Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

E-Collar Tactical K9-800

E-Collar Tactical K9-800 to wyjątkowej jakości obroża treningowa renomowanego producenta z USA. Zasięg 1600 metrów! Jedna z najbardziej delikatnych i najskuteczniejszych obroży na świecie. Możliwość szkolenia psów o wadze od 10 kg. Obroża w pełni wodoszczelna. Mocne światło LED ułatwiające obserwacje psa w warunkach nocnych. Dźwięk, wibracja, impuls krótki i ciągły i booster. Na ładowarkę. Jedna z najmocniejszych obroży na rynku.

Więcej informacji ›

Dostępne 1 szt
2 568 zł 2 122 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P7245
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(9)
E-Collar Tactial K9-800
E-Collar Tactical…
2 568 zł

Opis produktu

Profesjonalna obroża E-Collar Tactical K9-800 to wyjątkowej jakości obroża treningowa renomowanego producenta z USA. Przeznaczona do szkolenia dużych ras psów. Zasięg 1600 metrów! Jedna z najbardziej delikatnych i najskuteczniejszych obroży na świecie. Możliwość szkolenia psów o wadze od 10 kg. Obroża w pełni wodoszczelna. Mocne światło LED ułatwiające obserwacje psa w warunkach nocnych. Możliwość szkolenia do 2 psów. Dźwięk, wibracja, impuls krótki i ciągły i booster. Dzięki systemowi Bungee Collar obroża bardzo łatwo dopasowuje się do szyi psa. Obroża wyposażona w funkcje Blunt Stimulation, która zapewnia szeroki zakres impulsów i ułatawia dopasowanie do zróżnicowanych wrażliwości różnych ras psów. Na ładowarkę, nie potrzebujesz baterii. Jedna z najmocniejszych obroży na rynku.

 

 

 

 

Zasięg obroży

Obroża E-Collar Tactical K9-800 pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy do odległości aż 1600 metrów. Zasięg 1600 metrów jest wystarczający dla podstawowego i profesjonalnego treningu większości psów. E-Collar Tactical K9-800 jest idealnym wyborem do użytku zarówno w mieście, jaki i w lesie, gdzie są gorsze warunki i może dojść do obniżenia zasięgu.

 

Typ korekcji 

Obojek E-Collar Tactical K9-800 może wysyłać sygnały w postaci delikatnych stymulacji, krótkiego lub ciągłego impulsu elektrostatycznego (maksymalnie 10 sekund), regulowanego na 100 poziomach. Posiada także funkcję Flash Light pomocną w momencie zagubienia odbiornika czy przy lokalizacji psa. Kierowcy oraz inni ludzie zobaczą Twojego psa. Bardzo łatwo dostosujesz moc do wielkości i wrażliwości Twojego psa. Siła impulsu jest regulowana za pomocą przycisku na nadajniku. Booster to automatyczne, natychmiastowe zwiększenie obecnie używanego sygnału w nagłych sytuacjach wymagających zdecydowanego działania.

 

Bateria i zasilanie

Zarówno nadajnik i odbiornik E-Collar Tactical K9-800 zasilane są akumulatorem na ładowarkę. Nie ma potrzeby wymieniania baterii. Obroża ładuje się przez 2 godziny.

 

Wodoszczelność

E-Collar Tactical K9-800 posiada wodoszczelny odbiornik do 12,5 metra. Nadajnik jest wodoodporny, utrzymuje się na wodzie w przypadku upuszczenia do zbiornika wodnego. E-Collar Tactical K9-800 jest odpowiednią obroża do codziennego treningu jak i do treningu psów myśliwskich czy psów ratowników. 

Liczba psów

E-Collar Tactical K9-800 możesz użyć do treningów większej ilości psów w tym samym czasie. Dokupując jeszcze jedną obrożę możesz trenować także 2 psa. Urządzenie zapamiętuje poziom ostrzeżenia dla każdego z psów, przełączając pomiędzy psami wyświetli się ustalony wcześniej konkretny poziom

 

Wyświetlacz

E-Collar ma wysokiej jakości podświetlany ekran LCD, dzieki któremu możesz psa trenować w dzień i w nocy. Na ekranie dostępne są niezbędne informacje - typ korekcji, ilość psów, moc impulsu, stan baterii. Za pomocą nadajnika możesz włączyć także mocno świecące światło LED, które ułatwi obserwację psa w ciemności.

 


Długość obroży

E-Collar Tactical K9-800 to wysokiej jakości obroża z biotanu (materiał silniejszy niż plastik i skóra). Piesek nosi ją chętnie a sama obroża dobrze trzyma się na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 70 cm.

 


Waga i wymiary

Nadajnik ma wymiary 7 x 3,2 cm i waży 119 gramów. Odbiornik ma wymiary 7 x 4 x 3 cm i waży 113 gramów. Ze względu na większe wymiary odbiornika polecamy ten model średnim i dużym rasom psów.

 

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Obroże Obroże treningowe Według rasy Dla średnich psów Dla dużych psów Według zasięgu 1000 do 1500 metrów Według marki E-collar Według typu korekty Elektryczne Wibracyjne Dźwiękowe Według wodoszczelności Wodoodporne Wodoszczelne Zanurzalne Według ilości psów Dla 1 psa Dla 2 psów

Zobacz pełny opis

Parametry

Ilość psów 1 - 2 psy
Funkcje Impuls, Wibracje, Dźwięk, Booster
Zasięg 1600 m
Zasięg 1600 m
Wielkość Duże psy, Średnie psy, Dla upartych psów
Wodoodporność Zanurzalny
Zasilanie Ładowanie USB

Instrukcja do pobrania

Obroże treningowe

W czym pomoże Ci obroża treningowa dla psa?

  • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
  • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
  • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Produkty powiązane