Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

Dogtra Pathfinder 2 - GPS i obroża treningowa

Dogtra Pathfinder zamienia lokalizację w inteligencję! Jest to wysoce profesjonalny lokalizator GPS ze zintegrowaną obrożą do wymagającego i specjalistycznego szkolenia psów. Jest wyrafinowany, sprytnie zaprojektowany i niezawodnie precyzyjny! Kompletny system GPS do śledzenia i szkolenia psów, zawiera nowo przeprojektowaną DARMOWĄ aplikację do śledzenia i szkolenia w czasie rzeczywistym, która umożliwia śledzenie do 21 psów w zasięgu 10 km. Elektroniczna obroża treningowa ze 100 poziomami stymulacji i alertami dźwiękowymi jest odpowiednia dla średnich i dużych psów i może być sterowana za pomocą telefonu komórkowego lub smartwatcha

Więcej informacji ›

Dostępne 3 szt
3 028 zł 2 502 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P53738
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry
Dogtra Pathfinder 2 - GPS i obroża treningowa
Dogtra Pathfinder 2…
3 028 zł

Opis produktu

Połączenie telefonu komórkowego z GPS na szyi psa odbywa się drogą radiową dzięki GPS, czyli systemowi nadajnik-odbiornik bez konieczności korzystania z sieci GSM (dla telefonów komórkowych). W związku z tym nie ma potrzeby posiadania karty SIM, nie ma opłat za transmisję do operatora komórkowego, a korzystanie nie zależy od zasięgu sygnału GSM (jeśli nie ma zasięgu, wystarczy wcześniej załadować bezpłatną mapę odpowiedniego obszaru do telefonu w celu pracy w trybie offline). Wyświetlacz telefonu komórkowego pokazuje wybraną mapę (zwykłą, satelitarną lub mapę terenu Google, lub OpenStreetMap Outdoors do pracy w trybie offline) z lokalizacją psa (psów) i Twoją lokalizacją, lub alternatywnie kierunek i odległość do śledzonego psa (psów). Możliwe jest również "dodanie" psów kolegów i śledzenie ich, a także lokalizacji i ruchu kolegów. Druga metoda wyświetlania (bez mapy, tzw. "kompas GPS") jest odpowiednia np. w lesie lub w trudnym terenie, gdzie praktyczniej jest wiedzieć, w którym kierunku i w jakiej odległości znajduje się pies, niż wyświetlać jego pozycję na mapie, a także gdy odległość między psami jest niewielka.

Obroża GPS na szyję dla psa jest solidna, trwała i w pełni wodoodporna i jest dobrze dostosowana do praktycznych potrzeb pracy z psami w terenie.

Wymagania dotyczące telefonu komórkowego: Kompatybilny z Bluetooth 5.0 lub nowszym. Sprawdź wersję u producenta telefonu, iOS: 12.1 i nowszy, iPhone 8 i nowszy, Apple Watch Series 5 i nowszy, Galaxy Watch 4 i nowszy oraz Android 6.0 i nowszy.

 

Główne właściwości:

Dogtra Pathfinder 2 przenosi technologię obroży GPS do smartfona, zapewniając znacznie inteligentniejszy i szybszy sposób śledzenia i szkolenia psa (psów). Do korzystania z obroży GPS Dogtra Pathfinder 2 wymagany jest smartfon, ale działa ona nawet wtedy, gdy w okolicy nie ma zasięgu GSM (tj. brak sygnału telefonu komórkowego). Użytkownicy smartwatchów mogą teraz śledzić swoje psy za pomocą smartwatcha dzięki szybkiemu dostępowi do ulepszonej aplikacji do śledzenia psów PATHFINDER2, dostępnej dla Apple Watch Series 5 i Galaxy Watch4 Series i nowszych. Aplikacja na smartwatch oferuje dostęp do odbiornika GPS, kompasu, poleceń obroży elektronicznej i map, które zapewniają dokładne informacje o lokalizacji.

Lokalizacja GPS:

 • Szybkie pozycjonowanie co 2 sekundy dla precyzyjnego śledzenia
 • Maksymalny zasięg do 10 km (w zasięgu wzroku)
 • Trzy rodzaje map: ogólne, satelitarne i terenowe.
 • Tryb pracy offline do użytku w obszarach bez zasięgu GSM (brak sygnału dla telefonów komórkowych)
 • Opcja wyboru tylko śledzenia GPS (elektroniczna obroża treningowa może być dezaktywowana przez użytkownika)
 • Możliwość tworzenia 3 rodzajów wirtualnych ogrodzeń (Mobile-Fence, Geo-Fence i E-Fence): użytkownik może wybrać obszar na mapie, a urządzenie wysyła powiadomienie, jeśli pies go opuści lub wejdzie na niego. Obszar ten może "poruszać się" wraz z opiekunem (Mobile-Fence) i pilnować, aby pies nie oddalił się na więcej niż określoną odległość lub jest stały (Geo-Fence) lub nie tylko ostrzega właściciela, ale także psa i poprzez stymulację "zawraca" psa z powrotem do ustawionego obszaru (E-Fence) jak zwykłe ogrodzenie elektroniczne.

.

 

Obroża treningowa:

 • 100 poziomów stymulacji (precyzyjna liniowa regulacja stymulacji w krokach co 1% od najniższego do najwyższego)
 • Krótka (Nick) i długa (Constant) stymulacja
 • Alarm dźwiękowy dla psa (Tone)
 • Alarm wibracyjny (Pager)
 • Profesjonalne punkty kontaktowe

 

Nowe funkcje Pathfinder 2

 • Nowy łącznik GPS z elektronicznym przyciskiem funkcyjnym obroży treningowej
 • Nowa obroża odbiorcza GPS z wibrującym pagerem i intensywnym światłem lokalizatora LED
 • Nowy tryb blokady odbiornika
 • Nowy tryb uśpienia
 • Nowy sygnał lokalizacji złącza GPS
 • Nowa ładowarka USB 5 V 
 • Nowa darmowa aplikacja PATHFINDER2 ze zaktualizowanym interfejsem użytkownika
 • Nowa kompatybilność ze smartwatchami: Samsung Galaxy Watch Series 4 i Apple Watch Series 5 i nowsze
 • Darmowe mapy obsługiwane przez MapBox
 • Nowe tryby wirtualnego ogrodzenia: Mobile-Fence, Geo-Fence i nowe E-Fence

 

Nowa seria PATHFINDER2 nie jest kompatybilna z systemami serii PATHFINDER poprzedniej generacji.

Produkt znajduje się w kategoriach

Obroże Obroże treningowe GPS obroże dla psów Według rasy Dla dużych psów Według marki Według typu korekty Elektryczne Wibracyjne Dźwiękowe Według wodoszczelności Wodoszczelne Zanurzalne Według ilości psów Dla 6 psów Dla psów Według użycia Profesjonalne Według marki Dogtra

Zobacz pełny opis

Parametry

Ilość psów až 21 psů
Zasięg 10 km m
Zasięg 10 km m
Funkcje impuls, GPS, wibracje
Wielkość Dla upartych psów, Duże psy, Średnie psy
Wodoodporność Zanurzalny

Produkty powiązane

Ostatnio oglądane