Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

PETKIT Fresh Element Gemini dozownik karmy dla psów i kotów

Zadbaj o zdrowe nawyki żywieniowe swojego zwierzaka! PetKit Fresh Element Gemini to inteligentny dozownik karmy o przemyślanej konstrukcji i innowacyjnym podwójnym zbiorniku o pojemności 2l i 3l. Najnowocześniejsze rozwiązanie utrzymuje świeżość karmy i zapobiega zatykaniu się zbiornika. Przezroczysty wskaźnik informuje o ilości karmy w zbiorniku. Urządzeniem można sterować za pomocą aplikacji lub ręcznie, a demontaż i czyszczenie nie będą stanowiły żadnego problemu.

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
645 zł 532 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P53847
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
PETKIT Fresh Element Gemini dozownik karmy dla psów i kotów
PETKIT Fresh…
645 zł

Opis produktu

Ile razy miski Twojego zwierzaka były puste? Teraz jest niezawodne rozwiązanie, Petkit Fresh Element Gemini to najnowszy dozownik karmy, który oferuje wiele opcji. Zaprojektowany z innowacyjnym podwójnym zbiornikiem, który może przechowywać i dozować różne rozmiary karmy dla zwierząt domowych, nigdy nie musisz się martwić, że podasz swojemu zwierzakowi jedzenie w niewłaściwym czasie. Opatentowany podwójny mechanizm dystrybucji karmy zapewnia, że karma jest dozowana równomiernie i we właściwym tempie, zapewniając stały czas karmienia. Jeśli karma kiedykolwiek utknie w tym produkcie, nie musisz się martwić, ponieważ został on zaprojektowany tak, aby zapewnić, że bez względu na rozmiar lub kształt krokieta, zawsze będzie on swobodnie i płynnie przepływać..

Przemyślany design urządzenia

Dozownik Petkit Fresh Element Gemini ma nowoczesny i bardzo wyrafinowany design. Zbiornik na karmę jest podzielony na 2 części, a jego całkowita pojemność wynosi 5 litrów, co wystarcza do karmienia kotów nawet do 30 dni. Produkt podzielony jest na 2 komory: jedną o pojemności 2 litrów i drugą o pojemności 3 litrów. Dodatkowo, jest on wyposażony w osuszacz, który zapobiega pleśnieniu karmy, dzięki czemu pozostaje ona zawsze świeża. Przygotuj własne pożywne posiłki dla bogatszej i zdrowszej diety swojego zwierzaka lub dodaj dodatkowe suplementy lub przekąski dla wybrednego zwierzaka i podziel je na poszczególne komory. Dozownik ma wyraźny wskaźnik, dzięki czemu będziesz wiedzieć, kiedy należy uzupełnić karmę w każdym pojemniku. Długa i szeroka miska na karmę ze stali nierdzewnej jest bezpieczna dla zdrowia i wystarczająco duża, aby dwa koty mogły jeść w tym samym czasie bez uczucia przepełnienia. Ponadto jest wyposażona w specjalną blokadę pokrywy zabezpieczającą przed dziećmi

Nowoczesne rozwiązania dozownika

Dozownik jest wyposażony w specjalne łopatki, które obracają się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, dzięki czemu pokarm jest dozowany w regularnych odstępach czasu. Co więcej, 4-stopniowy system zapobiega zatykaniu się karmy w zbiorniku. Ponadto Fresh Element Gemini nadaje się do różnych rodzajów karmy, których średnica nie przekracza 12 mm.

 

Sterowanie za pomocą aplikacji

Pobierz bezpłatną aplikację PetKit, aby uzyskać dostęp do praktycznych funkcji i ustawień. Dzięki niej można dostosować porcje posiłków - do 10 porcji na posiłek i do 30 posiłków dziennie. Co więcej, aplikacja umożliwia tworzenie harmonogramów w celu dalszego dostosowania urządzenia do nawyków pupila. Z jej poziomu można również ustawić dodatkowe porcje karmienia i monitorować stan zdrowia zwierzęcia. Zostaniesz również powiadomiony o braku karmy w spiżarni lub konieczności wymiany środka osuszającego.

 • Karmienie zwierzaka w dowolnym miejscu i czasie
 • Dostosuj spersonalizowany harmonogram karmienia
 • Sprawdzanie stanu zasilania urządzenia
 • Alarm o braku pożywienia
 • Zdalne karmienie ręczne

Efektywne zasilanie

Urządzenie jest wyposażone w wydajny system zasilania, zapasowe zasilanie zapewnia, że karmienie będzie kontynuowane zgodnie z planem podczas przerwy w dostawie prądu lub bez połączenia z Internetem. Twoim zwierzętom nigdy nie zabraknie pożywienia, gdy nie będzie Cię w domu. Zasilanie awaryjne zapewnia 15 porcji karmy dziennie przez około 180 dni (w trybie oszczędzania energii). Zasilanie awaryjne działa na baterie 4x D.

 

Plusy

 • 2 pojemniki na karmę w jednym urządzeniu
 • Łatwe karmienie zwierząt z dowolnego miejsca
 • Sterowanie automatyczne lub ręczne za pomocą jednego przycisku
 • Wewnętrzny mechanizm antysabotażowy
 • Aplikacja kompatybilna z systemem Android lub iOS
 • Technologia 3-warstwowej blokady świeżości
 • Łatwy montaż i czyszczenie każdego zakamarka
 • Blokada bezpieczeństwa, zapobiega przypadkowemu dotknięciu przycisku
 • Ciągłe podawanie nawet podczas awarii zasilania i rozłączenia WiFi

 

Minusy

 • Brak

 

Zawartość opakowania

 • Dozownik karmy PETKIT Fresh Element Gemini dla psów i kotów
 • Przewód zasilający
 • Instrukcja obsługi

Produkt znajduje się w kategoriach

Inne Miski, poidełka i dozowniki Dozowniki karmy Smart produkty Smart dozowniki

Zobacz pełny opis

Parametry

Kolor Biały
Wielkość Dla najmniejszych psów, Dla kotów, Małe psy
Wymiar 36,2 x 29,3 x 24 cm
Materiał ABS, nerezová ocel
Zasilanie Zasilacz + Zasilanie awaryjne
Masa 2.3kg

Produkty powiązane

Ostatnio oglądane