Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Poidełko fontanna PetSafe Current

Kompaktowa plastikowa fontanna PetSafe Current, zachęca Twojego zwierzaka do picia większej ilości wody dzięki stałej cyrkulacji. PetSafe Current Pet Fountain jest niedrogim sposobem zapewnienia Twojemu zwierzęciu stałego źródła świeżej, przefiltrowanej wody. Plastikowa fontanna bez BPA jest bezproblemowa w utrzymaniu, łatwe czyszczenie i można ją myć w zmywarce. Dostępna w 3 różnych rozmiarach.

Więcej informacji ›

Dostępne 1 szt
221 zł 183 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P12603
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(2)
Poidełko fontanna PetSafe Current
Poidełko fontanna…
221 zł

Opis produktu

Kompaktowa plastikowa fontanna PetSafe Current, zachęca Twojego zwierzaka do picia większej ilości wody dzięki stałej cyrkulacji. PetSafe Current Pet Fountain jest niedrogim sposobem zapewnienia Twojemu zwierzęciu stałego źródła świeżej, przefiltrowanej wody. Plastikowa fontanna bez BPA jest bezproblemowa w utrzymaniu, łatwe czyszczenie i można ją myć w zmywarce. Dostępna w 3 różnych rozmiarach.

 

 

Naturalne filitrowanie wody

Fontanna na wodę PetSafe Current wykorzystuje do czyszczenia wody naturalny węgiel drzewny. Węgiel skutecznie czyści wodę od bakterii i innych szkodliwych substancji. Usuwa metale ciężkie, zmiękcza i usuwa chlor, a nawet  przykre zapachy. Ponadto, jakość wody poprawia ciągłą cyrkulacją wody przez pompę. Efekt lecącej stale wody bieżącej przyciąga zwierzaki i nakłania do picia.

 

 

Dostępne różne wielkości dla wygody zwierzaka

Fontanna PetSafe Current jest łatwa w obsłudze. Uchwyty na dnie miski zapewnią wygodne przenoszenie fontanny. Można myć ją w zmywarce! Aby zapewnić prawidłowe działanie, podłącz fontannę do sieci za pomocą dołączonego zasilacza.

Wielkości

S - 1,2 l

M - 2,4 l

L - 3,5 l

 

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Inne Miski, poidełka i dozowniki Poidełka Według rasy Dla kotów Dla małych psów Dla średnich psów Według marki

Zobacz pełny opis

Parametry

Wielkość Dla kotów, Małe psy, Średnie psy

Produkty powiązane