DOG GPS X20 to urządzenie do lokalizowania psów aż na odległość do 20 km. Składa się z nadajnika umieszczonego na obroży dla psa i odbiornika (urządzenia podręcznego), na którym przewodnik psa śledzi jego pozycję. Nadajnik uzyskuje swoją pozycję z satelitów GPS i wysyła informacje o pozycji do odbiornika za pomocą sygnału częstotliwości radiowej (RF). Moc sygnału RF, dokładność pozycji GPS, stan baterii nadajnika i odbiornika można monitorować na wyświetlaczu odbiornika. DOG GPS X20 ma również dodatkowe funkcje - kompas, FENCE - akustyczna granica, która dostarcza psu informacji o przekroczeniu ustalonej odległości od odbiornika. Posiada również funkcję BEEPER, aby łatwo określić, czy twój pies jest w ruchu lub stoi na miejscu.
Zawartość opakowanie:
Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.
Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.
Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.
W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!