Elektronický výcvikový obojek Aetertek AT-215
Elektronický výcvikový obojek Aetertek AT-215Elektronický výcvikový obojek Aetertek AT-215Elektronický výcvikový obojek Aetertek AT-215

KOMIS - Aetertek AT-215

Bazar

Produkt z komisu, obroża treningowa Aetertek AT-215. Jeżeli dostępnych jest więcej wariantów, możesz je wybrać z rozwijanej listy. Fotografie są poglądowe i odpowiadają faktycznemu stanowi. Szczegółowy opis poszczególnych stanów urządzenia znajdziesz poniżej.

Wybór opcji produktu
 • Stan produktu


Inne warianty:
569 zł 470 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 02. 03. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

KOMIS - Aetertek AT-215

Informacje o stanie produktu

1) Rozpakowany

Urządzenie zostało tylko rozpakowane, najczęściej uszkodzone zostało opakowanie. Z tego powodu produkt został przepakowany do nieoryginalnego opakowania. Towar nigdy nie był używany.

2) Demonstracyjny*

Towar był użyty w celu demonstracyjnym w sklepie lub pochodzi z wymiany towaru przez klienta po kilku dniach. Może nie być oryginalnie zapakowane, maksymalnie kilka lekkich rysek.

3) Lekko używany*

Urządzenie było używane od 5 do 15 dni, widoczne są ślady zarysowań.

4) Mocno używany*

Urządzenie było używane od15 do 40 dni, są na nim bardzo widoczne zarysowania lub ślady zębów. Możliwe, że było serwisowane.

* Sprzedajemy tylko w 100% działający towar, które działa jak nowe. Przykładowo wodoszczelność i inne własności produktu są zawsze zachowane. Czas gwarancji towarów z kategorii 1 i 2 taka sama przy zakupie nowego towaru, dla kategorii 4 i 6 czas gwarancji wynosi 6 miesięcy. Towar możesz w ciągu 30 dni wymienić lub zwrócić. W opakowaniu zawsze jest cała zawartość zestawu, chyba, że zostało zaznaczone inaczej.

Elektroniczna obroża  Aetertek AT-215 jest specjalnie zaprojektowana do treningu dwóch psów jednocześnie. Obroża ma zasięg 550 metrów, co wystarcza do codziennego użytku wszędzie gdzie chcesz trenować psa (park, las). Obroża posiada wysoki czas pracy na baterii - przy zwykłym użytkowaniu kilka dni. Nadajnik zasilany jest klasyczną baterią 9V może działać nawet do kilku miesięcy. AT-215 działa bardzo sprytnie, urządzenie jest dedykowane dla 2 psów - klawisze są rozmieszczone dla każdego psa i każdej funkcji osobno - co gwarantuje szybką reakcję, która czasami jest podczas szkolenia konieczna. Obroża Aetertek AT-215 posiada funkcje wibracji i impulsu elektrostatycznego. Biorąc pod uwagę możliwość ustawienia siły impulsów elektrostatycznych tylko w 2 poziomach, obroża jest odpowiednia tylko dla małych i średnich psów o wadze od 5 kg do 40 kg. Pierwszy poziom jest stosunkowo słaby, należy do najniższych. Drugi poziom jest umiarkowany, dedykowany dla bardziej charakternych psów. Odbiornik jest wodoodporny (deszcz, śnieg, błoto) i jest wyposażony, w akumulator litowo-jonowy, nie ma potrzeby wymiany baterii. Wystarczy podłączyć odbiornik do ładowarki. 

 

Zasięg obroży

Aetertek AT-215 pomoże szkolić psa bez smyczy na odległość do 550 metrów. Zasięg 550 m jest wystarczający, podstawowych i profesjonalnych, dla większości psów. Aetertek AT-215 jest idealny do stosowania zarówno w mieście jak i w lesie, gdzie warunki są gorsze i mogą zmniejszyć zasięg.

 

Typ korekcji 

 

Aetertek AT-215 ma możliwość korekcji za pomocą wibracji i impulsu elektrostatycznego, które może być regulowany na 2 poziomach. Z uwagi na możliwość ustawiania siły impulsów elektrostatycznych tylko na 2 poziomach, obroża jest odpowiednia dla małych i średnich psów.

 

Baterie i ładowanie

Nadajnik AT-215 jest na 9V baterie, które w trybie pracy wytrzymają kilka miesiecy. Odbiornik posiada akumulator o pojemnosci 450mAh, ktory naladuje sie przez 2h i wytrzyma od 1 do 3 dni. Obrożę można doładować bez problemu za pomocą dołączonej ładowarki sieciowej.

 

Wodoszczelność 

Aetertek AT-215 posiada wodoodporny nadajnik. Zarówno nadajnik jak i odbiornik jest odporny na deszcz, śnieg lub bloto, ale nie może zostać zupełnie zanurzony w wodzie. Jest idealny do zwykłego użytkowania, ale nie dla psów, które lubia zabawy w wodzie.

Ilosć psów

 

Aetertek AT-215 można używać do treningu jednego psa, ale głównym jego celem jest kontrola dwóch psów jednocześnie. Nadajnik jest podzielony na pół i jedna strona jest odpowiedzialna za kontrolę nad danym psem. Dla każdej z funkcji jest oddzielny przycisk, co zapewnia szybką reakcję, która jest konieczna przy szkoleniu.

 

Długość obroży

Aetertek AT-215 ma wysokiej jakości plastikowa obrożę, której noszenie nie sprawia psu żadnego problemu. Obroża jest regulowana od 20 do 65 cm 

 


Waga i rozmiary

 Nadajnik ma szerokość 5 cm, wysokość 11cm, głebokość 2,5cm, wagę 95g. Odbiornik ma szerokosc 7 cm, wysokosc 3.5 cm, glebokość 3 cm, wagę 50g

 

 

Zalety Wady
 • zasięg do 550 m
 • możliwość stosowania dla dwóch psów
 • prosta obsługa, dla każdego psa oddzielny przycisk
 • ładowanie odbiornika wystarczy na 1-3 dni
 • wodoodporny odbiornik (deszcz, śnieg, bloto)
 • brak ostrzeżenia dźwiękowego
 • posiada tylko 2 poziomy natężenia impulsu
 • nie może być zanurzony w wodzie

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy

Parametry techniczne

Waga odbiornika 50g
Zasilanie nadajnika 9V baterie
Czas pracy odbiornika 1 do 3 dni
Czas pracy nadajnika 1 do 3 miesięcy
Regulacja wibracji 1 poziom
Regulacja dźwięku nie
Bateria w nadajniku 9V bateria
Częstotliwość 433,92 MHz
Bateria w odbiorniku 450mAh
Ładowanie odbiornika ładowany akumulator
Waga nadajnika 95g
Wodoodporność wodoodporna (deszcz, śnieg)
Ilość psów do 2 psów
Regulacja impulsu 2 poziomy
Typ korekcji impuls + wibracja
Długość obroży 20 do 65 cm
Rozmiar nadajnika sz.5 x w.11 x gł.2,5 cm
Rozmiar odbiornika sz. 7 x w.3,5 x gł.3 cm
Ekran nie

Zawartość

 • Odbiornik
 • Nadajnik
 • Krotkie elektrody
 • Długie elektrody 
 • Regulowana obroza 
 • Akumulator do odbiornika
 • Baterie do nadajnika
 • Ładowarka
 • Zawieszka
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.