Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Najlepsze dozowniki wody, poidełka i fontanny dla psów i kotów

Regularne picie jest istotne nie tylko dla nas ludzi, ale także dla naszych czworonożnych przyjaciół. Fontanny dla psów i kotów zapewniają zawsze świeżą i czystą wodę. Zachęcają do regularnego picia w ciągu dnia. W ten sposób łatwiej osiągnąć mu odpowiednie nawodnienie co sprzyja jego zdrowiu. Automatyczne poidełka dla psów i kotów działają w prosty sposób. Wyglądają jak miska z fontanną, z której nieustannie leci czysta, filtrowana woda. Większość piesków zdecydowanie chętnie piję taką wodą niż stojącą nieruchomo w misce. Dzięki stałej cyrkulacji woda jest czysta. Jest grupa zwierzaków, która odmawia picia nieświeżej, brudnej wody. Istotnym elementem jest zbiornik na wodę, który trzeba napełnić odpowiednią ilością wody. Częścią wymienną są filtry, które pozbawiają wodę zabrudzeń i nieczystości. Z fotanny woda leci do miski skąd ponownie przez filtry, dzięki pompie trafia do fontanny.

 

 

W jaki sposób wybrać fontanne?

Podczas wyboru fontanny zwróć uwagę na wielkość zbiornika. Automatyczne poidełka przeznaczone są  dla małych, średnich i dużych ras psów i kotów. Taki podział umożliwia wygodniejsze korzystanie z poszczególnych dozowników - miska i zbiornik ma odpowiednią wielkość. Ważną rolę odgrywa także stan zdrowia psa. Niektóre fontanny mają specjalny kształt dla zapewnienia większego komfortu picia. Jeśli twój pies pozostawia wszędzie sierść ucieszy cię obecność filtrów w automatycznych dozownikach, który sprawi, że wszystkie nieczystości zostaną zatrzymane. Możesz wybrać także różny materiał poidełka, plastik, stal nierdzewną lub ceramiczne modele. Utrzymanie w czystości takiej fontanny jest bardzo proste, większość elementów możesz myć nawet w zmywarce.

 

Zalety automatycznych poidełek dla psów?

 • stały przepływ wody motywuje psa do picia
 • dzięki filtrom woda nie zawiera sierści czy innych nieczystości
 • cyrkulacja zapewnia świeżą i smaczną wodę
 • filtry węglowe eliminują nieprzyjemny zapach
 • pies ma stały dostęp do wody przez dzień i noc.

 

 

Petkit Eversweet dozownik dla psów i kotów 2l

Inteligentny i automatyczny dozownik wody dla psów i kotów, który sprawi, że twój zwierzak nigdy nie będzie miał za mało wody, dozownik zachęci go do regularnego picia. Dozownik zapewnia stały dostęp do świeżej wody. Dodatkową zaletą fotanny Eversweet jest wyjątkowy design, który pasuje wszystkich wnętrz i łatwe czyszczenie. Fontanna sama podpowie ci za pomocą kontrolek kiedy należy dopełnić wodę lub wymienić filtr. Jest to najbardziej cicha fontanna na rynku. Wymienne filtry usuwają nieczystości i chlor z wody. Specjalne rozwiązanie konstrukcyjne pozwalają na łatwe uzupełnianie wody. Dozownik czyści wodę za pomocą trzech sposobów - usuwa mechanicznie sierść i nieczystości, filtr z aktywnym węglem usunie nieprzyjmeny zapach a jonizacja poradzi sobie z metalami ciężkimi. Dozownik (fontanna) działą w trybie inteligentym, która jest oszczędny pod względem energetycznym.

 

Zalety:

 • ciche działanie
 • ostrzeżenie o niskim stanie wody w zbiorniku
 • wysokie jakości, wytrzymałe komponenty
 • łatwa obsługa

 

Fontanna Eyenimal

Fontanna Eyenimal wykonana z plastiku najwyżej jakości. Opatentowany system wolnego strumienia wody, który uwielbiają psy i koty. Pojemność 1,5 litra pozwala utrzymać odpowiednią ilość płynów w ciągu dnia (polecamy dla małych i średnich ras psów i kotów). Fontanna znanego producenta Eyenimal. Wielkość fontanny umożliwia korzystanie z niej wszystkim rasom psów, bez znaczenia od rasy. Fontanna jest bardzo cicha, Twojemu ulubieńcowi zapewni świeżą i czystą wodę. Niewątpliwą zaletą fontanny jest brak wymiennych filtrów, który zazwyczaj w tego typu produktach trzeba regularnie wymieniać. Nowoczesny wygląd, przezroczysta kopuła.

 

Zalety fontanny:

 • dla wszystkich psów i kotów
 • zwiększa ilość pitej wody
 • łatwe czyszczenie
 • zbiornik 1,5 litra

Fontanna Drinkwell 360

Fontanna Drinkwell 360 zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, świetnie zaprojektowany system wolno opadającego strumienia wody, który Twój zwierzak pokocha. Pojemność 3,8 litra zapewnia odpowiednią ilość wody na cały dzień dla wszystkich ras psów i kotów. Nierdzewne poidłeko Drinkwell 360 znanego producenta PetSafe zachęca do picia wody Twojego ulubieńca. Fontanna działa bardzo cicho. Twój piesek lub kotek będzie pił zawsze świeżą i czystą wodę. Zaletą fontanny jest wbudowany zbiornik i filtr. Filtr zapewnia, że brud np. sierść lub resztki karmy itp. nie dostają się do pompy i zarazem pozbawia wodę brzydkiego zapachu. Dzięki specjalnej konstrukcji fontanna jest bardzo cicha. Kolejną zaletą tego poidełka jest wymienialna końcówka, którą regulujesz strumień wody. Możesz ustawić strumień normalny, podwójny, potrójny i poczwórny.

 

Zalety fontanny:

 • dla wszystkich psów i kotów
 • zwiększa spożycie wody
 • filtry czyszczące wodę
 • pojemność 3,8 litra
 • łatwa w utrzymaniu

 

 

Fontanna Drinkwell Avalon

Keramická fontánka Drinkwell Avalon využívá patentovaný systém volně padajícího proudu vody, který kočky a psy milují. Fontána je vhodná pro všechny domácí mazlíčky, kterým pomůže dodržovat pitný režim. Výhodou fontány je zabudovaný zásobník a filtr, který zabraňuje tomu, aby se částečky jako chlupy nebo zbytky krmiva nedostaly do pumpy a zároveň zbavuje vodu nežádoucího zápachu. Díky novému designu a použití kvalitní pumpy je fontánka Drinkwell Avalon téměř bezhlučná. Filtr z dřevěného uhlí odstraňuje z vody jakýkoliv zápach a špatnou chuť a tak podněcuje zvířátko k pití větších množství čisté a svěží vody. Fontánu je možné pít v myčce. 

Fontanna Drinkwell Avalon to ceramiczne poidłeko, świetnie zaprojektowany system wolno opadającego strumienia wody, który Twój zwierzak pokocha. Pojemność 2 litrów zapewnia odpowiednią ilość wody na cały dzień dla kotów, małych i średnich psów. Zaletą tej fontanny jest wbudowany zbiornik i filtr. Filtr zapewnia, że brud np. sierść lub resztki karmy itp. nie dostają się do pompy i zarazem pozbawia wodę brzydkiego zapachu. Dzięki specjalnej konstrukcji fontanna jest bardzo cicha. Filtr usuwa z wody nieprzyjemny zapach i zachęca zwierzaka do picia większej ilości wody. Fontannę można myć w zwmywarce.

 

Zalety fontanny:

 • odpowiednia dla wszystkich psów i kotów
 • zwiększa ilość wypitej wody
 • świetny wygląd
 • pojemność 2 litry

 

Fontanna Eyenimal 3w1

Automatyczne poidełko Eyenimal to praktyczne rozwiązanie, połączenie fontanny z miską i miarką. Pompa zapewnia stały przepływ wody, dzięki temu woda jest stale czysta i świeża. Dodatkowe czyszczenie zapewna filtr, który usuwa nieprzyjemne zapachy. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 3 litry, miska na karmę ma pojemność 800 ml. Urządzenie zapewni stały dostęp do wody i dodatkowo karmy.

 

Zalety fontanny:

 • Design 3 w 1 oszczędza miejsce
 • Pojemność 3 litry
 • Dodatkowo miska do karmienia o pojemności 800 ml i praktyczna miarka w jednym
 • Regulowany przepływ wody
 • 1 filtr z aktywnym węglem

 

Fontanna Drinkwell Sedona

Drinkwell Sedona to fontanna amerykańskiej firmy PetSafe, charakteryzuje się bardzo cichym działaniem pojemność 3 litry. Stożek poidełka jest ceramiczny natomiast miska z plastiku bez zawartości BPA. Lecąca woda zachęca zwierzaki do częstszego picia. Fontanna powoduje, że woda nieustannie krąży w urządzeniu, filtry aktywnego węgla zapewniają czyszczenie wody ze szkodliwych bakterii i brudu. Szeroka miska zapewni jednoczesny dostęp do wody dla kilku zwierzaków! Fontanna Drinkwell Sedona posiada dwustopniową technologiąę oczyszczania wody. Aby uzyskać doskonałą jakość, zastosowano naturalne filtry na bazie węgla drzewnego. Węgiel jest częścią prawie wszystkich urządzeń do oczyszczania i filtracji wody, jego działanie jest antybakteryjne, a ponadto usuwa z wody chlor i ciężkie szkodliwe metale. Usuwa też brzydki zapach. Pompa zapewni cichą cyrkulację, brakchałasu. W fontannie Drinkwell docenisz łatwość obsługi i konserwacji. Możesz również umyć fontannę w zmywarce.

 

Zalety fontanny:

 • Duża pojemność 3 litry vody
 • Ciche działanie
 • Brak potrzeby zmiany wody w miskach
 • Kontstrukcja minimalizująca możliwość przerwócenia miski
 • Z możliwoścą mycia w zmywarce.

 


Produkty powiązane