Reedog FX-500 ogrodzenie i obroża treningowa 2 w 1

Promocje

Nowy model Reedog FX-500 2v1 to urządzenie, które jako pierwsze i jedynie na świecie łączy obrożę treningową z niewidzialnym ogrodzeniem. Takie połączenie gwarantuje, że pies nie ucieknie z ogrodu. Przy pomocy tego samego urządzenia możesz go trenować na spacerze. Obroża używa jako korekcji wibracji, dźwięku oraz impuls. Obroża jest wodoszczelna, zanurzalna a jej zasięg wynosi 1000m.

 

Wybór opcji produktu
 • Liczba psów


Inne warianty:
Zasilacz do ogrodzeń Reedog FX-300, FX-500 Zasilacz do ogrodzeń Reedog FX-300, FX-500 Dostepne 10 szt. 38 zł Reedog FX-500 ohradník a výcvikový obojek Reedog FX-500 ogrodzenie i obroża treningowa… Dostepne 7 szt. 1 488 zł
Początkowo 1 674 zł 1 488 zł 1 229 zł bez VAT
Dostepne 7 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 25. 01. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Reedog FX-500 ogrodzenie i obroża treningowa 2 w 1

Nowy model Reedog FX-500 2w1 to urządzenie, które jako pierwsze na świecie łączy profesjonalną obrożę treningową z niewidzialnym ogrodzeniem. Jest to wyjątkowy system zapewniający zarówno ochronę ogrodu, kontrolę psa na jego terenie jak i sprawdzony system treningowy dla psów wszystkich ras. Takie połączenie zapobiegnie ucieczkom psa z ogrodu oraz umożliwi szkolenie psa na spacerze, bez potrzeby kupowania dodatkowej obroży. Wychodząc na spacer poza ogrodzenie, deaktywujesz (na chwilę) obrożę za pomocą przycisków na nadajniku, nie musisz za każdym razem wyłączać systemu ogrodzeniowego!

 

Ogrodzenie dla psów

Elektroniczne niewidzialne ogrodzenie czeskiej firmy Reedog jest odpowiednie dla wszystkich psów z wagą od 5 do 90 kg. Reedog FX-500 2w1 umożlwia ustawienie strefy na 10 poziomach. Strefę możesz regulować od 30cm do 6 metrów szerokości. W momencie gdy piesek wejdzie do zakazanej strefy, jest ostrzegany najpierw za pomocą wibracja, następnie korekcja w postaci impulsu elektrostatycznego. Ta korekcja automatycznie zwiększa się w miarę zbliżania się psa do granicy zakazanej strefy. Obroża ma 4 poziomy od słabego do silnego. Dzięki wyjątkowej technologii podwójnego ostrzeżenia za pomocą dźwięku i wibracji i stopniowo zwiększającej się siły na 4 poziomach, skuteczność ogrodzenia jest maksymalna. Obroża wykonana w technologi Dry Dog, która zapewnia ochronę przeciwko wodzie. Obroża jest w pełni wodoszczelna i zanurzalna do głębokości 2 metrów. Obudowa obroży wykonana jest z utwardzonego plastiku, dzięki czemu jest odporna na wstrząsy, pęknięcia czy inne uszkodzenia mechaniczne. Przewód w zestawie ogrodzenia Reedog FX-500 2w1 ma przekrój 0,75mm2 i jest odpowiedni dla instalacji w ogrodach o obwodzie do 2000m. W razie potrzeby przekroczenia granicy ogrodzenia (np. spacer) deaktywujesz obrożę za pomocą przycisków na nadajniku.

 

 

Obroża treningowa

Tak samo jak ogrodzenie, obroża treningowa czeskiej firmy Reedog jest odpowiednia dla wszystkich psów o wadze od 5kg do 90kg. Odbiornik jest bardzo małych rozmiarów, ergonomicznie ukształtowany, pasujący do szyi psa, aby nosznie obroży nie było żadnym problemem. Obroża treningowa oferuje wiele funkcji i jest odpowiednia zaróno dla podstawowego jak i profesjonalnego treningu psa. Reedog FX-500 2w1 koryguje zachowanie psa za pomocą dźwięku, wibracji oraz impulsu. Siła wibracji oraz impulsu jest regulowana na 10 poziomach, natomiast dźwięk ma 1 poziom. Ponadto Reedog FX-500 2w1 oferuje impuls w dwóch wariantach, chwilowym i ciągłym. Przerywany krótki impuls lub długi ciągły. Takie rozwiązanie zwiększa efektywność działania np. w przypadku pogoni za zwierzyna lub a innym psem. Nadajnik wyposażony jest w podświetlany ekran LCD, który zapewnia lepszą widoczność podczas wieczornych i nocnych spacerów. Na ekranie zobaczysz wszystkie wskaźniki (stan baterii, siła impulsu, ilość psów itd.) Nadajnik i obroża zasilane są ładowalny litowo-jonowy akumulator 3,7V o pojemności 550mAh, co zapewnia działanie przez kilka dni na jednym ładowaniu. Reedog FX-500 2w1 zapewnia zasięg do 1000 metrów i nadajnik, który umożliwa kontrolę 3 psów podczas jednego treningu. Dokupując kolejne obroże, możesz rozszerzyć działanie obroży do 3 psów w tym samym czasie. Nadajnik i obroża mają ergonomiczny kształt, zapewniający wygodne użytkowanie zarówno dla opiekuna jak i psa. Obroża bardzo dobrze przylega do do szyi psa, co zwiększa jej efektywność. Zaletą modelu Reedog FX-500 2w1 jest prosta i szybka kontrola. Nadajnik ma dla każdej funkcji osobny przycisk. Dzięki temu rozwiązaniu reagujesz bardzo szybko, co jest niezbędne przy treningu psa.

 

 

Typ korekcji 

Reedog FX-500 2w1 posiada funkcje dźwięku, wibracji oraz impulsu. Siła elektrostatycznego impulsu jest stopniowana jest na 4 poziomach. Obroża Reedog FX-500 2w1 koryguje zachowanie psa za pomocą dźwieku, wibracji i impulsu. Siła impulsu i wibracji jest regulowana na 10 poziomach, impuls dostępny jest w wariancie krótkim lub długim.

 

Zasięg obroży

Reedog FX-500 2w1 umożliwa trening psa bez użycia smyczy w odległości do 300 metrów. Zasięg 1000 metrów jest wystarczający zarówno dla podstawowego i profesjonalnego treningu większości psów. Reedog FX-500 2w1 jest idealnym wyborem do użycia w mieście jak i w lesie, gdzie są gorsze warunki i może dojść do obniżenia zasięgu.

  

Baterie i ładowanie

Zarówno obroża i nadajnik są w Reedog FX-500 2w1 zasilane ładowalny akumulatorem litowo- jonowym o pojemoności 550mAh, ładowanie trwa 2 godziny. Jedno ładowanie pozwala na pracę nadajnika przez kilka dni. Obroże i nadanik możesz naładować w dowolnej chwili przy pomocy dualnej ładowarki. 

  

Ilość psów 

Reedog FX-500 2w1 możesz wykorzystać do treningu większej ilości psów, bez straty efektywności. Dokupując kolejną obrożę możesz kontrolować tresurę 3 psów w tym samym czasie. Na nadajniku znajduję się przycisk, który pozwala przełączać pomiędzy poszczególnymi psami. Ogrodzenie może kontrolować dowolną ilość psów.

 

Ekran 

Reedog FX-500 2w1 posiada wysokiej jakość podświetlany ekran LCD, dzięki, któremu możesz trenować psa zarówno w dzień jak i w nocy. Na ekranie widoczne są wskaźniki - siły impulsu i dźwięku oraz numer psa. 

 

Wodoszczelność 

Reedog FX-500 2v1 wykonany jest w technologii DryDog,  która zapewnia maksymalną ochronę przeciw wodzie. Obroża jest w pełni wodoszczelna, z możliwością zanurzenia w wodzie do 2 metrów. Obudowa nadajnika jest pokryta gumą, nie przeszkadzają jej warunki atmosferyczne tj. deszcz, śnieg, ale nie możesz zanurzyć jej w wodzie.

 

drát v baleníPrzewód w zestawie

Podstawowy zestaw Reedog FX-500 2v1 zawiera 100 metrów izolowanego przewodu o przekroju 0,5mm, co jest wystarczające dla większości instalacji. Jeśli przewód w zestawie jest za krótki, możesz dokupić kolejne metry do długości 1000 m. 

 

Ustawienie stref

Reedog FX-500 2w1 ma możliwość ustawienia strefy na 10 poziomach. Strefę możesz regulować w szerokości od 30cm do 6 metrów. Jeśli pies wejdzie do zakazanej strefy, zostanie na początku ostrzeżony dźwiękiem, jeśli idzie dalej, obroża wyśle wibracje, kolejną korekcją jest impuls, który w miarę zbliżania stopniuje się na 3 poziomach.

 

Długość obroży

Reedog FX-500 2w1 posiada wytrzymałą i wysokiej jakości obrożę wykonaną z plastiku. Piesek chętnie ją nosi a sama obroża dobrze trzyma się na szyi psa. Długość obroży jest regulowana od 20 do 75 cm. Dzięki temu jest odpowiednia dla najmniejszych i największych ras psów.

 


Waga i rozmiary

Nadajnik ma wysokość 10cm, szerokość 5cm, głębokość 2,5cm a jego waga to 88,7 gramów. Odbiornik ma szerokość 6cm, wysokość 3cm i głębokość 3cm a jego waga to 88 gramów. 

 

Zalety Wady
 • 2w1 ogrodzenie i obroża treningowa
 • długa praca na baterii(550mAh)
 • dźwięk, wibracje, impuls w obroży
 • 10 poziomów regulacji wibracji i impulsu
 • podświetlany ekran LCD nadajnika
 • ciągły i chwilowy impuls
 • łatwa obsługa (dla każdej funckji oddzielny przycisk)
 • możliwość treningu do 3 psów
 • regulowana strefa od 30cm do 6m
 • wibracyjne ostrzeżenia ogrodzenia
 • 3 poziomy impulsu ogrodzenia
 • maksymalna długość do 1000m
 • produkt czeskiej firmy
 • wyższa cena

W czym pomoże ogrodzenie elektroniczne?

 • w efektywnym zapobieganiu ucieczkom psa z ogrodu lub posesji. Dzięki ogrodzeniu nie będziesz musieć przywiązywać psa ani zamykać w budzie lub klatce. Pies będzie mieć większą swobodę i może się poruszać bez problemu na wyznaczonym przez Ciebie terenie
 • oduczysz w ten sposób psa przeskakiwania i podkopywania płotu
 • unikniesz ucieczek psa w kierunku niebezpiecznych dróg lub ulic i oszczędzisz czas na jego poszukiwania

 

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy
Dla upartych psów

Parametry techniczne

Waga odbiornika 88 g
Bateria w odbiorniku 550mAh
Czas pracy odbiornika 3 do 7 dni
Czas pracy nadajnika do 14 dni
Regulacja wibracji 10 poziomów
Regulacja dźwięku 1 poziom
Bateria w nadajniku 550mAh
Częstotliwość 433MHz
Zasilanie nadajnika Ładowany akumulator
Waga nadajnika 88.7 gramów
Ładowanie odbiornika ładowany akumulator
Wodoodporność wodoszczelna (zanurzalna)
Ilość psów do 3 psów
Regulacja impulsu 10 poziomów
Typ korekcji impuls, wibracja, dźwięk, światło LED
Długość obroży regulowana 10 do 75 cm
Rozmiar nadajnika szerokość 6cm, wysokość 3cm, głębokość 3cm
Ekran LCD podświetlany

Zawartość

 • 1x baza do ogrodzenia
 • 1x zasilacz do bazy
 • 1x nadajnik
 • 1x odbiornik
 • 1x łądowarka
 • 1x obroża
 • 1x lampka testowa
 • 1x usb przewód
 • 1x smyczka na szyję
 • 2x złącza przewodu
 • 1x 100m przewodu
 • 50x chorągiewki
 • 2x długie elektrody
 • 2x krótkie elektrody
 • 1x elementy do wymiany elektrod
 • 1x PL instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.