EYENIMAL Bloom Pet Fountain
EYENIMAL Bloom Pet FountainEYENIMAL Bloom Pet Fountain

EYENIMAL Bloom Pet Fountain

Eyenimal Smart Bloom Pet to ultracicha fontanna odpowiednia dla kotów i małych psów, wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Pojemność 2 litrów pomaga w utrzymaniu reżimu picia i zawsze zapewnia świeżą i czystą wodę za pomocą potrójnego filtra z węglem aktywnym. Fontanna oferuje dwie różne nasadki do picia. Zasilana z sieci.

394 zł 325 zł bez VAT
Dostepne 3 szt.
Kiedy dostanę towar?
środa 08. 02. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

EYENIMAL Bloom Pet Fountain

Eyenimal Smart Bloom Pet to nowoczesna, cicha fontanna wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, która ze względu na swój rozmiar jest odpowiednia dla kotów i małych psów. Pojemność 2 litrów pomaga utrzymać reżim picia wszystkich zwierząt i zawsze zapewnia im świeżą i czystą wodę. Dwie różne nasadki i opadająca woda sprawiają, że zwierzaki chętnie korzystają z poidełka. Dzięki małym dyszom nasadka w kształcie kwiatka zapewnia wrażenia wizualne i rozpraszanie wody dookoła. Druga nasadka tworzy bulgoczącą sprężynę, która na pewno przyciągnie uwagę twoich czworonożnych przyjaciół. Potrójny filtr z węglem aktywnym oczyszcza wodę w fontannie na trzy sposoby – usuwa włosy i brud, filtr z węglem aktywnym usuwa zapach wody, a jonizacja radzi sobie z metalami ciężkimi. 

Główne funkcje: 

 • Ultra ciche działanie - Fontanna jest nie tylko energooszczędna, ale również bardzo cicha praca - możesz więc mieć ją w sypialni bez zakłócania snu.
 • Potrójna filtracja - zawsze zapewni Twoim pupilom świeżą i czystą wodę.
 • Materiał wysokiej jakości - Fontanna wykonana jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które są bezpieczne dla zdrowia
 • Pojemność poidełka: 2 litry
 • Długość kabla: 147cm
 • Wymiary: 18 x 18 x 12,8 cm

 

 

Dlaczego świeża, bieżąca woda jest tak ważna?

Badania wykazały, że jednym z najlepszych sposobów na poprawę zdrowia zwierząt jest picie większej ilości czystej wody, do picia zachęcają właśnie poidełka z cieknącą wodą. Wykorzystując opatentowany system swobodnego spływania wody, fontanny stale utleniają wodę. Filtr węglowy usuwa z wody wszelkie zapachy i nieprzyjemny smak, zachęcając w ten sposób zwierzę do picia większych ilości czystej i świeżej wody.

 

 

 

Zalety Wady
 • Ultra ciche działanie
 • Potrójna filtracja

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Dla kotów
Dla najmniejszych psów
Małe psy

Zawartość

 • Poidełko
 • Filtr węglowy
 • Pompa
 • Kabel zasilający
 • 2x nasadka
 • Instrukcja

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.