Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Litter Robot III - jak włączyć lub wyłączyć 8-godzinny tryb uśpienia

Jeśli chcesz wyłączyć swoją kuwetę Litter-Robot lub automatycznie wyłączyć go o tej samej porze każdego dnia lub nocy z jakiegoś powodu, możesz to zrobić. Każde urządzenie jest wyposażone w 8-godzinny tryb uśpienia, który można łatwo skonfigurować. Aktywuj ten tryb a Litter-Robot zostanie wyłączony na 8 godzin.

Jak aktywować 8 godzinny tryb uśpienia?


Po prostu wybierz czas, kiedy chcesz wyłączyć kuwetę. Następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk cyklu, aż zaświeci się żółte światło. W ciągu następnych 8 godzin zapalą się żółte i niebieskie lampki wskazujące, że urządzenie znajduje się w trybie uśpienia. Po 8 godzinach cykl czyszczenia dokończy się i pozostaje tylko niebieskie światło, co oznacza, że Litter-Robot powrócił do normalnego trybu działania.

Gdy przełączysz kuwetę w tryb uśpienia, automatycznie przejdzie ona kolejny raz w tryb uśpienia o wybranej godzinie. Wyłączanie trybu uśpienia jest tak proste, jak jego włączanie. Gdy urządzenie znajduje się w trybie uśpienia, wystarczy przytrzymać przycisk cyklu, aż zgaśnie żółte światło. Gdy urządzenie znajduje się w trybie normalnym, przytrzymaj również przycisk cyklu. W tym przypadku jednak żółte światło włącza się na kilka sekund, a następnie gaśnie, wskazując, że opuściłeś tryb uśpienia.