Zadzwoń do nas (Pn 9-17, Wt 8-16, Śr 10-18, Czw-Pt 7-15)

Cheerble Wicked Mouse PLUS

Interaktywna i zabawna Cheerable Wicked Mouse PLUS to zabawka opracowana z myślą o jeszcze lepszej zabawie z kotem. Ta sprytna mysz porusza się samodzielnie, omijając przeszkody i stymulując naturalne instynkty łowieckie zwierzęcia, zapewniając mu ruch i rozrywkę. Realistycznie losowy ruch i zupełnie nowa reakcja na lot zapewniają kotom realistyczne wrażenia z polowania. Wydłużona żywotność baterii i zdejmowane koła zapewniają łatwą konserwację. System alarmowy emituje sygnał dźwiękowy, gdy zabawka utknie lub wymaga naładowania.

Więcej informacji ›

Dostępne 7 szt
101 zł 83 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P54527
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Cheerble Wicked Mouse PLUS
Cheerble Wicked…
101 zł

Opis produktu

Interaktywna i zabawna Cheerable Wicked Mouse PLUS to zabawka opracowana z myślą o jeszcze lepszej zabawie z kotem. Realistyczny losowy ruch i zupełnie nowa reakcja na lot zapewniają kotom realistyczne wrażenia z polowania. Wydłużona żywotność baterii i zdejmowane koła zapewniają łatwą konserwację. System alarmowy emituje sygnał dźwiękowy, gdy zabawka utknie lub wymaga naładowania. Ta sprytna mysz porusza się samodzielnie, omijając przeszkody i stymulując naturalne instynkty łowieckie zwierzęcia, zapewniając mu ruch i rozrywkę.

Inteligentna zabawka

Wystarczy nacisnąć przycisk ukryty w nosie myszy, a urządzenie automatycznie zacznie się poruszać i uciekać przed pupilem. Produkt wykorzystuje inteligentny algorytm, który sprawia, że sam zmienia kierunek, a gdy uderzy w przeszkodę, taką jak ściana lub mebel, odskakuje i toczy się w innym kierunku. Nie musisz się martwić, że gdzieś utknie i zepsuje zabawę Twojemu pupilowi!

Działa nawet dłużej niż pierwsza generacja;

W porównaniu do Cheereble Wicked Mouse PLUS, ma do 48% większą baterię zapewniającą długi czas zabawy i jeszcze lepszą żywotność baterii. Zabawka jest łatwa do naładowania za pomocą dołączonego kabla micro USB i została zaprojektowana tak, aby była bezpieczna i trwała dla długotrwałej zabawy. Posiada dwa tryby działania - normalny i miękki, dla wszystkich kocich postaci. 

Idealne połączenie zabawy i relaksu;

Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić kotu dużo czasu na zabawę i odpoczynek. Wicked Mouse najpierw działa przez 10 minut, a następnie przechodzi w tryb uśpienia. W każdej chwili można ją jednak ponownie aktywować - wystarczy, że kot dotknie jej np. nosem lub łapą. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz mieć pewność, że Twój pupil nie znudzi się i nie zmęczy zabawką zbyt szybko!

Produkt znajduje się w kategoriach

Zabawki dla psów i kotów Rodzaj zabawki Interaktywne Elektroniczne Według marki Cheerble

Zobacz pełny opis

Parametry

Wymiar 6 x 5 x 4 cm
Materiał PVC
Masa 45 gramů

Zawartość opakowania

  • Cheerble Wicked Mouse PLUS 
  • Instrukcja obsługi
  • Kabel USB do ładowania

Zalety

  • Dłuższy czas gry dzięki połowie baterii
  • Łatwe ładowanie za pomocą kabla USB 
  • Idealne połączenie relaksu i zabawy dzięki startom co 40 minut
  • Alarm dźwiękowy informuje o niskim poziomie naładowania baterii lub przeszkodzie na drodze myszy
  • Zabawa, która rozwija mózg kota
  • Podświetlany diodami LED ogon

Wady 

  • Brak

Produkty powiązane