Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Nowe zabawki Cheerble interaktywne i zapewniają mnóstwo zabawy

Koty z natury są łowcami, nawet taki domowy pupil potrzebuje regularnej stymulacji i pobudzania ciekawości. Interaktywne zabawki od Cheerble mają szereg funkcji, które mogą zapewnić kotom rozrywkę na wiele godzin. Pomagają pozbyć się nudy, redukują niepożądane zachowania i zapewniają sporą dawkę ruchu. A wszyscy wiemy, że szczęśliwy i zdrowy kot oznacza szczęśliwego właściciela.

Cheerble Wicked Snail

Zabawka w kształcie ślimaka, która zapewni Twojemu kotu zupełnie nową przygodę dzięki nieoczekiwanym ruchom i światłom LED. Można przełączać się między dwoma trybami gry, aby zapewnić mnóstwo zabawy, która pobudzi instynkty łowieckie. Dzięki sprytnej funkcji automatycznego toczenia, zabawka natychmiast koryguje swoją pozycję, zapewniając kotu żywą i nieprzerwaną zabawę. Dziesięć minut wciągającej zabawy co 40 minut zapewnia równowagę dla relaksującej zabawy. Ślimak jest również wykonany z miękkiego materiału, który jest delikatny dla łap kota.

Cheerble Wicked Mouse Plus

Zabawka, która została zaprojektowana tak, aby naśladować prawdziwą mysz. Oferuje dwa tryby gry, odpowiednie zarówno dla nieśmiałych, jak i aktywnych kotów. Mysz sama będzie toczyć się po ziemi i zatrzyma się po chwili, jeśli kot dotknie jej łapą, mysz zacznie się ponownie poruszać. Zapewnia to kotom realistyczne doświadczenie polowania! Gdy mysz uderzy w przeszkodę, obróci się w innym kierunku. Jeśli zdarzy się, że gdzieś utknie, wyda cichy sygnał dźwiękowy, aby wskazać, gdzie się znajduje. Gra włącza się automatycznie na 10 minut, a następnie mysz przełącza się w tryb uśpienia, zapewniając idealną równowagę między zabawą a odpoczynkiem.


Produkty powiązane

Cheerble Wicked Mouse PLUS
Warianty (2)
Modrá Zelená

Cheerble Wicked Mouse PLUS

Dostępne
100 zł

Porównaj

Cheerble Wicked Snail
Warianty (2)
Brązowy Niebieski

Cheerble Wicked Snail

Dostępne
117 zł

Porównaj

Nowość
Cheerble Wicked Egg
Warianty (2)
Pomarańczowy Zielony

Cheerble Wicked Egg

Dostępne
184 zł

Porównaj