Litter-Robot III automatyczna samoczyszcząca się kuweta dla kotów

Polecamy Brak możliwości 30-dniowego testowania

Litter Robot III to zawsze czysta kuweta dla Waszych kocich podopiecznych. Litter Robot Open Air zapewni automatyczne czyszczenie i tym samym doskonałą higienę kociej kuwety, bez waszego udziału. Ten wyjątkowy, opatentowany system pozbawi wasz dom nieprzyjemnego zapachu oraz zmniejszy zanieczyszczenie środowiska, dzięki przeniesieniu nieczystości do specjalnego pojemnika. Podświetlenie nocne, łatwa obsługa i troska o przyrodę, to obecny trend w utrzymaniu czystości każdego domu.

3 735 zł 3 086 zł bez VAT
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Litter-Robot III automatyczna samoczyszcząca się kuweta dla kotów

Litter Robot III - To zawsze czysta kuweta dla waszego pupila. Litter Robot Open Air to automatycznie czyszcząca się kuweta, która zapewni higienę, bez waszego udziału. Dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu urządzenie rozpoznaje, gdy wasz kot wyjdzie z kuwety, a następnie - rozpoczyna automatyczne oczyszczanie żwirku. Brak przykrego zapachu oraz już nieistniejący problem z porozrzucanym dookoła żwirkiem! Z samoczyszczącą się kuwetą dla kotów Litter Robot Open Air od pierwszego użycia sprzątanie po kocie będzie banalnie proste. Solidna konstrukcja wzbogacona jest panelem obsługi z  przyciskami, wyświetlaczem oraz podświetlanymi wskaźnikami, które sprawią, że sposób działania urządzenia oraz jego ustawienie będzie zawsze przejrzyste i proste. Do was będzie należał jedynie wybór żwirku. 

 

 

Główne funkcje urządzenia

 • Zachowanie higieny - kuweta dla kotów Litter Robot III, to brak porozsypywanego żwirku oraz konieczności sprzątania za każdym razem po waszym pupilu. Urządzenie zrobi to bez waszego udziału, dodatkowo całkowicie niwelując nieprzyjemny zapach. Będziecie się cieszyć świeżym i czystym domem.
 • Urządzenie sprawi, że wszelkie nieczystości i nieprzyjemny zapach znikną – Zanieczyszczony żwirek w procesie czyszczenia jest oddzielany specjalnym sitem od czystego. Następnie nieczystości za pomocą  tunelu spadną do pojemnika u podstawy urządzenia. W pojemniku znajduje się filtr z naturalnego karbonitu, który zneutralizuje zapach i unieszkodliwi bakterie. Jest to wyjątkowo delikatne i efektywne rozwiązanie, gdyż karbonit używa się na przykład do czyszczenia i filtrowania słabej jakości wody. Jeden filtr bez problemu wystarczy na miesięczną ochronę kuwety. Pomieszczenie, w którym znajduje się urządzenie pozostanie czyste i bez nieprzyjemnego zapachu.

 • Prosta obsługa - Poszczególne części kuwety są łatwe w montażu. Natomiast wszystkie funkcje kontrolowane są za pomocą przezroczystych  przycisków. Dodatkowo urządzenie informuje np. o konieczności wyjęcia worka z nieczystościami za pomocą podświetlanych punktów na panelu obsługi.
 • Czujnik ruchu - jest gwarancją bezpieczeństwa, czeka aż Was pupil usadowi się wewnątrz kuwety. Rejestruje ruch oraz zmianę wagi w komorze urządzenia, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w korzystaniu z niego. W przypadku gdy twój kot wyjdzie z kuwety, a następnie ponownie do niej wejdzie urządzenie zarejestruje wahanie masy i zatrzyma się. W celu bezpiecznego użytkowania kot musi ważyć powyżej 2,5 kg. 
 • Urządzenie jest kompatybilne ze żwirkami zbrylającym
 • Tryb oszczędności zużycia Litter Robot daje możliwość ustawienia trybu oszczędność, który trwa 8 godzin, w każdych 24 godzinach użycia. Tryb ekonomiczny jest opcjonalny. 
 • Efektywnie eliminuje odpady - Jeśli pojemnik na odpady wewnątrz urządzenia jest napełniony, podświetlana dioda na urządzeniu poinformuje Cię o tym. Wystarczy tylko wysunąć pojemnik w dolnej części kuwety oraz wyjąć worek z nieczystościami i wyrzucić go. Gotowe! Bez nieprzyjemnego kontaktu z nieczystościami.
 • Opcja podświetlenia, gdy jest ciemno -  Przyjemne niebieskie światło oświetli urządzenie i wpasuje się w otoczenie.
 • Litter Robot III posiada dwie możliwości zasilania - baterie, działa na 12VDC o pojemności 1.3 Amp, którą należy umieścić na spodzie urządzenia lub zasilacz do podłączenia kuwety do prądu.
 • Podgląd  poziom żwirku w urządzeniu - Samoczyszcząca się toaleta dysponuje widoczną linią, która daje jasną informacje o ilości potrzebnego żwirku (około 4 kg). Zawsze będziecie widzieć czy należy uzupełnić jego stan. Przy standardowym użytkowaniu zalecane jest kontrolowanie raz w tygodniu.

 

100% ekologiczna czystość w twoim domu bez przykrego zapachu

W opakowaniu znajdują się filtry z naturalnego karbonitu.  To ten element zapewnia bezwarunkowy komfort oraz bezpieczeństwo. Filtr umieszcza się w przedniej części zamykanego pojemnika na nieczystości. Pozwala on uniknąć przykrego zapachu i uniemożliwia roznoszenie się  bakterii. Po użyciu kuwety przez twojego pupila Litter Robot III zaczyna czyszczenie żwirku. Główna komora się obraca, a wbudowane w nią sito przechwyci nieczystości. Osadzony poniżej tunel przemieści je do pojemnika w dolnej części urządzenia. Przygotowany w pojemniku worek wystarczy po prostu wyciągnąć, gdy zostanie napełniony.
100 % satysfakcji z użytkowania produktu zapewni wspomniany filtr z naturalnego karbonitu, który znany jest z ze swoich oczyszczających właściwości i działania antybakteryjnego. Sprzątanie po Twoim kocie będzie bezwonne i w 100% higieniczne! 

 

 

Łatwa obsługa

Cały proces sprzątania przebiega całkowicie automatycznie, dodatkowo jest możliwość uruchomienia trybu czyszczenia za pomocą przycisku. Również za pomocą przycisku zatrzymacie działanie urządzenia oraz ponownie je uruchomicie. Natomiast, co w przypadku, gdy musisz  wyjąć cały, żwirek lub umyć urządzenie? Jednym z przycisków łatwo wypróżnicie całą zawartość żwirku w komorze urządzenia do pojemnika na nieczystości w dolnej jego części. Już nigdy od sprzątnięcia kuwety nie powstrzyma was nieprzyjemny zapach, chmury pyłu oraz samo, mało higieniczne wyprzątanie kocich odchodów. Wskaźniki świetlne informują w dowolnym momencie o działaniu urządzenia. Nie musisz nawet myśleć o tym, kiedy należy opróżnić pojemnik. Dzięki tej zalecie Litter Robot nie tylko przygotuje nieczystości do wyniesienia, ale również o nich poinformuje.

 

Maksymalne bezpieczeństwo zapewnione dzięki czujnikowi ruchu

Solidna konstrukcja urządzenia posiada wbudowaną półkolistą komorę, w której kot może wygodnie się usadowić. Czujnik ruchu zarejestruje, gdy Twój pupil znajdzie się w jej wnętrzu. Dla maksymalnego bezpieczeństwa, czujnik rejestruje wagę i umożliwia korzystanie z urządzenia dla kotów każdej wielkości ważących 2,5 kg lub więcej. Po opuszczeniu przez twojego pupila kuwety, czujnik zarejestruje ruch i spadek masy w komorze i automatycznie rozpocznie czyszczenie. Urządzenie odczeka jeszcze 15 sekund, dla pewności, że kot się oddalił. Litter Robot III ponadto zawsze reaguje na zmianę ciężaru w komorze i odpowiednio wstrzymuje tryb. Wszystkie te mechanizmy zabezpieczające sprawiają, że nie ma możliwości, aby czyszczenie przebiegało gdy kot będzie w środku.

 

 

Podgląd  poziom żwirku w urządzeniu oraz tryb uśpienia

Litter Robot sprawi, że już nie będziesz myśleć o czyszczeniu kuwety. Już nie musisz stale doglądać, czy już czas na sprzątanie! Możesz łatwo znaleźć  przygotowany worek z nieczystościami, po każdym cyklu samooczyszczania. Dzięki widocznej linii, która wskazuje poziom żwirku, możesz sprawdzić - czy i ile należy go dodać. 

 

 

Litter Robot Open Air dysponuje trybem uśpienia. Dzięki, któremu oszczędzana jest energia. Trwa on 8 godzin i w każdych 24 godzinach się powtarza. Możesz ustawić tryb na np. na noc. Po jego zakończeniu kuweta rozpoczyna samooczyszczenie, więc nie musisz nic nadzorować. Tryb uśpienia można pominąć. Cykl samooczyszczenia można również ustawić według preferencji, aby rozpoczynał się 3, 7 lub 15 minut po wyjściu kota z kuwety. Po prostu wybierasz, które ustawienia najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom!

 

Świetne rozwiązanie w przypadku większej ilości kotów w domu

Gdy w waszym domu mieszka większa ilość kocich obywateli, samoczyszcząca się kuweta Litter Robot jest również świetnym rozwiązaniem. Każdy kot to czyścioch i najlepiej czuje się, gdy kuweta jest czysta i gotowa do użytku. Jeśli tak nie jest to może znaleźć inne miejsce do załatwiania swoich potrzeb. Automatyczne czyszczenie z Litter Robot III zawsze włączy się po odejściu waszego pupila, także kolejny kot wejdzie już do czystej kuwety. Dzięki temu nigdy nie znajdziecie przykrych niespodzianek w swoim domu. Wasze koty zawsze będą ochoczo korzystać z kuwety, gdyż będzie ona stale czysta i gotowa do użytku.

 

 

Podświetlane diody informujące oraz oświetlenie LED w ciemności

Litter Robot to urządzenie zaprojektowane z myślą o waszym komforcie. Podświetlane diody zawsze poinformują ciebie kiedy kuweta jest przygotowana do użytku lub właśnie włączony jest tryb czyszczenia, lub co najistotniejsze -pojemnik na nieczystości jest zapełniony. Wysokiej jakości oświetlenie LED uwidoczni kuwetę  w ciemności przyjemnym niebieskim światłem. Kot z łatwością zobaczy kuwetę oraz dodatkowo, przyjemne światło zachęci go do jej użycia. Wbudowany system oświetlenia jest najnowszym technologicznym rozwiązaniem. Reaguje, gdy pomieszczenie rozjaśnia się lub ściemnia i odpowiednio do tego reguluje moc światła. Niebieskie oświetlenie jest bardzo estetyczne i sprawia, że pomieszczenie wygląda przytulnie, dlatego nie musisz już ukrywać kuwety. Efekt niebieskiego podświetlenia można wyłączyć w każdym momencie. Litter Robot III ze wszystkimi swoimi zaletami to bardzo szczegółowo zaprojektowana samoczyszcząca się kocia kuweta, która z pewnością spełni wasze oczekiwania. 

 

 

Urządzenie jest kompatybilne z wszystkimi rodzajami zbrylających żwirków dla kotów

Do kuwety Litter Robot III można używać wszystkich suchych zbrylających żwirków dla kotów. Możecie wybrać produkt, który odpowiada waszym standardom – nie potrzeby jest zakup drogiego specjalnie przystosowanego żwirku do kociej kuwety. Można używać nawet najzwyklejszego żwirku dostępnego na rynku. Nie będziecie musieli zamawiać żadnego drogiego produktu. Z Litter Robot jest to takie proste. Po prostu wybieracie żwirek według swoich preferencji. Zalecamy nie używać żwirku na bazie drzewa lub papieru, gdyż takie produkty nie zbijają się łatwo w grudki, a to jest najlepsze rozwiązanie w przypadku Litter Robot III.

Ze względów higienicznych wszystkie kuwety z naszej oferty NIE podlegają 30-dniowemu okresowi testowemu!

Często zadawane pytania przez naszych klientów

Czy kocięta i małe koty mogą używać kuwety? 

To zależy od wagi kota. Urządzenie ma wbudowany czujnik, który wyczuwa wagę rozpoznaje wejście i wyjścia kota. Kocięta i małe koty o wadze mniejszej niż 2,2 kg mogą nie być wystarczająco ciężkie, aby uruchomić czujnik. Dopóki nie osiągną wymaganej wagi, zalecamy użycie Litter-Robot w trybie "półautomatycznym". W trybie "półautomatycznym" pozostaw urządzenie wyłączone lub odłączone. Kiedy zobaczysz, że twój kot skorzystał z urządzenia, odczekaj około 7 minut, aż nieczystości się zbrylą, a następnie włącz / podłącz. 

Jakie wymiary ma urządzenie?

Litter-Robot jest mniej więcej wielkości nocnej szafki. Ponieważ eliminuje prawie cały zapach, ogranicza wypadanie żwirku, ma 8-godzinne ustawienie trybu uśpienia, gdy nie będzie się obracał, możesz umieścić Litter-Robot w dowolnym pomieszczeniu w domu.

Litter-Robot III Open Air
Wysokość: 74,9 cm
Szerokość: 62 cm
Głębokość: 68,6 cm
Waga: 10,8 kg

Czy Litter-Robot wymaga specjalnego żwirku?
Litter-Robot działa dobrze z  każdym zbrylającym się żwirkiem. Litter-Robot nie jest kompatybilny ze żwirkami, które całkowicie chłonną i nie zbrylają się.

Czy Litter-Robot wyeliminuje cały nieprzyjemny zapach?
Nie, Litter-Robot nie wyeliminuje całego zapachu z kuwety. Jednak odpady są natychmiast usuwane i przechowywane w specjalnej szufladzie, typowy zapach ściółki zostanie znacznie zredukowany. Dodatkowo duży filtr węglowy umieszczony z przodu szuflady na odpady pochłania zapachy i wilgoć, aby zatrzymać rozwój pleśni (główny winowajca tego charakterystycznego zapachu). Oczywiście, im częściej opróżniasz szufladę na odpady, tym mniej zapachu może się przedostać. Warto również zauważyć, że żwirki zapachowe na ogół nie są tak skuteczne w pochłanianiu zapachów jak bezzapachowe żwirki.

Jak często muszę opróżniać szufladę na odpady?
Zależy to od tego, ile kotów korzysta z urządzenia, jak duże są one i jakie są twoje osobiste preferencje. Średnio dla jednego dorosłego kota typowe jest opróżnianie szuflady na odpady raz na 7-10 dni; w przypadku dwóch dorosłych kotów może być konieczne opróżnienie szuflady na odpady do dwóch razy w tygodniu. Urządzenie jest wyposażone w nadajniki i czujniki podczerwieni, które wykrywają poziom odpadów w szufladzie. Kontrolka na panelu kontrolnym zapali się, gdy szuflada na śmieci jest pełna i należy ją opróżnić.

Mam więcej niż jednego kota. Czy mogę używać jednego urządzenia dla wielu kotów?

Tak! Wiele kotów może korzystać z tego samego Litter-Robot i każdy znajdzie wewnątrz czyste miejsce dzięki automatycznemu cyklowi czyszczenia. Więcej kotów oznacza więcej odpadów, dlatego należy częściej opróżniać szufladkę na odpady.

Czy urządzenie wymaga specjalnych worków na odpady?

Nie, wystarczy, że worek będzie dopasowany do urządzenia. Klienci często używają 35- do 50-litrowych worków na śmieci lub dużych plastikowych toreb spożywczych.

Co się stanie, gdy mój kot spróbuje wejść do kuwety, gdy się obraca?

Litter-Robot zatrzyma się natychmiast. Czujnik kota wykryje kota (na podstawie wagi) i wyłączy silnik.

 

 

Zalety Wady
 • Automatyczna higiena kuwety dla kotów bez twojego udziału
 • Utrzymuje czyste i przyjemne środowisko w domu
 • Łatwa obsługa i proste działanie dzięki oddzielnym przyciskom
 • Antybakteryjne efekty i ograniczenie nieprzyjemnego zapachu
 • Brak kontaktu z nieprzyjemnymi i niehigienicznymi odpadami
 • Zawsze czysta kuweta motywuje koty do korzystania z niej
 • Zasilana z sieci
 • Kontrolki świetlne sygnalizujące stan urządzenia
 • Możliwość oświetlania w ciemności
 • Czujnik wagi
 • Limit wagi dla kota, minimum od 2,5 kg
 • Wyższa cena zakupu

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Pro kočky

Zawartość

1x Litter Robot III Open Air (okrągła, otwarta komora, wysuwany pojemnik na odpady, zewnętrzna pokrywa wokół komory, podstawa z panelem sterowania i matą dostępową)

1x filtr

1x torebki na odpady

1x 15 V DC zasilacz

Instrukcje

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.