Foobler Smart piłka dla psów i kotów

Foobler to inteligentna elektroniczna piłka dla psów, która zamienia karmienie w rozrywkę. Dozownik przysmaków i karmy w formie piłki z możliwością ustawienia czasu na zabawę. 6 wbudowanych mini pojemników z wysokiej jakości plastiku zapewni dobrą zabawę i pożywienie przez cały dzień. Foobler zasilany jest 2 bateriami AA. Zasmakuj gry!

178 zł 147 zł bez VAT
Dostepne > 10 szt.
Kiedy dostanę towar?
czwartek 29. 07. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Foobler Smart piłka dla psów i kotów

Foobler to inteligentna elektroniczna piłka dla psów, która zamienia karmienie w rozrywkę. Dozownik przysmaków i karmy w formie piłki z możliwością ustawienia czasu zabawy. 6 wbudowanych mini pojemników z wysokiej jakości plastiku zapewni dobrą zabawę i pożywienie przez cały dzień.  Foobler zasilany jest 2 bateriami AA. Zasmakuj gry! Średnica piłki wynosi 15 cm.

 

Dlaczego zabawa piłką jest dobra?

Foobler to idealny pomocnik aby urozmaicić dietę. Dlaczego jest tak lubiany? Foobler wie, kiedy nadszedł czas, aby zaoferować karmienie Twojego ulubieńca! Dozowanie odbywa się zgodnie z wcześniej ustawionym harmonogramem. Wybierz rozmiar porcji i pożądany interwał w zintegrowanym zegarze zabawki. Sprytna piłka na przysmaki granulek powiadomi o możliwości zdobycia przysmaku wbudowanym dzwonkiem. Jeśli Twój pies zacznie bawić się piłką zostanie nagrodzony!

 

 

Foobler dostępny jest w trzech rozmiarach i kolorach. Elektroniczna, inteligentna piłka wspomaga zdrowie i kondycje zwierzeka, jeśli na przykład cierpi z powodu lęku separacyjnego, Foobler odwraca uwagę od lęku, dla zabawy! Martwi Cię mała różnorodność diety? Teraz bez problemu zoptymalizujesz dietę i zachowasz codzienne nawyki. Czy wydaje się to skomplikowane? Wręcz przeciwnie! To będzie zabawa!

 

Podczas zabawy Twój ulubieniec zauważy, że z granulki, przysmaki wypadają z otworów. Następnie zacznie się naturalna zabawa i włączy się instynkt łowiecki, piłka będzie obracać się do różnych pozycji. Nie obawiaj się mechanicznych uszkodzeń podczas gry. Polietylenowa powłoka HDPE to tworzywo o wysokiej gęstości - trwałe, łatwe w czyszczeniu i szczególnie przyjazne dla zdrowia! 

 

 

 

 

Zasady gry przypominają psom naturalne zdobywanie pożywienia. Pełny pojemnik w piłce odpowiada około 2 filiżankom karmy. Wypełnia plan odżywiania na cały dzień nawet dla dużych psów. Pełne zasobniki zapewnią karmienie poprzez zabawę do 8 godzin. Urządzenie zasilane 2 sztukami baterii AA.

 

 

 

 

Jak się bawić...

Obróć pokrywkę, która wyróżnia się innym kolorem, aby odsłonić 6 oddzielnych mini pojemników, na karmę. Włóż suchą karmę o maksymalnej wielkości do 12,5 mm w odpowiedniej ilości. Ponownie załóż pokrywę i przekręć aby ją zablokowować. Zdejmij pokrywkę po przeciwnej stronie piłki w ten sam sposób. Ta część ma zegar do wyboru odstepów czasowych karmienia.

 

Przed ustawieniem timera, odkręć zatyczkę w dolnej części pokrywy. Włóż 2 baterie AA i przykręć ponownie pokrywę. Używając timer, wybierz interwał podawania wynoszący 15, 30, 60 lub 90 minut, według uznania. Włóż pokrywkę z powrotem na miejsce i obróć ją z powrotem aby zablokować. Piłka jest gotowa do stopniowego karmienia w określonych odstępach czasu! Wystarczy nacisnąć przycisk włączający, a Foobler sygnałem dźwiękowym da psu znać o porze karmienia. Kontrolka świecąca na zielono upewnij Cię, że wszystko jest prawidłowo włączone.

 

 

 

Czego jeszcze możesz oczekiwać od Fooblera...

Dlaczego powinnno zależeć Ci na wzroście aktywności Twojego ulubieńca. Kliniki weterynaryjne zgłaszają coraz większy odsetek psów cierpiących na otyłość. Niestety, 70 procent chorych psów ma często problemy, których łatwo możemy uniknąć. Należą do nich brak ruchu oraz podawanie jednorazowo za dużych porcji. Taka porcję pies może zjeść na raz, a jedzenie zapewne wywoła wzdęcia i ból brzucha. Foobler jest praktycznym, a ponadto zabawnym rozwiązaniem tego problemu. Psy uwielbiają zabawę z piłką. Na pewno ten rodzaj zabawy spodoba się Twojemu sprytnemu psu! Wybierz wielkość porcji i pozwól psu jeść stopniowo. Co jeszcze? Pies czekający na zabawę z piłką, której efektem będzie możliwość zjedzena ulubionych przysmaków będzie z optymizmem czekał na Twój powrót z pracy!

 

 

Główne funkcje:

  • Interaktywna zabawka w formie piłki
  • 6 oddzielnych mini pojemników do optymalnych porcji
  • Możliwość wybrania różnych odstępów czasowych karmienia
  • Pozwoli zapomnieć psu o nudzie i podziała na jego zmysły
  • Wytrzymały i przyjazny dla zdrowia materiał
  • Łatwa kontrola i utrzymanie w czystości
  • Plan żywieniowy do 8 godzin.

 

 

 

 

 

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.