Chcesz mieć gwarancję, że twoje zamówienie dojdzie przed Świętami? Produkty dostępne w magazynie zamów najpóźniej do 14.12 2023 do godziny 17:00.
Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

Fontanna Eyenimal

Fontanna Eyenimal wykonana z plastiku najwyżej jakości. Opatentowany system wolnego strumienia wody, który uwielbiają psy i koty. Pojemność 1,5 litra pozwala utrzymać odpowiednią ilość płynów w ciągu dnia (polecamy dla małych i średnich ras psów i kotów). Wyjątkowy wygląd!

Więcej informacji ›

W drodze 1 szt.
212 zł 175 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P1557
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry
Fontanna Eyenimal
Fontanna Eyenimal
212 zł

Opis produktu

Fontanna Eyenimal wykonana z plastiku najwyżej jakości. Opatentowany system wolnego strumienia wody, który uwielbiają psy i koty. Pojemność 1,5 litra pozwala utrzymać odpowiednią ilość płynów w ciągu dnia (polecamy dla małych i średnich ras psów i kotów). Fontanna znanego producenta Eyenimal. Wielkość fontanny umożliwia korzystanie z niej wszystkim rasom psów, bez znaczenia od rasy. Fontanna jest bardzo cicha, Twojemu ulubieńcowi zapewni świeżą i czystą wodę. Wielu weterynarzy zaleca korzystanie z fontann, poidełek, ponieważ skutecznie obniżają one możliwość powstania kamieni moczowych. Niewątpliwą zaletą fontanny jest brak wymiennych filtrów, który zazwyczaj w tego typu produktach trzeba regularnie wymieniać. Nowoczesny wygląd, przezroczysta kopuła.

 

Dlaczego świeża, stale dostępna woda jest tak ważna?

Badania pokazały, że jednym z najlepszych i najłatwiejszych sposobów na poprawę stanu zdrowia zwierzaka jest zwiększenie ilości pitej wody, co umożliwia fontanna Eyenimal. Z wody usuwany jest nieprzyjemny zapach i smak, zachęca to zwierzaka do częstszego korzystania z poidełka czego konsekwencją jest picie większej ilości świeżej wody.

 

Podstawowe informacje i charakterystyka:

  • niestannie płynąca woda
  • płynnie regulowany prąd wody
  • brak filtrów
  • bardzo cicha dzięki pompie wysokiej jakości
  • wbudowany zbiornik na wodę, pojemność ok. 1,5 litra
  • od spodu materiał antypoślizgowy
  • łatwa obsługa

 

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Inne Miski, poidełka i dozowniki Poidełka Według rasy Dla kotów Dla małych psów Dla średnich psów Według marki Eyenimal

Zobacz pełny opis

Parametry

Pojemność 1.5 litra
Wielkość Małe psy, Średnie psy

Produkty powiązane

Ostatnio oglądane