Petwant F2 Wi-Fi Automatyczny dozownik 5 porcji

Petwant to wyjątkowy automatyczny dozownik karmy suchej i mokrej. Inteligentny dozownik w kształcie klasycznego talerza, zapewnia kotom, małym i średnim psom ulubioną karmę na cały dzień! Dozownik kontrolujesz za pomocą telefonu!


Inne warianty:
429 zł 354 zł bez VAT
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Petwant F2 Wi-Fi Automatyczny dozownik 5 porcji

Petwant to wyjątkowy automatyczny dozownik karmy suchej i mokrej. Inteligentny dozownik w kształcie klasycznego talerza, zapewnia kotom, małym i średnim psom ulubioną karmę na cały dzień! Dozownik kontrolujesz za pomocą telefonu! Zadbaj o dietę Twojego zwierzaka podczas nieobecności w domu. Dozowonik umożliwi regularne karmienie, bez przejadania w takiej formie jakiej sobie życzysz ty.

 

 

Główne funkcke:

  • Dozownik odpowiedni dla wszystkich rodzajów karmy
  • Kontrola za pomocą aplikacji w smartfonie
  • Możliwość ręcznej regulacji
  • Możliwość wyjęcia pojemnika na 5 porcji
  • Podświetlany ekran
  • Blokada bezpieczeństwa
  • Dodatkowa bateria jako źródło zasilania
  • Prosta kontrola
  • Wyjmowane elementy ułatwiają czyszczenie

 

 

 

 

Nakaram swojego ulubieńca zgodnie z życzeniem dzięki dozownikowi karmy PF 105!

Zaletą Petwant to przede wszystkim porcje bez ograniczenia co do typu karmy. Inne dozowniki dostępne na rynku można napełniać tylko suchą karmą. Petwant umożliwia napełnienie miski suchą, mokrą, gorącą, zimną karmą. Pojemnik w kształcie talerza ma 5 osobnych pojemników, każdy na osobną porcję dla małych i średnich ulubieńców.

 

 

Petwant to wiele praktycznych funkcji.

Dozownik ma kilka możliwości kontroli. Dzięki prostej aplikacji i połączeniu telefonu z WiFi masz w ręce pilot do zdalnej obsługi dozownika.

Wystarczy w aplikacji zdefiniować czas dla 5 osobnych porcji, dozownik w wybranej godzinie otoczy pokrywą i umożliwi dostęp do karmy. Ostatnie porcje pozostaną zamknięte, w ten sposób Twój zwierzak nie zje innej porcji niż tę, którą nastawiłeś ty.

Karmienie możesz oczywiście ustawić ręcznie za pomocą intuicyjnego panelu na dozowniku.

 

 

 

Dozownik Petwant to zdrowe i rozsądne karmienie

Każdy produkt przeznaczony dla naszych czworonożnych ulubieńców musi być bezpieczny i wykonany z odpowiednich materiałów. Blokada bezpieczeństwa w dozowniku, zapewnia ochronę wnętrza pojemników. Dodatkowo porcje, które nie są zaprogramowane pozostają zamknięte.

Urządzenie nie zostało wykonane ze szkodliwych materiałów jak np. Bisfenol, który często występuje w plastiku.

Obawiasz się co się stanie w przypadku braku prądu? Już nie musisz, Petwant ma wbudowane awaryjne zasilanie, które włączy się w takiej sytuacji.

 

 

 

 

Utrzymanie i czyszcenie

Wewnętrzny pojemnik na karmę możesz wyjąć, dzięki temu możesz go łatwo wyczyścić. To rozwiązanie sprawdza się świetnie w utrzymaniu urządzenia w czystości. Do mycia wykorzystuj wodę z mydłem.

 

Przyszłość, styl i elegancja...

Perfekcyjny wygląd w minimalistycznym duchu zapewnia prosty, nowoczesny design z przyszłości! Petwant charakteryzuje się elegancją i precyzją. To nie tylko dozownik, ale dopracowane, inteligentne urządzenie. Z pewnością będzie ozdobą każdego wnętrza. Nie zajmuje dużo miejsca, wygląda świetnie i jest prosty w obsłudze. Dodatkowo zapewnia odpowiednie żywienie zwierzaka.

 

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 12:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.