Satelitarny lokalizator GPS Dogtrace DOG GPS X20
Satelitarny lokalizator GPS Dogtrace DOG GPS X20Satelitarny lokalizator GPS Dogtrace DOG GPS X20Satelitarny lokalizator GPS Dogtrace DOG GPS X20

Satelitarny lokalizator GPS Dogtrace DOG GPS X20

Nowość

Profesjonalna, wodoszczelna obroża GPS Dogtrace X20 umożliwia śledzenie psa w odległości do 20 km, w zależności od terenu. Lokalizator do ustalenia pozycji psa wykorzystuje sygnał GPS i fale radiowe. Jako funkcje, kompaswirtualne ogrodzenie służące do wyznaczenia maksymalnej odległości psa od pilota. Beeper która ułatwia określenie, czy pies jest w ruchu lub stoi w miejscu. Możliwość śledzenia do 9 psów na jednym pilocie. Czytelny wyświetlacz w słońcu i w ciemności. W pełni wodoszczelny. Bez map. Na ładowarkę.


Inne warianty:
1 844 zł 1 524 zł bez VAT
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Satelitarny lokalizator GPS Dogtrace DOG GPS X20

Profesjonalna, wodoszczelna obroża GPS Dogtrace X20 umożliwia śledzenie psa w odległości do 20 km, w zależności od terenu. Lokalizator do ustalenia pozycji psa wykorzystuje sygnał GPS i fale radiowe. Jako funkcje, kompaswirtualne ogrodzenie służące do wyznaczenia maksymalnej odległości psa od pilota. Beeper która ułatwia określenie, czy pies jest w ruchu lub stoi w miejscu. Możliwość śledzenia do 9 psów na jednym pilocie. Czytelny wyświetlacz w słońcu i w ciemności. W pełni wodoszczelny. Na ładowarkę.

Główne funkcje:

  • Zasięg do 20 km 
  • Po dokupieniu kolejnych obroży możliwość śledzenia do 9 psów.
  • Aktualizacja pozycji co 3, 6 sekundy lub 9 sekund
  • Wyświetlacz czytelny w ciemności i słońcu
  • Funkcja kompas, pokazująca kierunek ruchu psa
  • Funkcja Wirtualnego Ogrodzenia informacja o odległości psa od Ciebie
  • Funkcja BEEPER – określa czy pies rusza się czy stoi
  • Mały i lekki odbiornik dla psa
  • Aktywna praca na baterii do 40 h
  • Łatwa kontrola

 

 

 

GPS lokalizator Dogtrace X20: profesjonalna technologia...

Obroża GPS Dogtrace X20 zapewnia niezawodną kontrolę twoich psów podczas spaceru, polowania czy w pracy. Jeden pilot umożliwia lokalizowanie do 9 psów na odległość do 20 km (maksymalny zasięg w zależności od warunków). Mały i lekki odbiornik nie będzie sprawiał psu problemów podczas noszenia, odpowiedni dla małych i dużych ras psów.

Obroża oraz pilot -przenośne urządzenie ręczne  mają wbudowane odbiorniki GPS, które umożliwia im lokalizować swoje pozycje. Obrożą uzyskuje informacje o lokalizacji z systemu GPS i przy pomocy transmisji radiowej przesyła pozycję psa, odległość i kierunek w odniesieniu do osoby trzymającej pilot. Ważna informacja to ta, że urządzenie nie wykorzystuje map, dlatego ten lokalizator jest wyraźnie tańszy od konkurencji a jednocześnie z powodzeniem możesz lokalizować psa. Mapy nie są potrzebne gdy widzisz, że Twój pies znajduje się np. 100 metrów w lewo i nie porusza się, jest to wystraczająca informacja.

 

 

 

GPS lokalizator także do pracy w trudnym terenie, Funkcja Fence i Funkcja Beeper

Możliwość kontroli do 9 psów za pomocą jednego pilota, do odległości 20 metrów. Na wyświetlaczu widać tylko niezbędne informacje, takie jak numer psa, którego aktualnie oglądasz, siłę sygnału RF, dokładność pozycji GPS, stan baterii nadajnika i odbiornika, odległość i kierunek psa od ciebie, kompas wskazuje północ, możesz także zobaczyć jakie funkcje są dostępne. Funkcja Fence (wirtualne ogrodzenie) pozwala ustalić odległość od 30 metrów do 2 km do której pies możesz się poruszać. W momencie gdy pies przekroczy wyznaczoną odległość dostaniesz informację dźwiękową na pilocie. Dla każdego psa możesz ustalić inną odległość! Funkcja Beeper jest szczególnie przydatna dla myśliwych. Funkcja Beeper pozwala ustalić czy pies jest w ruchu czy stoi (wystawianie, stójka). W zależności od tego co robi pies (ruch czy stanie) pilot będzie wysyłał określony dźwięk lub wibracje.

 

 

Wyświetlacz, aktualizacja pozycji psa, praca na baterii

Wyświetlacz na pilocie jest czytelny, zarówno w bezpośrednim świetle słonecznym, jak w ciemności dzięki podświetleniu. Podczas włączania pilota wyświetlacz podświetla podświetlenie na dłużej po prostu naciśnij przycisk włączania / wyłączania w dowolnym momencie, w ten sposób włączysz podświetlenie na 15 minut, a następnie wyłączy automatycznie. Jeśli nie potrzebujesz podświetlenia 15-minutowego wyświetlacza, możesz je wyłączyć w dowolnym momencie. DOG GPS X20 pozwala wybrać interwał aktualizacji pozycji psa. Im częściej obroża wysyła swoją pozycję, tym bardziej jest aktualne informacja o pozycji psa. Możesz wybrać pomiędzy 3, 6 lub 9 sekund. Odstęp czasowy w aktualizacji wpływa na żywotność baterii. Jeśli ustawisz aktualizację co 4 sekundy możesz liczyć na 40 godzin działania Zmianą interwału na 9 sekund przedłużaysz pracę urządzenia do 50 godzin.

 

 

Idealne rozwiązanie dla wymagających

Urządzenie jest niezastąpione dla użytkowników, którzy chcą mieć podgląd na pozycję swojego psa. Nie oferuje map, ale wskazuje kierunek psa i odległość od niego co pozwala na łatwą lokalizację. Zaletą jest długa praca na baterii (możliwość dokupienia dodatkowej baterii) oraz łatwa obsługa. Obroża jest w pełni wodoszczelna.

 

 

 

W czym obroża pomoże?
Parametry techniczne

Waga nadajnika 192 g
Waga odbiornika 142 g
Wymiary nadajnika 119 x 62 x 15
Wymiary odbiornika 77 x 45 x 29
Bateria w nadajniku Li-Pol 1850 mAh
Bateria w odbiorniku Li-Pol 1850 mAh
Długość obroży 33 - 66 cm
Liczba psów 1 - 9
Zasięg obroży 20 km
Funkcje GPS+kompas+Car mode+Beeper+Waypoint+Fence
GPS sygnał GPS + RF
Wyświetlanie na ekranie bez mapy
Wodoodporność wodoszczelny
Wytrzymałość nadajnika 3 hodiny
Wytrzymałość odbiornika 3 hodiny
Zasilanie na ładowarkę

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.