KOMIS - Petrainer 856
KOMIS - Petrainer 856KOMIS - Petrainer 856KOMIS - Petrainer 856

KOMIS - Petrainer 856

Produkt z komisu. Petrainer PET856 to obroża przeciw szczekaniu dla małych i dużych psów. Jako korekty wykorzystuje dźwięk, wibracje oraz impuls. Petrainer 856 jest wodoszczelny i zanurzalny do głębokości 1 metra. Dla wszystkich psów z wagą od 7 do 60 kg. Obroża jest aktywowana przez dźwięk szczekania, mikrofon rozpozna wycie psa. Automatyczny tryb bezpieczeństwa. Dla psów od 7 kg.

Wybór opcji produktu
  • Stan produktu

150 zł 123 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
czwartek 26. 05. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

KOMIS - Petrainer 856

Informacje o stanie produktu

1) Rozpakowany

Urządzenie zostało tylko rozpakowane, najczęściej uszkodzone zostało opakowanie. Z tego powodu produkt został przepakowany do nieoryginalnego opakowania. Towar nigdy nie był używany.

2) Demonstracyjny*

Towar był użyty w celu demonstracyjnym w sklepie lub pochodzi z wymiany towaru przez klienta po kilku dniach. Może nie być oryginalnie zapakowane, maksymalnie kilka lekkich rysek.

3) Lekko używany*

Urządzenie było używane od 5 do 15 dni, widoczne są ślady zarysowań.

4) Mocno używany*

Urządzenie było używane od15 do 40 dni, są na nim bardzo widoczne zarysowania lub ślady zębów. Możliwe, że było serwisowane.

* Sprzedajemy tylko w 100% działający towar, które działa jak nowe. Przykładowo wodoszczelność i inne własności produktu są zawsze zachowane. Czas gwarancji towarów z kategorii 1 i 2 taka sama przy zakupie nowego towaru, dla kategorii 4 i 6 czas gwarancji wynosi 6 miesięcy. Towar możesz w ciągu 30 dni wymienić lub zwrócić. W opakowaniu zawsze jest cała zawartość zestawu, chyba, że zostało zaznaczone inaczej.

Petrainer PET856 to obroża przeciw szczekaniu dla małych i dużych psów. Jako korekty wykorzystuje dźwięk, wibracje oraz impuls. Petrainer 856 jest wodoszczelny i zanurzalny do głębokości 1 metra. Dla wszystkich psów z wagą od 7 do 60 kg. Obroża jest aktywowana przez dźwięk szczekania, mikrofon rozpozna wycie psa. Obroża bez systemu ostrzeżenia, dlatego korekta wysyłana jest już po pierwszym szczeknięciu. Obroża umożliwia ustawienia siły wibracji lub impulsu na 9 poziomach. Automatyczny tryb bezpieczeństwa - wyłaczy korektę po 20 sekundach działania na czas 30 sekund. Specjalne elektrody pokryte gumą zapewniają możliwość noszenia bez podrażnień skóry.

 

 

Detekcja szczekania


Petrainer PET856 obroża wykorzystuje do rozpoznania szczekania mikrofon rejestrujący dźwięk szczekania. W momencie gdy pies zaszczeka lub zawyje obroża rozpozna dźwięk i uaktywni się. 

 

 

Typ korekty

 

Obroża antyszczekowa Petrainer PET856 wykorzystuje 3 tryby korekty. Możliwe jest ustawienie różnych kombinacji ostrzeżeń dźwięk, wibracja, impuls, dźwięk + wibracje lub dźwięk + impuls. Automatyczny tryb bezpieczeństwa - wyłaczy korektę po 20 sekundach działania na czas 30 sekund. 

 


Regulacja obroży

Intensywność wibracji i impuls dostępna jest na 9 poziomach. Dzięki temu bez problemu dopasujesz działanie obroży do wrażliwości twojego psa. Obroża będzie odpowiednia dla małych, średnich i dużych psów. Wszystkie funkcje dostępne są na panelu na obroży, ustawienia zobaczysz na miniaturowym wyświetlaczu.

 

Baterie i ładowanie

Obroża Petrainer PET856 zasilana jest  3V baterią z oznaczeniem CR2450. Czas pracy na baterii wynosi 1 do 3 miesięcy w zależności od częstotliwości aktywacji oraz jakości baterii

 

Wodoodporność

Petrainer PET856 to kompletnie wodoszczelna obroża do głębokości 1 metra. Dzięki temu jest odpowiednia do użytku domowego i zewnętrznego. Możesz jej używać w deszczu, śniegu a pies może także zanurzyć się z nią do wody.

 

Rasa

Petrainer PET856 to mała i lekka obroża, idealna dla małych ras psów. Ten model ze względu na regulację siły działania polecamy psom z wagą od 7 do 60 kg. Dla mniejszych psów korekta impulsem może być zbyt silna.

 

Długość obroży

Petrainer PET856 obroża ma regulowaną długość od 20 do 70 cm. 

 


Waga i rozmiary

Petrainer PET856 to lekka i mała obroża, jej szerokość wynosi 5,7cm, wysokość 3,4cm, głębokość 2,5cm a waga to jedynie 52 g. Małe rozmiary ułatwiają noszenie i zwiększają komfort użytkowania.

 

 

 

 
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.