Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Nowość Nowość

Poidełko Petkit Eversweet Solo

Poidełko Petkit Eversweet Solo wykonana jest z trwałych materiałów pochodzenia spożywczego, a dzięki czterem systemom filtracji zawsze zapewnia świeżą i czystą wodę przez cały czas. Pojemność 1,8 litra pomaga w utrzymaniu reżimu picia wszystkich zwierząt, niezależnie od wielkości rasy (zalecana dla małych i średnich psów lub kotów). Inteligentne światła LED przypominają o trybie działania. Dwa tryby pracy poidełka Smart/Normal.

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
203 zł 168 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P48098
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(2)
Poidełko Petkit Eversweet Solo
Poidełko Petkit…
203 zł

Opis produktu

Eversweet Solo to automatyczne poidełko o pojemności 1,8 litra, która pomaga w utrzymaniu reżimu picia wszystkich zwierząt, niezależnie od wielkości rasy (polecana dla małych i średnich psów lub kotów). System cyrkulacji zapewnia świeżą i czystą wodę. Cztery systemy filtracji składają się z warstwy bawełny, węgla aktywnego z łupin orzecha kokosowego i żywicy jonowymiennej – razem zapewniają zdrową, wzbogaconą tlenem wodę. Fontanna została zaprojektowana z przezroczystego materiału, dzięki czemu możesz monitorować całkowite zużycie wody przez swojego zwierzaka. Eversweet Solo jest wykonany z trwałych materiałów pochodzenia spożywczego, dzięki czemu jest łatwe do czyszczenia. Spód poidełka jest antypoślizgowy, co zapobiega przesuwaniu się urządzenia po podłodze. Poidełko jest nie tylko energooszczędne, ale także wyjątkowo ciche jego praca nie będzie ci przeszkadzać. Inteligentne diody LED wskazują stan pracy poidełka. Ostrzeże Cię o braku wody i konieczności wymiany filtra. Jednym kliknięciem przycisku możesz przełączać się między trybem Smart i Normal.

Główne funkcje:

  • Oczyszczanie wody - Petkit Eversweet Solo oczyszcza wodę na cztery sposoby - usuwa włosy i brud, filtr z węglem aktywnym usuwa zapach wody a jonizacja usuwa metale ciężkie
  • Jonizacja wody — inteligentny dozownik jonizuje wodę i wykorzystuje screening do ostrzegania o możliwych jonach metali ciężkich w wodzie.
  • Łatwe do napełnienia – poidełko jest łatwe w utrzymaniu i uzupełnianiu. Dzięki specjalnej konstrukcji możesz z łatwością napełnić wodę przez górną część (pokrywkę) dozownika.
  • Ultracicha praca - podczas picia lub obsługi inteligentnego dystrybutora wody możesz spać spokojnie, nie tylko jest energooszczędny, ale również pracuje bardzo cicho, dzięki czemu nie przeszkadza Ci podczas filtrowania wody.
  • Inteligentne światła LED - inteligentne światła LED przypominają o stanie pracy poidełka - ostrzegają o wymianie filtra i braku wody. Niebieskie światło - tryb normalny, zielone światło - tryb inteligentny, czerwone migające światło - niski poziom wody, czerwone światło - wymiana filtra
  • Wysokiej jakości materiały i luksusowy design – poidełko zostało zaprojektowane z półprzezroczystego materiału, co zapewnia lepszy wgląd w całkowite zużycie wody przez Twojego zwierzaka. Poidełko wykonane jest z najtrwalszych materiałów spożywczych, dzięki czemu jest łatwe w czyszczeniu.
  • Tryb inteligentny / normalny - tryb inteligentny jest energooszczędny i może zmieniać częstotliwość dostarczania wody między dniem a nocą, tryb normalny zapewnia zaopatrzenie w świeżą wodę przez cały dzień i noc
  • Wymiary- 16 x 16 x 15,8 cm, pojemność: 1,8 l, zasilanie: 5V

 

 

Bardzo cicha praca

Izolowany system pompowania gwarantuje bardzo cichą pracę fontanny (maks. 30 dB). Wykorzystuje specjalną ultra cichą pompę przy 5 V, więc w ogóle nie będziesz wiedział o jej działaniu. Jednocześnie specjalna konstrukcja wycisza do minimum odgłos kapiącej wody, dzięki czemu twój zwierzak ale i Ty będziesz szczęśliwy.

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Inne Miski, poidełka i dozowniki Poidełka Według rasy Dla kotów Dla małych psów Według marki PetKit

Zobacz pełny opis

Parametry

Pojemność 1,8 litrů
Wielkość Dla kotów, Małe psy, Średnie psy

Instrukcja do pobrania

Produkty powiązane