Pet at School Pulse

Num Axes Pet at School Pulse to nowoczesna elektroniczna obroża treningowa. Zasięg 200 metrów. Ostrzeżenia w postaci impulsu elektrostatycznego, dźwięku, wibracji. 5 poziomów impulsu rosnących stopniowo. Ostrzeżenie wibracyjne maksymalnie do 8 sekund. Możliwość zdalnego zapalenia światła LED na obroży. Obroża wodoszczelna.

592 zł 489 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
piątek 03. 02. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Pet at School Pulse

Num Axes Pet at School Pulse to nowoczesna elektroniczna obroża treningowa. Zasięg 200 metrów, wystarczający do podstawowego treningu dla większości użytkowników. 3 rodzaje stymulacji. Ostrzeżenia w postaci impulsu elektrostatycznego, dźwięku, wibracji. 5 poziomów impulsu rosnących stopniowo (od najsłabszego do najmocniejszego), impuls możesz wysyłać maksymalnie przez 8 sekund. Ostrzeżenie wibracyjne możesz także wysyłać do 8 sekund. Brak limitu czasowego dla sygnału dźwiękowego. Możliwość zdalnego zapalenia światła LED na obroży, które pomoże Ci zlokalizować Twojego psa. Obroża wodoszczelna, Twój piesek może wskoczyć z nią do wody. Wskaźnik LED stanu baterii na obroży oraz na nadajniku. Kompaktowy nadajnik bez anteny zewnętrznej bez problemu zmieścisz w każdej kieszeni lub schowasz w dłoni. Obroża działa prawidłowo w temperaturach od -20 °C do + 40 °C, możesz jej używać o każdej porze roku. 

 

 

 

Zasięg obroży

Pet at School Pulse pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 200 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do podstawowej tresury psów. Num Axes Canicom 200 to idealny wybór do użycia w mieście. W lesie gdzie są trudniejsze warunki może dojść do obniżenia zasięgu i obroża może okazać się niewystarczająca.

 

 

Typ korekcji

3 rodzaje stymulacji. Ostrzeżenia w postaci impulsu elektrostatycznego, dźwięku, wibracji. 5 poziomów impulsu rosnących stopniowo (od najsłabszego do najmocniejszego), impuls możesz wysyłać maksymalnie przez 8 sekund. Ostrzeżenie wibracyjne możesz także wysyłać do 8 sekund. Brak limitu czasowego dla sygnału dźwiękowego. Możesz także zdalnie zapalić światło LED na obroży psa, aby łatwo go zlokalizować wieczorami. 

 

 

Bateria i ładowanie

Odbiornik Pet at School Pulse zasilany jest 3V bateriami typu CR2 a nadajnik baterią 3V CR2032. Odbiornik pracuje na baterii do 2 miesięcy, nadajnik do 1,5 miesiąca. LED kontrolka stanu baterii na nadajniku i odbiorniku.

 

 

Wodoszczelność

Pet at School Pulse to obroża z wodoszczelnym odbiornikiem. Możesz używać go w deszczu czy śniegu, piesek może także wskoczyć z nim do wody. Nadajnik jest wodoodporny na warunki atmosferyczne.

 

 

Ilość psów

Pet at School Pulse jest specjalnie zaprojektowany tylko do treningu jednego psa. Dzięki temu kontrola obroży jest bardzo łatwa. Dla każdej funkcji dedykowany jest tylko jeden przycisk.

 

 

Długość obroży 

Pet at School Pulse to dobrej jakości, bardzo solidna obroża wykonana z plastiku. Jej noszenie nie sprawia pieskowi problemu a sama obroża dobrze trzyma na szyi. Obroża ma regulowaną długość od 20 do 65 cm.

 


Waga i rozmiary

Nadajnik ma szerokość 4,2 cm, długość 9,8 cm wysokość 1,7 cm i waży 36 g. Odbiornik ma szerokość 6,8 cm, długość 4,3 cm, wysokość 3,8 cm i waży 75 gramów z obrożą.

 

 

Zalety Wady
 • Bardzo mały i lekki odbiornik i nadajnik
 • 5 progresywnych impulsów
 • Wibracja
 • Dźwięk
 • Praca na baterii około 2 miesięcy (ciągłe użytkowanie)
 • Łatwa obsługa - dla każdej funkcji osobny przycisk
 • Wodoszczelny i zanurzalny odbiornik
 • 200 metrów zasięgu

W czym pomoże Ci obroża treningowa dla psa?

 • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
 • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
 • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Bateria w odbiorniku 3V CR2
Bateria w nadajniku CR2032
Wydajnosć baterii nadajnika 3 - 6 miesięcy
Wydajność baterii odbiornika 3 - 6 miesięcy
Ekran brak
Funkcje impuls + dźwięk + światło
Zasilanie na baterie
Waga nadajnika 36 g
Waga odbiornika 75 g
Wymiary nadajnika (sz/w/gr) 4,2 x 9,8 x 1,7 cm
Wymiary odbiornika (sz/w/gr) 6,8 x 4,3 x 3,8 cm
Długość obroży 20 - 65 cm
Tryb antyszczekowy nie
Siła dźwięku 1
Siła impulsu 5
Zasięg 200 m
Liczba psów 1 pies
Wodoodporność wodoszczelna (zanurzalna)

Zawartość

 • Nadajnik
 • Odbiornik
 • Krótkie elektrody
 • Długie elektrody
 • Regulowana obroża
 • Bateria do nadajnika
 • Bateria do odbiornika
 • Smyczka
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.