Petwant PWS-102 Poidełko dla psów i kotów

Petwant PWS-102 to poidełko dla kotów i małych psów, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Pojemność 2 litrów pomaga utrzymać reżim picia przez cały dzień, a czterowarstwowy system filtracji zapewnia świeżą, czystą wodę dla Twoich zwierząt przez cały czas.

295 zł 244 zł bez VAT
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Petwant PWS-102 Poidełko dla psów i kotów

Petwant PWS-102 to poidełko dla kotów i małych psów z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Pojemność 2 litrów pomaga zapewnić picie wszystkim zwierzętom domowym, niezależnie od wielkości rasy. Fontanna pracuje bardzo cicho i zawsze zaoferuje Twojemu pupilowi świeżą i czystą wodę. Zaletą fontanny jest wbudowany system filtracji, który zapobiega przedostawaniu się do pompy cząstek takich jak włosy czy resztki jedzenia, a także usuwa z wody niepożądane zapachy.

Wymiary: 24 x 9,5 cm, waga: 1,7 kg

 

Zalety Wady
  • Pojemność 2 l
  • Filtr w wieży - włosy i zanieczyszczenia
  • Filtr węglowy usuwa nieprzyjemne zapachy
  • Filtr piankowy odfiltrowuje drobne zanieczyszczenia
  • Dla kotów i małych psów
  • Zwiększa ilość pitej wody
  • Łatwość podłączenia i konserwacji

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Dla kotów
Dla najmniejszych psów
Małe psy

Zawartość

  • Poidełko Petwant PWS-102
  • Zasilacz
  • Instrukcja

Instrukcje

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.