Poidełko fontanna PetSafe Current
-5%

Poidełko fontanna PetSafe Current

Promocje

Kompaktowa plastikowa fontanna PetSafe Current, zachęca Twojego zwierzaka do picia większej ilości wody dzięki stałej cyrkulacji. PetSafe Current Pet Fountain jest niedrogim sposobem zapewnienia Twojemu zwierzęciu stałego źródła świeżej, przefiltrowanej wody. Plastikowa fontanna bez BPA jest bezproblemowa w utrzymaniu, łatwe czyszczenie i można ją myć w zmywarce. Dostępna w 3 różnych rozmiarach.

Wybór opcji produktu
  • Wielkość

Oferta ważna jeszcze
do 12. 06. 2023
Początkowo 228 zł 216 zł 178 zł bez VAT
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Poidełko fontanna PetSafe Current

Kompaktowa plastikowa fontanna PetSafe Current, zachęca Twojego zwierzaka do picia większej ilości wody dzięki stałej cyrkulacji. PetSafe Current Pet Fountain jest niedrogim sposobem zapewnienia Twojemu zwierzęciu stałego źródła świeżej, przefiltrowanej wody. Plastikowa fontanna bez BPA jest bezproblemowa w utrzymaniu, łatwe czyszczenie i można ją myć w zmywarce. Dostępna w 3 różnych rozmiarach.

 

 

Naturalne filitrowanie wody

Fontanna na wodę PetSafe Current wykorzystuje do czyszczenia wody naturalny węgiel drzewny. Węgiel skutecznie czyści wodę od bakterii i innych szkodliwych substancji. Usuwa metale ciężkie, zmiękcza i usuwa chlor, a nawet  przykre zapachy. Ponadto, jakość wody poprawia ciągłą cyrkulacją wody przez pompę. Efekt lecącej stale wody bieżącej przyciąga zwierzaki i nakłania do picia.

 

 

Dostępne różne wielkości dla wygody zwierzaka

Fontanna PetSafe Current jest łatwa w obsłudze. Uchwyty na dnie miski zapewnią wygodne przenoszenie fontanny. Można myć ją w zmywarce! Aby zapewnić prawidłowe działanie, podłącz fontannę do sieci za pomocą dołączonego zasilacza.

Wielkości

S - 1,2 l

M - 2,4 l

L - 3,5 l

 

 

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Dla kotów
Małe psy
Średnie psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.