Poidełko Petkit Eversweet 3

Polecamy

NOWOŚĆ! Petkit Eversweet 3 to inteligentne poidełko dla psów i kotów. Wyposażone w skuteczny system filtracji cyrkulacyjnej, który zapewnia czystą i świeżą wodę dla Twoich zwierzaków. Eeleganckie poidełko zostało wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznego materiału. Do użytku wewnętrznego. Zasilanie z gniazdka. Możliwość zasilania awaryjnego bateriami. O 25% bardziej ciche niż wersja Eversweet 2. Pojemność fontanny wynosi 1,35 l.

652 zł 539 zł bez VAT
Dostepne > 10 szt.
Kiedy dostanę towar?
w poniedziałek 27. 03. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Poidełko Petkit Eversweet 3

Petkit Eversweet 3 to inteligentne poidełko dla psów i kotów wyposażony w skuteczny system filtracji cyrkulacyjnej, który zapewnia czystą i świeżą wodę pitną dla Twoich zwierzaków. Poidełko zostało wykonane z wysokiej jakości i bezpiecznego materiału oraz wyposażone w zapasowy akumulator na wypadek awarii zasilania. Twój zwierzak już nigdy nie będzie spragniony, poidełko poprzez ciągły ruch wody zachęca do picia.

Mottem Petkit Eversweet jest wyrażenie, że miłość jest zawsze świeża. Można to interpretować na różne sposoby. W przypadku inteligentnego poidełka Petkit Eversweet oznacza to: jeśli kochasz swojego psa lub kota, to chcesz, aby zawsze miał dostęp do świeżej wody. W tym celu powstało, inteligentne poidełko wody, który wzbudza entuzjazm na całym świecie. Zarówno u zwierząt jak i ich właścicieli.

Główne funkcje

 • Elegancki i nowoczesny design - idealny do każdego domu, specjalna konstrukcja cyrkulacyjna zachęca Twojego pupila do częstszego picia
 • Niezwykle cicha praca - fontanna jest nie tylko energooszczędna, ale także bardzo cicha. Fontanna jest o 25% bardziej cicha niż oryginalna wersja Eversweet 2, poidełko nie zakłóca ciszy!
 • Potrójne oczyszczanie wody - wysokowydajny system filtracji cyrkulacyjnej i filtr z węglem aktywnym i żywicą jonowymienną zapewnia zwierzętom świeżą wodę wzbogaconą w tlen
 • Awaryjne zasilanie na baterie - poidełko jest zasilane kablem USB, ale posiada również rozwiązanie bateryjne (baterie nie są dołączone), co pozwala na 7-dniowe niezależne zasilanie w przypadku awarii zasilania (braku prądu)
 • Informacyjne kontrolki LED - poidełko zawsze na czas ostrzega za pomocą kontrolek o konieczności wymiany filtra lub braku wody
 • Wysokiej jakości materiały - poidełko wykonano wysokiej jakości stali nierdzewnej i wysokiej jakości materiału tritalowego, który służy do produkcji butelek dla niemowląt, wszystko to dla bezpieczeństwa twoich zwierząt
 • Tryb inteligentny / normalny - tryb inteligentny jest energooszczędny i może zmieniać częstotliwość dostarczania wody między dniem a nocą, tryb normalny zapewnia dopływ świeżej wody przez cały dzień i noc. W trybie smart poidełko pompuję wodę przez 3 minuty i 3 minuty "odpoczywa"
 • Wymiary: 19.9 x 19.5 x 15.6 cm, pojemność: 1,35 l, zasilanie: 5V, 

 

Dostosuj poidełko do twojego zwierzaka

Poidełko Petkit Eversweet 3 jest wyposażone w kontrolki świetlne oraz wskaźnik poziomu wody - użytkownik widzi, kiedy należy uzupełnić wodę, a kiedy należy wymienić filtr. Fontanna działa w trybie inteligentnym (tryb SMART) i normalnym. Możesz łatwo przełączać się między różnymi trybami za pomocą przycisku na dole fontanny.

Tryb inteligentny/smart - jest energooszczędny, automatycznie zmienia częstotliwość dostaw wody między dniem a nocą

Tryb normalny - ten tryb zapewnia stały dopływ świeżej wody przez cały dzień, nawet w nocy

 

Kontrolka uzupełnienia wody oraz zmiany filtrów

To, że poidełko jest inteligentne, nie oznacza tylko, że optymalnie czyści i dozuje wodę. Za pomocą kontrolek, informuje o konieczności dolania wody (więc nie musisz się martwić, że zapomnisz dolać wody). Zaalarmuje również o konieczności wyczyszczenia lub wymiany filtra. Obsługa i bieżące utrzymanie poidełka jest bezproblemowe. Zaleca się czyszczenie silniczka co tydzień i wymianę filtra co trzy miesiące w celu uzyskania optymalnej wydajności.

Fontanna Eversweet 3 czyści na trzy sposoby. Filtruje wodę przez filtr mechaniczny, dzięki czemu wyłapuje włosy i inne zanieczyszczenia. Z kolei filtr z węglem aktywnym usuwa zapach chloru z wody, dzięki woda będzie lepiej smakować twoim zwierzakom. I wreszcie, co nie mniej ważne, jonizacja wody radzi sobie z jonami metali ciężkich w wodzie. Rezultatem jest krystalicznie czysta, smaczna i zdrowa woda wzbogacona tlenem.

 

 

Ciche działanie

Poidełko PETKIT Eversweet 3 posiada cichy system pompowania z dźwiękiem na poziomie nie przeszkadzającym w śnie czyli 30 dB. Fontanna jest o 25% bardziej cicha niż poprzednia wersja Eversweet 2.

 

Nacisk na detale, inspirowane naturą

Inteligentne poidełko wody Petkit Eversweet zadbał o najmniejsze szczegóły, ponieważ filtracja i dozowanie wody jest kluczowe dla każdej żywej istoty, także dla psów i kotów. Unikalna konstrukcja dozownika zapewnia cyrkulację i przepływ wody, a przemyślana filtracja to zawsze gwarancja czystej i świeżej wody. Jak w przypadku wodospadu - tak przy okazji, projektanci PetKit inspirowali się naturą. Woda, która przechodzi przez filtry, będzie smakować zwierzętom znacznie lepiej niż ta bezpośrednio z kranu i pachnąca chlorem. Ponadto cyrkulacja wody i jej przepływ zainteresuje zwierzaki, dzięki czemu będą pić więcej. A regularne picie jest to podstawa zdrowia

 

Poidełko Eversweet 2 oraz nowa wersja Eversweet 3! 

Zalety Wady
 • Świetny system cyrkulacji
 • Cicha praca
 • Tryb normalny oraz tryb smart
 • Kontrolka dolania wody
 • Kontrolka wymiany filtra
 • Dla  sów i kotów
 • Pojemność: 1,35 l 
 • Brak

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Dla kotów
Małe psy
Średnie psy

Zawartość

 • Poidełko Eversweet 3
 • 1x Petkit Eversweet filtry
 • USB kabel
 • Instrukcja

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.