Cążki do pazurów Patpet ze światłem LED

Z pomocą cążek do pazurów szybko, łatwo i przede wszystkim bezboleśnie przytniesz długie i ostre pazury domowych zwierzaków. Zaletą jest wbudowane LED oświetlenie, które polepszy widoczność podczas przycinania. Obcinaczki zbierają obcięte pazury do pojemnika, co ułatwia wyrzucenie do kosza. Urządzenie doładujesz za pomocą kabla USB.

67 zł 55 zł bez VAT
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Cążki do pazurów Patpet ze światłem LED

Cążki do pazurów są idealnym pomocnikiem do pielęgnacji psich łap. Dzięki temu prostemu narzędziu łatwiej kontrolować wzrost pazurów. Cięcie jest bezpieczne, bezbolesne i bardzo szybkie. Obcinaczki do pazurów z antypoślizgową i ergonomiczną rękojeścią wykonane są z tworzywa ABS i ostrej stali nierdzewnej dla idealnego cięcia pazurów. Szczypce zawierają również pilnik do wykańczania pazurów. Zaletą jest zintegrowane oświetlenie LED dla lepszej widoczności podczas cięcia ciemniejszych pazurów oraz pilnik do ich regulacji. Urządzenie można ładować (kabel USB w zestawie).

Jak prawidłowo ciąć pazury?

Prawidłowa długość pazurów to dwa i więcej milimetrów nad płaszczyzną podłogi. Gdy są dłuższe, lepiej je skrócić. Długość od macierzy pazurów powinna wynosić co najmniej trzy milimetry, aby nie dosięgnąć żywej tkanki. Okres obcinania pazurów jest indywidualny, najlepiej sprawdzać pazury raz w miesiącu.

Zalety Wady
  • Wbudowane LED światło
  • Ładowanie USB 
  • Pojemniczek na obcięte pazury
  • Antypoślizgowa rączka
  • Blokada bezpieczeństwa
  • Wysokiej jakości elementy
  • PilnikZawartość

  • Cążki do pazurów
  • Kabel USB 
  • Instrukcja

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.