CHAMELEON Extender Multi Brand
CHAMELEON Extender Multi Brand

CHAMELEON Extender Multi Brand

Chameleon® Extender pozwala rozszerzyć działanie obroży. Dodatkowe elektrody dla twojej obroży.

Wybór opcji produktu

2 574 zł 2 127 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
w poniedziałek 27. 03. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

CHAMELEON Extender Multi Brand

Chameleon Extender Multi Brand to wielofunkcyjny adapter do obroży treningowych. Kompatybilny z wieloma markami i jest dostępny w średnim (26,5 cm) i dużym rozmiarze (31,1 cm). Pomiar nie obejmuje żadnej części elastycznej. Dzięki Chameleon możesz przesuwać i zmieniać liczbę elektrod dla optymalnej funkcjonalności i wrażliwości psa.  Aby pies mógł coś poczuć, musi być co najmniej jedna elektroda w biegunie ujemnym i jedna elektroda w biegunie dodatnim. Podczas korzystania z adaptera, aby zapewniij psu komfort, gdy elektrody będą nie tylko na odbiorniku i szyi psa, ale po bokach adaptera. Rozmiar szyi psa można regulować za pomocą systemu ściągającego

Podczas korzystania z jednego odbiornika i adaptera Chameleon pies odczuje podwójny kontakt (jak przy użyciu dwóch odbiorników).

Kompatybilny z obrożami:

Martin System 

Dogtra 

Dog Trace 

E-Collar Technologies 

Garmin 

Sit Means Sit 

Sport Dog

Zalety Wady
 • Kompatybilny z różnymi markami
 • 2 różne wielkości
 • Możliwość zmiany ilości elektrod
 • Elektrody na całym obwodzie
 • Łatwa zmiana wielkości
 • Cena
 • Design

W czym obroża pomoże?
Zawartość

 • Adapter Chameleon
 • Zestaw do montażu Dogtra
 • Zestaw do montażu Garmin
 • Zestaw do montażu Dogtrace
 • Zestaw uniwersalny do montażu

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.