Chcesz mieć gwarancję, że twoje zamówienie dojdzie przed Świętami? Produkty dostępne w magazynie zamów najpóźniej do 14.12 2023 do godziny 17:00.
Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

Łamigłówka z karmą Twister

TWISTER to umiarkowanie wymagająca łamigłówka dla psów, która zachwyci początkujących i doświadczonych psich poszukiwaczy rozwiązań w każdym wieku, każdej rasy i rozmiaru. Układanka jest świetną zabawą, sprawi, że umysł Twojego pupila będzie zaangażowany i jednocześnie pozytywnie zmęczony! Pile na smakołyki i niech twój pies znaleźć kuszącą nagrodę. 

 

Więcej informacji ›

Dostępne 4 szt
141 zł 116 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P53038
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(2)
Łamigłówka z karmą Twister
Łamigłówka z karmą…
141 zł

Opis produktu

Twister to niesamowita łamigłówka dla psów, które potrzebują wyzwania, ponieważ z prostszymi łamigłówkami radzą sobie bardzo łatwo. Łamigłówka to idealny sposób, aby rzucić Twojemu pupilowi wyzwanie w nowej, ekscytującej grze i zachęcić go do zdobywania kolejnych umiejętności. Dla psów lękliwych i niespokojnych, łamigłówki zwiększają pewność siebie i pomagają im zrelaksować się przy przyjemnym zajęciu, zapobiegając problemom wychowawczym. Rozmiar: średnica 26 cm, wysokość 4,5

Jak rozpoczać?

  • Odblokuj przesuwane panele wewnątrz układanki za pomocą bocznych kołków, aby móc umieścić smakołyki w otworach.
  • Przesuń panele z powrotem, zablokuj je szpilkami, połóż na podłodze i zabawa może się zacząć! Jeśli Twój zwierzak ma krótszy pyszczek lub uważa, że układanka jest trudna do opanowania na podłodze, postaw go na mniejszym stołku, ułatwi mu to grę, a także będzie mniej skłonny do używania łapek do otwierania skarbów. Czasami potrzebują tylko małego szturchnięcia, aby pokazać, jak działa zabawka.
  • Jeśli Twój pies ma problemy z rozwiązaniem zagadki na początku, nie chciej, aby boczne kołki były w pozycji "odblokowanej" i naucz psa najpierw przesuwać wewnętrzne panele.

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Inne Zabawki dla psów i kotów Dla psów Według typu Na przysmaki Smart Łamigłówki Według marki Nina Ottosson Boże Narodzenie

Zobacz pełny opis

Parametry

Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy

Produkty powiązane

Ostatnio oglądane