Dogtra Pathfinder

Dogtra Pathfinder przynosi technologię GPS i obroży treningowej prosto do Twojego smartfonu. Lokalizator GPS ze zintegrowanym modułem treningowym. Dogtra Pathfinder zapewnia dostęp do Google Maps ™. Możliwość śledzenia do 21 psów, udostępniania lokalizacji, historii i tworzenia alertów Geo-Fence. Dwusekundowa szybkość aktualizacji pozycji. Jako korekty dźwięk oraz impuls na 100 poziomach. Obroża całkowicie wodoszczelna. Obsługa obroży z poziomu smartfona.

 

Wybór opcji produktu
 • Liczba psów

2 947 zł 2 435 zł bez VAT
Dostepne 4 szt.
Kiedy dostanę towar?
piątek 03. 02. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Dogtra Pathfinder

Dogtra Pathfinder przynosi technologię GPS i obroży treningowej prosto do Twojego smartfonu. Lokalizator GPS ze zintegrowanym modułem treningowym. Dogtra Pathfinder zapewnia dostęp do Google Maps ™. Możliwość śledzenia do 21 psów lub myśliwych, udostępniania lokalizacji, historii i tworzenia alertów Geo-Fence. Dwusekundowa szybkość aktualizacji pozycji. Jako korekty dźwięk oraz impuls na 100 poziomach. Impuls chwilowy lub ciągły. Obroża całkowicie wodoszczelna. Połącz swoj telefon z pilotem GPS i kontroluj obrożę z poziomu smartfonu. Możliwość ściągnięcia map i działania w trybie offline! Ładowanie tylko 3,5 godziny! Aplikacja Dogtra - Pathfinder dostępna jest zarówno dla iPhone jak i telefonów z Androidem. Obsługa funkcji GPS i treningowej z poziomu smartfona!

 

 

Dogtra Pathfinder wprowadza technologię GPS i obroży treningowych prosto do Twojego smartfona, zapewnia bardziej inteligentny i dokładniejszy sposób śledzenia i tresowania psów. Dlaczego Twój smartfon? Ma większy i jaśniejszy ekran, najnowszą technologię, dostęp do danych oraz ciągłe aktualizacje zapewniające komfort użytkowania. Pathfinder działa bez użycia danych komórkowych. Pobranie bezpłatnej aplikacji z mapami początkowo wymaga użycia danych, ale potem w trybie offline żadne dane do działania nie są wymagana. W przeciwieństwie do innych obroży GPS, nie musisz kupować żadnych dodatkowych abonamentów lub wykonywać opłat.

Dogtra Pathfinder zapewnia dostęp do Google Maps ™ z widokiem satelitarnymi i klasycznym. Możliwość śledzenia do 21 psów lub myśliwych, udostępnianie lokalizacji, historii i tworzenie alertów Geo-Fence. Dzięki dwusekundowej szybkości aktualizacji i precyzyjnej funkcji powiększania mapy, śledzenie z Pathfinder zapewnia większą dokładność i precyzję działania na żywo, gdy jesteś w terenie.

Główny ekran aplikacji wyświetla mapę, kompas i pełni funkcję obroży treningowej, posiada stymulację chwilową i ciągłą oraz dźwięk. Obroża, którą nosi pies jest w pełni wodoszczelna dlatego możesz jej używac bez względu na warunki atmosferyczne. Szybkie ładowanie zapewniają użyte akumulatory litowo-polimerowe. Obroża została zaprojektowana w taki sposób aby spełniać standardy renomowanej firmy Dogtra, to urządzenie dla najbardziej wymagających użytkowników.

 

 

Jak działa Dogtra Pathfinder ?

 1. Obroża posiada antenę GPS, która odbiera sygnały z satelity służące do określania pozycji.
 2. Obroża i pilot GPS komunikują się ze sobą za pomocą radiowego sygnału na odległość do 15 km.
 3. Pilot GPS jest połączony ze smartfonem za pomocą Bluetooth.

 

                                

 

Zasada działania:

Zestaw do lokalizacji psa (psów) składa się z 3 części:

 • GPS obroża
 • pilot GPS zapewniający połączenie pomiędzy obrożą GPS obojkem a smartfonem (tzw. łącznik GPS)
 • smartfon użytkownika (nie stanowi części Dogtra Pathfinder)

                                                  

 

Niezawodne połączenie

Radiowe połączenie Twojego smartfona z GPS obrożą na szyi psa zapewnia GPS pilot, system działa niezależnie od sieci GSM (sieć telefonów komórkowych). Zapomnij o dodatkowych opłatach, takich jak dodatkowe SIM karty, opłaty abonamentowe itp. System Dogtra Pathfinder działa niezależnie od pokrycia terenu sygnałem GSM, mapy możesz ściągnąć za darmo i dzialać offline. Do wyboru masz różnego mapy (normalną, satelitarną, terenową Google, w trybie offline OpenStreetMap Outdoors) Na mapie zobaczysz zarówno swoje położenie jak i pozycję psa. Aplikacja Dogtra pokaże Ci również kierunek i odległość Twojego psa. Jeżeli masz większą ilość psów bez problemu dołączysz je do systemu dokupując dodatkowe obroże. Poza mapą dostępny jest także kompas, idealny do aktywnego poszukiwania w trudnym terenie, gdzie przyda Ci się informacją o odległości i kierunku od psa. Obroża GPS jest wyjątkowo odporna i wodoszczelna zaprojektowana do działania w terenie bez względu na warunki atmosferyczne.

 

 

Wymagania dla telefonów z iOS:

iOS 8.1 lub wyższy
iPhone 5, 5C, 5S, 6, 6+, 6S, 6S+, 7, 7+
iPad 3 generacji  lub wyższy

apple

Dla telefonów z systemem Android:         

Android 4.3 lub wyższy
Np. Samsung Galaxy S4 lub wyższy, Note 2 lub wyższy, LG G3

android

 

                              

 

Główne właściwości:

Dogtra Pathfinder tworzy z Twojego telefonu moduł GPS i treningowy, z poziomu smartfona możesz obserwować pozycję psa. Możesz korzystać także wyłącznie z funkcji lokalizacji a funkcję treningową wykorzystywać tylko w niezbędnych sytuacjach. Dogtra Pathfinder zapewnia profesjonalne śledzenie psów oraz funkcję treningową!

 

 

      

 

 • Wysoka prędkość ustalania pozycji, co 2 sekundy
 • Maksymalny zasięg do 15 km (na terenie bez przeszkód)
 • Dokładne mapy satelitarne i terenowe
 • Tryb offline idealny do wykorzystania na terenach, które nie mają pokrycia sygnałem GPS (bez zasięgu telefonii komórkowej)
 • Możliwość wykorzystania tylko lokalizacji GPS (funkcja treningowa może pozostać nieaktywna)
 • Możliwość wyznaczenia wirtualnego ogrodzenia (Geo-fence): użytkownik może wybrać określony teren, jeśli pies opuści jego granice, aplikacja wyśle odpowiedni komunikat (urządzenie jedynie powiadamia o opuszczeniu strefy, nie wysyła samodzielnie żadnych korekt)
 • Możliwość obserwacji do 21 psów lub myśliwych
 • W pełni wodoszczelny
 • Geo-fence - pilnuje czy pies nie opuścił wyznaczonego terenu (urządzenie jedynie powiadamia o opuszczeniu strefy, nie wysyła samodzielnie żadnych korekt)
 • Szybkie ładowanie - 3,5 godziny do pełna
 • Funkcje myśliwskie - Pathfinder rozpozna czy pies wystawia i inne zachowania. 8 statusów psiego zachowania.

 

 

                                             

 

Elektroniczna obroża treningowa funkcje:

 

Zasięg obroży

Dogtra Pathfinder pozwala na określenie pozycji psa na odległość do 15 km. Należy pamiętać, że w trudnym terenie zasięg ten może być mniejszy.

 

 

Typ korekty

Dogtra Pathfinder umożlwia wysyłanie korekt impulsem chwilowym lub ciągłym na 100 poziomach. Dodatkowo sygnał dźwiękowy.

 

Baterie i ładowanie

Dogtra Pathfinder została wyposażona w funkcję szybkiego ładowania. Czas ładowania wynosi do 3,5 godziny. Czas pracy na baterii zależy od częstotliwości pracy. W trybie uśpienia wytrzyma do miesiąca. Biorąc pod uwagę aktywne użytkowanie należy liczyć się z ładowanie o 2-3 dni.

 

Wodoodporność

Dogtra Pathfinder została przystosowana do wymagających warunków działania. Obroża jest kompletnie wodoszczelna.

 

Liczba psów

Dogtra Pathfinder umożliwia szkolenie i śledzenie do 21 psów. Aby działać z większą ilością psów musisz dokupić dodatkowe odbiorniki.

 

 

Długość obroży

Dogtra w zestawie oferuje mocną, plastikową obrożę w różnych wariantach kolorstycznych. Obroża jest regulowana, dla psów o obwodzie szyi od 33 do 58 cm.

 

Waga i rozmiary

Pilot GPS: 9,5 cm, wysokość łącznie z anteną; 3,5cm wysokość pilota (bez anteny); 2,9 cm szerokość pilota; 1,1 cm grubość

 

 

                           

 

Inne właściwości:

 • Obroża w pełni wodoszczelna
 • Szybkie ładowanie (czas ładowania 3,5 godziny)
 • Możliwość rozszerzenia zestawu do pracy z 21 psami
 • Użytkownik może śledzić pozycję innych psów i ich opiekunów, jeżeli zostały wyposażone w ten sam typ obroży GPS

 

Aplikacja Dogtra Pathfinder Smartphone App:

Ekran Mapa:

 

 • Ekran z mapa pokaże Ci gdzie znajduje się pies oraz co robi, wystawia, biega itp.) Na mapie zobaczysz również własną pozycję.
 • Jeżeli udostępnisz informacje o lokalizacji innym użytkownikom, na mapie pokaże się także ich pozycja i pozycja innych psów.
 • Jeżeli dostępne są dane z sieci GSM (dla telefonów komórkowych) lub WiFi, możesz wykorzystywać Mapy Google, również satelitarne. Dla terenów na których dane komórkowe nie są dostepne (brak sygnału) jest możliwość ściągniecia z wyprzedzeniem map offline.
 

                                                         Dogtra Pathfinder, mapová obrazovka

Ekran Kompas obserwacja kierunku i odległości (tzw. "kompas" - Compass):

 • Ekran Compass służy do obserwacji kierunku i odległości od psa, zobaczysz jak daleko i w którym kierunku możesz szukać psa.
 • Jeżeli udostępnisz informacje o lokalizacji innym użytkownikom, w zakładce kompas pokaże się także ich pozycja i pozycja innych psów.

                                                                  Dogtra Pathfinder - zobrazení pro směr a vzdálenost

 

 

Ekran Treningu:    

 • Do treningu lub przywołania Twojego psa możesz użyć Ekran treningu umożliwający wysyłanie korekt jak w obroży treningowej.
 • Jako korekty do dyspozycji jest impuls krótki lub długi oraz dźwięk
 • Poziom impulsu możesz ustawić indywidualnie dla każdego psa.

 

 

W czym pomoże Ci obroża treningowa dla psa?

 • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
 • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
 • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy
Dla upartych psów

Parametry techniczne

Liczba psów až 21 psů
Długość obroży 20 do 70 cm
Typ korekcji Dźwięk, impuls
Regulacja impulsu 100 poziomów
Wodoodporność Wodoszczelna
Zasilanie Na ładowarkę

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.