Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Cążki do pazurów Patpet ze światłem LED

Z pomocą cążek do pazurów szybko, łatwo i przede wszystkim bezboleśnie przytniesz długie i ostre pazury domowych zwierzaków. Zaletą jest wbudowane LED oświetlenie, które polepszy widoczność podczas przycinania. Obcinaczki zbierają obcięte pazury do pojemnika, co ułatwia wyrzucenie do kosza. Urządzenie doładujesz za pomocą kabla USB.

Więcej informacji ›

Dostępne 4 szt
102 zł 84 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P50200
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Cążki do pazurów Patpet ze światłem LED
Cążki do pazurów…
102 zł

Opis produktu

Cążki do pazurów są idealnym pomocnikiem do pielęgnacji psich łap. Dzięki temu prostemu narzędziu łatwiej kontrolować wzrost pazurów. Cięcie jest bezpieczne, bezbolesne i bardzo szybkie. Obcinaczki do pazurów z antypoślizgową i ergonomiczną rękojeścią wykonane są z tworzywa ABS i ostrej stali nierdzewnej dla idealnego cięcia pazurów. Szczypce zawierają również pilnik do wykańczania pazurów. Zaletą jest zintegrowane oświetlenie LED dla lepszej widoczności podczas cięcia ciemniejszych pazurów oraz pilnik do ich regulacji. Urządzenie można ładować (kabel USB w zestawie).

Jak prawidłowo ciąć pazury?

Prawidłowa długość pazurów to dwa i więcej milimetrów nad płaszczyzną podłogi. Gdy są dłuższe, lepiej je skrócić. Długość od macierzy pazurów powinna wynosić co najmniej trzy milimetry, aby nie dosięgnąć żywej tkanki. Okres obcinania pazurów jest indywidualny, najlepiej sprawdzać pazury raz w miesiącu.

Produkt znajduje się w kategoriach

Inne Kosmetyki dla psów i kotów Dla psów Pielęgnacja łapek i pazurów Obcinaczki i nożyczki Dla kotów Pielęgnacja łapek

Zobacz pełny opis

Parametry

Wielkość Dla kotów, Duże psy, Średnie psy

Instrukcja do pobrania

Kosmetyki dla psów

W jaki sposób kosmetyki mogą pomóc?   

  • Unikanie niedoskonałości, które powodują dyskomfort i ból zwierzęcia, takich jak zmatowiona sierść, nieleczone pazury, egzemy skórne, zły stan zębów lub problemy z oczami i uszami.
  • Wybieraj spośród szerokiej gamy specjalistycznych produktów opracowanych z myślą o konkretnych wymaganiach, w oparciu o rasę, wiek i stan zdrowia Twojego pupila
  • Zadbaj o ich zdrowie i piękno w każdej sytuacji, także przy zmianie pór roku
  • Sprawia, że Twój pupil czuje się świeżo, sprawnie i komfortowo
  • Dostarczają niezbędnych witamin, minerałów, naturalnych ekstraktów i innych elementów dla długotrwałego piękna i poprawy wszystkich potrzeb

 

Produkty powiązane