Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

Nowość Nowość

Poidełko dla kotów i małych psów Petwant W2

Petwant W2 to nowoczesna fontanna dla kotów i małych psów o pojemności 1,5 litra. Fontanna pomaga w utrzymaniu reżimu picia, system filtracji zapewnia zawsze świeżą i czystą wodę dla Twojego zwierzaka. Dwa tryby czyszczenia, cicha praca, przezroczyste materiały.

 

 

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
360 zł 297 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P50756
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(1)
Poidełko dla kotów i małych psów Petwant W2
Poidełko dla kotów…
360 zł

Opis produktu

Fontanna wodna Petwant zapewnia wodę dla Twoich zwierząt przez cały czas, a dodatkowe funkcje samooczyszczania zapewniają, że woda jest zawsze świeża i czysta. Poidełko jest bardzo wydajne, a przy tym ciche, nie zakłóca spokoju w domu. Dzięki fontannie Petwant woda będzie zawsze świeża, a Twój pupil szczęśliwy. Silnik fontanny wprawia wodę w ciągły ruch, filtruje ją, a także oczyszcza z nadmiaru włosów i brudu. Fontanna oferuje dwa tryby czyszczenia, ciągły i przerywany, tak aby czystość wody najlepiej odpowiadała Twojemu zwierzęciu. Fontanna została zaprojektowana w taki sposób, aby do jej wnętrza nie dostawały się zanieczyszczenia. Oprócz utrzymywania wody w ruchu i świeżości, wir wodny dodatkowo obmywa ściany fontanny, dzięki czemu nie trzeba jej czyścić przy każdym napełnianiu.

Rozmiary poidełka: 20 × 20 × 20,1 cm

Woda w fontannie pozostaje czysta, ponieważ urządzenie wprawia ciecz w ruch i automatycznie przepuszcza ją przez wiele warstw specjalnych filtrów, które pozbywają się cząsteczek bakterii i brudu. Urządzenie jest również bardzo łatwe do demontażu i czyszczenia każdego z nich. 

Kolejną zaletą fontanny jest kołnierz (obudowa) z przezroczystego materiału otaczającego fontannę. Dzięki niemu nawet najbardziej zabrudzony pupil zachowa czystość wokół swojej miski, a dzięki wielopoziomowemu nachyleniu wygodniej będzie mu wypić każdą kroplę.

Produkt znajduje się w kategoriach

Poidełka Inne Miski, poidełka i dozowniki Dla kotów Dla małych psów Według marki Petwant

Zobacz pełny opis

Parametry

Pojemność 1.5 litra
Wielkość Dla kotów, Małe psy, Średnie psy

template.product.files.headline

Zalecane akcesoria

Produkty powiązane

Ostatnio oglądane