Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

iFetch Original automatyczna wyrzutnia piłek

Automatyczna wyrzutnia piłek na godziny aportowych zabaw dla mniejszych psów posiada ustawienia wyboru 3 odległości wyrzutu piłki. Elektroniczną zabawkę działa na prąd lub na baterie typu C (6 sztuk). Dzięki możliwości wyboru odległości oraz opcjom zasilania z zabawki można korzystać w pomieszczeniu jak i na zewnątrz. Mechanizm wyrzutni piłek dla psów iFetch jest cichy. Urządzenie na małe piłeczki dla małych i średnich ras.

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
889 zł 735 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P13068
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(1)
iFetch Original automatyczna wyrzutnia piłek
iFetch Original…
889 zł

Opis produktu

Automatyczna wyrzutnia piłek na godziny zabaw aportowania dla mniejszych psów ma do wyboru 3 odległości wyrzutu piłki. Wasz pupil może łapać piłkę w odległości przystosowanej do jego możliwości na 3, 6 lub 9 metrów. Interaktywną zabawkę podłączysz do prądu lub uruchomisz za pomocą baterii typu C (6 sztuk). Mechanizm wyrzutni jest cichy, więc właściciele bardziej strachliwych piesków również go docenią. 

 

Automatyczna gra dla psów wygodna dla wszystkich 

Interaktywna zabawka jest odpowiednia dla każdej przestrzeni ze względu na wybór odległości na jaką ma być wyrzucona piłka. Twój pupil może bawić się na świeżym powietrzu lub wewnątrz. Dzięki możliwości zasilania zabawki bateriami C Cell (6 sztuk) możecie zabrać zabawkę wszędzie ze sobąPonadto iFetch to zautomatyzowana zabawka, łatwa w obsłudze i czyszczeniu oraz o prostych ustawieniach. Komfort jest gwarantowany przez przebieg gry, pies możę bawić się sam wrzucając piłeczkę do środka. Zabawka nie tylko tworzy interaktywną rozrywkę dla Twojego czworonoga  bez twojego udziału, ale także nie robi hałasu. Mechanizm iFetch jest bardzo cichy.

 

Ta szybkość obudzi w piesku bystrość...

Zaletą automatycznej gry iFetch jest również błyskawiczny wyrzut piłki, Twój pupil ani przez chwilę nie zazna nudy. Dodatkowo szybkie tempo gry sprawi, ze Twój pies pozostanie w świetnej formie. Również gra jest bardzo prosta w użyciu. Za pomocą jednego przycisku możesz dopasować odległość wyrzutu piłki dostosowując ją do pomieszczenia oraz możliwości Twojego psa. Wystarczy, że włożysz Ty lub Twój pupil piłkę do specjalnego otworu w górnej części zabawki. Gdy tylko piłka znajdzie się w środku - zabawka automatycznie ją wystrzeli według ustawionej odległości i tak właśnie zaczyna się cała zabawa

Sport z iFetch to gra!

 

Interaktywna zabawka jest zbudowana z trwałego plastiku, ma szeroki otwór na piłkę oraz stabilną konstrukcję. Pies bez problemu nauczy się tej gry. Na początek warto go zachęcić wspólnym treningiem pełnym zabawy. Ćwicz z pieskiem 10 minut najlepiej 3 razy dziennie. Przygotuj zabawkę i zacznijcie zabawę w jej pobliżu. Turlajcie lub rzucajcie piłkę tuż nad ziemią, w niewielkiej odległości. Jeśli Wasz pupil złapie piłkę i ją przyniesie nagródźcie go pochwałami. Gdy pies nauczy się przynoszenia piłki pokaż pieskowi, że do otworu zabawki można włożyć piłkę. Po przyniesieniu piłki przez pieska wskaż mu dłonią, gdzie jest otwór. Powtarzaj wspólną grę do czasu, aż Twój pupil się jej nauczy - pamiętaj żeby go zawsze nagrodzić i chwalić.

 

W opakowaniu oprócz gry znajdują się 3 oryginalne piłki o średnicy 4 cm i zasilacz. Produkt również można uruchomić za pomocą 6 sztuk baterii typu C.

Spróbuj wspólnej zabawy lub pokaż swojemu psu jak się może sam świetnie bawić. Wyrzutnia piłki jest wspaniałą interaktywną zabawą dla każdego psa, zadbaj o jego formę poprzez ruch.

Produkt znajduje się w kategoriach

Zabawki dla psów i kotów Dla psów Według typu Do aportowania Piłki Według materiału Plastikowe Według marki Ifetch Według kształtu Piłki

Zobacz pełny opis

Parametry

Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy

Instrukcja do pobrania

Produkty powiązane