rodzaje impulsu. Krótki trwający poniżej sekundy. Ciągły, wysyłany tak długo jak długo przytrzymywany jest przycisk impulsu (maksymalnie 8 sekund). Wibracja oraz sygnał dźwiękowy również może trwać do maksymalnie 8 sekund. 5 tryby treningowych, dzięki którym możesz zmieniać konfiguracje przycisków według 5 określonych schematów. Lokalizator dźwiękowy to 8 różnych kombinacji dźwiękowych złożonych z 4 dźwięków myśliwskich oraz 2 dźwięków wystawiania zwierzyny (w tym krzyk jastrzębia).

 

Baterie i ładowanie

Zarówno nadajnik jak i odbiornik Delta Upland XC Bundle zasilane są litowo jonowym akumulatorem. Doładujesz je bez problemu dzięki ładowarce dołączonej do zestawu. Ładowanie trwa do 2 godzin. Nadajnik na jednym ładowaniu wytrzyma około 80 godzin, odbiornik około 60 godzin. Żywotność baterii zależy od częstotliwości uruchamiania obroży. Sygnalizator dźwiękowy jest zasilany bateriami 3 V CR123A które są częścią zestawu.

 

Wodoszczelność

Delta Upland XC Bundle jest w pełni wodoszczelną obrożą, wykonana w normie wodoszczelności IPX7. Możliwość zanurzenia w wodzie do 30 minut do głębokości 1 metra. Do obroży może dostać się woda w czasie zanurzenia poniżej 1 metra, zanurzenia trwającego ponad 30 minut lub przy bardzo wysokim ciśnieniu wody. Sygnalizator dźwiękowy także jest objęty normą wodoszczelność IPX7.

 

Liczba psów

Garmin Delta Upland XC Bundle możesz użyć do treningu 3 psów w tym samym czasie. Dokupując kolejny odbiornik bez problemu i skutecznie możesz szkolić 3 psy za pomocą jednego nadajnika.

 

Długość obroży

Garmin Delta Upland XC Bundle to komfortowa plastikowa obroża. Jej noszenie nie sprawia pieskowi problemu, obroża wygodnie przylega do szyi, długosc jest regulowana od 20 do 65cm. 

 


Waga i rozmiary

Waga obroży bez paska to 65g. Wymiary obroży, 3,7 x 5,9 x 3,9 cm. Wymiary nadajnika, 5,2 x 13,6 x 2,7 cm. Sygnalizator dźwiękowy ma wymiary 3,9 x 5,3 x 6,9 cm

 

 

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Obroże Obroże treningowe Według rasy Dla małych psów Dla średnich psów Dla dużych psów Według zasięgu 1000 do 1500 metrów Według marki Garmin Według typu korekty Elektryczne Wibracyjne Dźwiękowe Według wodoszczelności Wodoodporne Wodoszczelne Według ilości psów Dla 1 psa Dla 2 psów Dla 3 psów

Zobacz pełny opis

Parametry

Ilość psów 1 - 3 psy
Funkcje Impuls, Wibracje, Dźwięk, Booster, Antyszczek
Zasięg 1200 m
Zasięg 1200 m
Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy
Wodoodporność Wodoszczelny
Zasilanie Ładowanie USB

Zalecane akcesoria

Obroże treningowe

W czym pomoże Ci obroża treningowa dla psa?

  • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
  • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
  • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Produkty powiązane