Reedog świecąca obroża dla malych, średnich i dużych psów gepard

Promocje

Świecąca obroża dla małych i średnich psów. Dostępne wielkości S, M, L. Regulowana długość od 22 do 60 cm. 3 tryby świecenia (stałe świecenie, miganie, szybkie miganie). Kolory: żółty, pomarańczowy, różowy, niebieski, zielony i biały.

Wybór opcji produktu
 • Kolor

 • Wielkość


Inne warianty:
Początkowo 42 zł 22 zł 18 zł bez VAT
Dostepne > 10 szt.
Kiedy dostanę towar?
czwartek 29. 10. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Reedog świecąca obroża dla malych, średnich i dużych psów gepard

Świecąca obroża dla małych i średnich psów. Dostępne wielkości S, M, L. Regulowana długość od 22 do 60 cm. 3 tryby świecenia (stałe świecenie, miganie, szybkie miganie). Kolory: żółty, pomarańczowy, różowy, niebieski, zielony i biały.

Dzięki świecącej obroży Twój piesek będzie zawsze widoczny na spacerze w ciemnym parku! Obroża ostrzeże kierowców samochodów o obecności Twojego psa w pobliżu. Ty będziesz miał nad nim większą kontrolę. Dni stają się coraz krótsze, rano i popołudniu jest juz ciemno. Będziesz miał swojego pieska pod okiem nawet gdy wybiegnie poza oświetlony teren. Świecące obroże wykonane są z nieprzeszkadzającego psu materiały. Jest to nylonowy pasek uzupełniony o świecącą diodę LED. Co najwżniejsze, światło z obroży w żaden sposób nie przeszkadza Twojemu ulubieńcowi. Nasi czworonożni przyjaciele szybko się do niego przyzywczajają. W ofercie dostepne są obroże na baterie lub ładowarkę, różne kolory, wielkości czy wzory.

 

 

Funkcje i kolory

3 tryby świecenia (stałe świecenie, miganie, szybkie miganie). Kolory: żółty, pomarańczowy, różowy, niebieski, zielony i biały.

 

 

 

Baterie i ładowanie

Świecąca obroża zasilana jest przez guzikową baterię CR2032. Obroża świeci na jednej baterii od 1 do 3 miesięcy. Żywotność baterii zależy od producenta oraz częstotliwości używania obroży.

 

 

Długość obroży

Rozmiar S od 22 do 40 cm, M od 32 do 50cm, L od 42 do 60 cm. Szeroka skala wielkości pozwala na dopasowanie obroży dla małych, średnich i dużych ras.

 

 

Zalety Wady
 • regulowana odleglosc obrozy
 • regulowana długość obroży
 • tło gepard
 • 3 tryby świecenia
 • żywotność 3 miesiące
 • dużo kolorów do wyboru
 • możliwość wymiany baterii
 • wytrzymały materiał
 • konieczność wymiany baterii

Dlaczego przyda Ci się świecąca obroża?

 • Jest to bardzo pomocny produkt podczas wieczornych spacerów. Zapewni Waszemu kotu lub psu bezpieczeństwo i lepszą widoczność. Przez cały czas będziesz miał swojego ulubieńca pod kontrolą.
 • Obroża ochroni Twojego zwierzka przed nieostrożnymi kierowcami i rowerzystami. Bez problemu zobaczysz także jak i gdzie pies oddala się od Ciebie.

 

 

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Zawartość

 • Świecąca obroża
 • Baterie

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.