Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Petkit Everclean urządzenie do czyszczenia łapek

Podręczne urządzenie do czyszczenia łapek zapewnia porządne, łatwe i szybkie umycie brudnych łapek Twojego pupila w dowolnym miejscu. Materiał kontaktowy jest wykonany z miękkiego, silikonowego włosia, który zapewnia wygodne czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Koniec z zanieczyszczeniami i brudnymi osadami na psich łapkach! Urządzenie posiada praktyczne wymiary pasujące na psie łapki, szczotki do masażu i kształt zapobiegający rozlaniu wody.

 

Więcej informacji ›

Niedostępne
Kod produktu: P31234
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Petkit Everclean urządzenie do czyszczenia łapek
Petkit Everclean…
88 zł

Opis produktu

Nowy praktyczny pomocnik zapewnia szybkie i głębokie czyszczenie psich łapek. Płaskie i okrągłe włosie (wykonane z miękkiego silikonu), które znajduje się wokół obwodu i na dole szczotki do masażu konsekwentnie usuwa brud nawet w najbardziej niedostępnych miejscach na łapkach.

Wymiary: 

  • S:  95mm x 95mm x 126mm
  • M: 105mm x 105mm x 150mm

Urządzenie można z łatwością rozłożyć na 4 części, co upraszcza konserwację. Materiał można prać w wodzie, dzięki czemu brud można z łatwością spłukać. Silikonowy materiał odpycha bakterie i oprócz czystych łapek, zapewnia psu przyjemny masaż. Koniec z zanieczyszczeniami i brudnymi osadami na psich łapkach! Urządzenie posiada praktyczne wymiary pasujące na psie łapki, szczotki do masażu i kształt zapobiegający rozlaniu wody.

Produkt znajduje się w kategoriach

Inne Kosmetyki dla psów i kotów Dla psów Pielęgnacja łapek i pazurów Čističe tlapek

Zobacz pełny opis

Parametry

Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy

Kosmetyki dla psów

W jaki sposób kosmetyki mogą pomóc?   

  • Unikanie niedoskonałości, które powodują dyskomfort i ból zwierzęcia, takich jak zmatowiona sierść, nieleczone pazury, egzemy skórne, zły stan zębów lub problemy z oczami i uszami.
  • Wybieraj spośród szerokiej gamy specjalistycznych produktów opracowanych z myślą o konkretnych wymaganiach, w oparciu o rasę, wiek i stan zdrowia Twojego pupila
  • Zadbaj o ich zdrowie i piękno w każdej sytuacji, także przy zmianie pór roku
  • Sprawia, że Twój pupil czuje się świeżo, sprawnie i komfortowo
  • Dostarczają niezbędnych witamin, minerałów, naturalnych ekstraktów i innych elementów dla długotrwałego piękna i poprawy wszystkich potrzeb

 

Produkty powiązane