KOMIS - Petrainer PET616

Bestseller

Urządzenie z komisu, obroża treningowa Petrainer 616. Jeżeli dostępnych jest więcej wariantów, możesz je wybrać z rozwijanej listy. Fotografie są poglądowe i odpowiadają faktycznemu stanowi. Szczegółowy opis poszczególnych stanów urządzenia znajdziesz poniżej.

Wybór opcji produktu
 • Stan produktu


Inne warianty:
583 zł 482 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
czwartek 24. 10. u Ciebie
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

KOMIS - Petrainer PET616

Informacje o stanie produktu

1) Rozpakowany

Urządzenie zostało tylko rozpakowane, najczęściej uszkodzone zostało opakowanie. Z tego powodu produkt został przepakowany do nieoryginalnego opakowania. Towar nigdy nie był używany.

2) Demonstracyjny*

Towar był użyty w celu demonstracyjnym w sklepie lub pochodzi z wymiany towaru przez klienta po kilku dniach. Może nie być oryginalnie zapakowane, maksymalnie kilka lekkich rysek.

3) Lekko używany*

Urządzenie było używane od 5 do 15 dni, widoczne są ślady zarysowań.

4) Mocno używany*

Urządzenie było używane od15 do 40 dni, są na nim bardzo widoczne zarysowania lub ślady zębów. Możliwe, że było serwisowane.

* Sprzedajemy tylko w 100% działający towar, które działa jak nowe. Przykładowo wodoszczelność i inne własności produktu są zawsze zachowane. Czas gwarancji towarów z kategorii 1 i 2 taka sama przy zakupie nowego towaru, dla kategorii 4 i 6 czas gwarancji wynosi 6 miesięcy. Towar możesz w ciągu 30 dni wymienić lub zwrócić. W opakowaniu zawsze jest cała zawartość zestawu, chyba, że zostało zaznaczone inaczej.

Nowa obroża treningowa Petrainer PET616. Zasięg 800 metrów. Trzy rodzaje korekcji - dźwięk, wibracje, impuls na 99 poziomach. Wodoszczelny odbiornik. Wysoka wytrzymałość akumulatorów. Ergonomiczny kształ odbiornik, dopasowany do kształu szyi psa. Możliwość treningu do 3 psów za pomocą jednego nadajnika

 

Zasięg obroży

Petrainer PET616 pomoże Ci trenować psa bez użycia obroży do odległości 800 metrów. Ta obroża jest odpowiednia zarówno do amatorskiego, jak i profesjonalnego treningu psa.

 

Typ korekcji

Petrainer PET616 koryguje niepożądane zachowanie psa za pomocą trzech typów korekcji: ostrzeżenie dźwiękowe, wibracja, impuls. Moc wibracji oraz impulsu możesz ustawić na 99 poziomach. Dzięki temu łatwo dostosujesz obrożę do wrażliwości Twojego psa.

 

Baterie i ładowanie

Vysílačka u Petrainer PET616 zasilany jest litowo-jonowym akumulatorem o pojemności 550mAh jedno ładowanie wystarcza na około 60 godzin pracy.  Odbiornik także zasilany jest akumulatorem o pojemności 240mAh, wytrzymałość od 3 do 7 dni.

 

 

Wodoszczelność 

Petrainer PET616 jest w pełni wodoszczelną obrożą (zarówno nadajnik jak i odbiornik). W użytkowaniu nie przeszkadzają złe warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg czy zanurzenie w wodzie do głębokości 1 m. Jest to idealny wybór dla psów, które chcemy trenować w wodzie lub mimo złej pogody.

 

Liczba psów 

Petrainer PET616 możemy wykorzystać do treningu więcej niż jednego psa w tym samym czasie. Kupując kolejne odbiorniki, możemy w prosty sposób trenować do 3 psów jednocześnie. Na nadajniku znajduje się przycisk, który umożliwia "zmianę" trenowanego psa.

 

Długość obroży

Petrainer PET616 to świetnej jakości plastowa obroża. Piesek nosi ją chętnie a sama obroża dobrze trzyma się na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 60 cm

 


Waga i wymiary

Nadajnik ma szerokość 4,9 cm, wysokość 20 cm (z anteną), grubość 4,4 cm waga 110 gram. Szerokość odbiornika 7,7 cm, wysokość 3,5cm, grubość 3,9 cm waga 70 gram. Elektrody 1 cm.

 

 

Zalety Wady
 • wysoka wytrzymałość akumulatorów
 • wodoszczelny odbiornik 
 • możliwość ustawienia 99 poziomów impulsu i wibracji
 • możliwość treningu do 3 psów jednocześnie
 • dźwięk, wibracja, impuls
 • odbiornik i nadajnik na ładowarkę
 • dla każdej funkcji przycisk oddzielnie
 • zasięg 800 m
 • brak

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Waga odbiornika 70 g
Ładowanie odbiornika ładowany akumulator
Ekran tak
Czas pracy odbiornika 3 do 7dni
Czas pracy nadajnika 40 do 60h
Regulacja wibracji 99 poziomów
Regulacja dźwięku nie
Zasilanie nadajnika Ładowany akumulator
Wodoodporność wodoszczelna
Waga nadajnika 66,9 g
Ilość psów 1 do 3 psów
Regulacja impulsu 99 poziomów
Typ korekcji dźwięk + wibracja + impuls
Długość obroży 20 až 68 cm
Rozmiar nadajnika š.4,9 x v.20 x h.4,4 cm
Rozmiar odbiornika š.7,7 x v.3,5 x h.3,9 cm
Zasilanie Na ładowarkę

Zawartość

 • Odbiornik
 • Nadajnik 
 • Ładowarka
 • Krótkie elektrody
 • Regulowana obroża
 • akumulator do odbiornika
 • Akumulator do nadajnika
 • Lampka testowa
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 12:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.