Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Patpet F300 ogrodzenie i obroża treningowa

Patpet F300 to połączenie niewidzialnego ogrodzenia z obrożą treningową. Takie połączenie pozwala na zabezpieczenie terenu przed ucieczkami psa oraz szkolenie psa podczas spacerów. Urządzenie posiada funkcje dźwięku, wibracji i impulsu. Zasięg 300 metrów. Obroża zasilana jest na ładowarkę. Wodoodporna.

 

Więcej informacji ›

Niedostępne
739 zł 610 zł bez VAT
Kod produktu: P48901
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(2)
Patpet F300 ogrodzenie i obroża treningowa
Patpet F300…
739 zł

Opis produktu

Patpet F300 to połączenie niewidzialnego ogrodzenia z obrożą treningową. Takie połączenie pozwala na zabezpieczenie terenu przed ucieczkami psa oraz szkolenie psa podczas spacerów. Urządzenie posiada funkcje dźwięku, wibracji i impulsu. Impuls jest regulowany na 6 poziomach. Urządzenie dla psów średnich i dużych od 15 kg. Zasięg 300 metrów. Obroża zasilana jest na ładowarkę. Wodoodporna.

Ogrodzenie dla psów

Niewidzialne ogrodzenie posiada funkcje dźwięku i impulsu. Impuls jest regulowany na 6 poziomach. Dźwięk ostrzeże psa o zbliżaniu się do zakazanej strefy, jeśli to zignoruje odbiornik wyśle impuls. Korekta zwiększa się stopniowo w miarę zbliżania się psa do wyznaczonej granicy. Obroża ma w sumie 6 poziomów impulsu. Im bliżej granicy będzie pies tym mocniejsza korekta zostanie wysłana. Ogrodzenie po dokupieniu dodatkowych obroży można użyć do nieograniczonej ilości psów.

Obroża treningowa

Obroża treningowa Patpet F300 jest odpowiednią obrożą elektryczną do treningu w parku lub ogrodzie. Zasięg do 300 metrów jest wystarczający do podstawowego treningu. Jako korekty obroża posiada dźwięk, wibrację i impuls. Obrożę treningową obsługuje się za pomocą centralki ogrodzeniowej, która jest niezbędna podczas szkolenia. Obroża i centralka zasilane są za pomocą podwójnej ładowarki USB. Możliwe jest równoczesne ładowania centralki i obroży. Po dokupieniu dodatkowych odbiorników możesz szkolić do 3 psów za pomocą jednego urządzenia.

 

 

Ustawienie stref

Ogrodzenie Patpet F300 posiada regulowaną strefę ostrzegawczą i korekcyjną.

 

 

Typ korekty

Obroża treningowa Patpet F300 posiada 6 poziomów impulsu, dźwięk oraz wibracje. Siła impulsu jest odpowiednia dla średnich psów. Ogrodzenie posiada funkcje dźwięku i impulsu.

 

 

Zasięg obroży

Patpet F300 obroża pozwala na szkolenie psa do odległości 300 metrów

 

 

Baterie i ładowanie

Zarówno centralka jak i odbiornik są zasilane z poziomu dualnej ładowarki. Możesz jednocześnie ładować oba urządzenia. Akumulator o pojemności 400 mAh ładuje się 2-3 godziny.

 

Wodoodporność

Patpet F300 ma w pełni wodoodporny odbiornik, a jego użytkowanie jest możliwe w deszczu i bardzo wilgotnym środowisku. Pies może wskoczyć do odbiornikiem może wskoczyć do basenu lub stawu. Centralka nie jest wodoodporna, zalecamy umieszczenie jej w suchym otoczeniu. 

 

Liczba psów

Patpet F300 może być używany do kontrolowania wielu psów jednocześnie, bez utraty funkcjonalności. Dokupując dodatkowe obroże można ją łatwo rozbudować, do szkolenia 3 psów na raz. Za pomocą przycisków na centralce zmieniasz kontrolę nad poszczególnymi psami.

 

Długość obroży

Urządzenie Patpet F300 posiada wysokiej jakości obrożę z tworzywa sztucznego. Obroża jest komfortowa dla psa i regulowana do długości 72 cm.

 


Waga i rozmiary

Szerokość centralki 8 cm, wysokość 12 cm grubość 3 cm, waga jedynie 130 g. Odbiornik ma szerokość 4 cm, wysokość 7 cm grubość 3 cm i waży 63 gramy.

Produkt znajduje się w kategoriach

Obroże Obroże treningowe Według rasy Dla średnich psów Dla dużych psów Według zasięgu 0 do 300 metrów Według marki Patpet Według typu korekty Elektryczne Wibracyjne Dźwiękowe Według wodoszczelności Wodoodporne Według ilości psów Dla 1 psa Dla 2 psów Dla 3 psów Ogrodzenia Bezprzewodowe ogrodzenie

Zobacz pełny opis

Parametry

Obwód terenu 300 m
Obwód terenu 300 m
Wielkość Duże psy, Średnie psy
Zasilanie Na ładowarkę

Instrukcja do pobrania

Obroże treningowe

W czym pomoże Ci obroża treningowa dla psa?

  • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
  • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
  • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Produkty powiązane