Canicalm Smart

Canicalm Smart to obroża antyszczekowa dla małych i dużych psów. Obsługa z poziomu aplikacji mobilnej. Na telefonie ustawisz rodzaj korekty, czas trwania oraz zobaczysz zapis czasowy szczekania. Obroża aktywowana przez wibracje strun głosowych, dlatego wykluczona jest przypadkowa aktywacja szczekaniem innego psa. Canicalm Smart jest wodoodporny. Czas pracy na baterii wynosi do 6 miesięcy.

 

 

650 zł 537 zł bez VAT
10 dni
Kiedy dostanę towar?
w poniedziałek 17. 04. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Canicalm Smart

Canicalm Smart to obroża antyszczekowa dla małych i dużych psów. Obsługa z poziomu aplikacji mobilnej. Na telefonie ustawisz rodzaj korekty, czas trwania oraz zobaczysz zapis czasowy szczekania. Obroża aktywowana przez wibracje strun głosowych, dlatego wykluczona jest przypadkowa aktywacja szczekaniem innego psa. Canicalm Smart jest wodoodporny. Czas pracy na baterii wynosi do 6 miesięcy.

Aplikacja umożliwia zmianę czułości na szczekanie oraz śledzenie historii szczekania. Zmiana poziomu korekty możliwa jest zarówno przez aplikację jak i ręcznie z pomocą dołączonego do zestawu klucza magnetycznego. Aplikacja jest całkowicie darmowa. Obroża może spokojnie być użytkowana również bez aplikacji.

 

Detekcja szczekania

Obroża przeciw szczekaniu Canicalm Smart uaktywnia się w reakcji na wibrację strun głosowych psa podczas szczekania. Obroża reaguje wyłącznie na szczekanie psa, który nosi obrożę na sobie. Nie uaktywni się w reakcji na szczekanie innego psa.

 

Typ korekty

1. tylko dźwięk

2. dźwięk + słaby impuls (dla wrażliwych psów)

3. dźwięk + mocniejszy impuls (dla opornych psów)

4. dźwięk + stymulacja rosnąca stopniowo


Ustawienia obroży

Canicalm Smart daje możliwość ustawienia 4 różnych trybów korekty. Korekty możesz zmienić ręcznie lub z poziomu aplikacji w telefonie komórkowym. Czułość na szczekanie możesz zmienić tylko z poziomu aplikacji.

 

Bateria i ładowanie

Obroża Canicalm Smart zasilana jest baterią 3V CR2. Bateria wytrzymuje w zależności od częstotliwości szczekania od 1 do 6 miesięcy. Rozładowaną baterię możesz zastąpić bez problemu nową. Nie ma potrzeby regularnego ładowania obroży

 

Wodoszczelność

Obroża Canicalm Smart jest wodoodporna. Może być używana w deszczu, śniegu. Pies nie może się z nią kąpać lub zanurzać. 

 

Rasa

Ze względu na różne tryby działania obrożę polecamy dla małych, średnich i dużych ras psów. Idealny wybór dla psów od 5 do 90 kg.

 

Długość obroży

Canicalm Smart ma regulowaną obrożę od 17 do 55 cm. Bez problemu dopasujesz obrożę do twojego psa. W zestawie znajdują się krótkie i długie elektrody dla psów z krótką i długą sierścią.

 


Waga i rozmiary.

Wymiary obroży Canicalm Smart to, szerokość 6 cm, wysokość 3,5 cm głębokość 3,7 i waży 68 gramów z baterią.

 

 

 

Aplikacja:

Aplikacja Canicalm Smart jest do ściągnięcia na telefony z systemem IOS i Android. 

W czym pomoże Ci obroża antyszczekowa?

  • w oduczeniu nadmiernego szczekania i wycia w domu lub ogrodzie.
  • w oduczeniu szczekania na ludzi, psy, rowery czy samochody.
  • w oduczeniu szczekania lub wycia psa sąsiada
  • Pomóż psu zrozumieć niestosowność szczekania i uspokoić się innym zajęciem
  • Nie musisz rezygnować ze swojego pupila lub niepotrzebnie zamykać go z powodu niepokojącego szczekania.
  • Eliminuje przyczynę sąsiedzkich kłótni o szczekanie psa
  • Oduczyć psa szczekania biorąc pod uwagę jego wielkość i wiek

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Wodoodporność wodoodporna
Zasilanie na baterię
Rozpoznanie szczekania wibracje strun głosowych
Waga odbiornika 70 g
Typ korekcji dźwięk + impuls
Bateria w odbiorniku CR2
Czas pracy odbiornika 3-6 miesiecy

Instrukcje

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.