Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Najlepsze produkty do podróży z psem

Psy są częścią wielu rodzin, coraz większa ilość z nas decyduje się zabrać zwierzaka na wakacje. Sprzyjają temu miejsca noclegowe przyjazne czworonogom i sporo udogodnień, dzięki, którym sama podroż i pobyt w miejscu docelowym nie są żadnym problemem. Wiesz, że podróżując musisz być przygotowany na różne scenariusze, co podróż to przygoda! W tym artykule skupimy się na rzeczach, które są oczywiste, ale także na takich o których mógłbyś nie pomyśleć przed wyjazdem.  Każdego roku pojawiają się nowe produkty, które jeszcze bardziej ułatwiają życie Tobie (i Twojemu psu). Kilka sugestii, które uznaliśmy za pomocne i po prostu ułatwiają życie podczas podróży z dala od domu. Niektóre pozycje na liście są według nas obowiązkowe, inne są po prostu przydatne.

Smycz

Nawet jeśli smyczy używasz rzadko u siebie w domu, podczas wyjazdu na nieznanym terenie to pozycja obowiązkowa. Ułatwi ci też kontrolę psa podczas przerw w jeździe na parkingach. Większość lokali gastronomicznych oraz atrakcji pozwala na obecność psów wymaga aby pies był na smyczy. Poznaj naszą ofertę smyczy Reedog dla psów wszystkich wielkości. Smycze dostępne są w kilku długościach. Smycze są bardzo ważne. Chronią psa przed niebezpieczeństwem i pozwalają na swobodę. Automatyczne smycze są fantastyczne podczas spacerów na terenach z dużą ilością miejsca, możesz regulować długość zapewniając psu wystarczającą swobodę.

Miski na karmę

Miski na karmę i wodę są niezbędne podczas podróży z psem.  Jeśli miski, których używasz w domu, są zbyt nieporęczne, aby z nimi podróżować, kup takie, które można układać w stos lub składać, gdy nie są używane. Sprawdź ofertę naszych misek Flamingo, które możesz uzywać zarówno do wody jak i karmy. Miski dostępne są w kilku rozmiarach, bez problemu wybierzesz rozmiar odpowiedni dla twojego zwierzaka.

Butelki podróżne

Elementem, który łatwo przeoczyć, jest woda dla psa podczas podróży. Nawet w chłodny lub zimny dzień pies może łatwo odwodnić się podczas podróży, ponieważ może to być stresujące doświadczenie, które powoduje dyszenie ze stresu. Miejsca parkingowe wzdłuż dróg nie zawsze posiadają dostęp do wody, więc warto zabrać ze sobą specjalną butelkę na wodę. Reedog Aqua Travel to wyjątkowa designerska butelka podróżna dla psów i kotów o pojemności 550 ml, z blokadą bezpieczeństwa i wysokiej jakości uszczelnieniem. Z butelką Reedog Aqua zadbasz o odpowiednie nawodnienie swoich pupili nawet podczas długich spacerów i podróży samochodem. Butelka ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu Twój pies będzie pił wygodnie, a jednocześnie umożliwi łatwą obsługę. Smyczkę można przymocować do paska lub plecaka. Dostępna jest też wersja o pojemności 350 ml.

Karma i przysmaki

Jest to oczywista konieczność i nie zapominaj zabrać jej z domu, daleki wyjazd to nie czas na eksperymenty. Postaraj się zabrać ze sobą karmę, do której pies jest przyzwyczajony. Nagła zmiana karmy może mieć negatywny wpływ na organizm psa. Jest to ostatnia rzecz, jakiej można sobie życzyć podczas pobytu w wynajętym mieszkaniu lub hotelu! Ulubionymi smakołykami z naszej ofert są smakołyki serii Calibra Joy. Mają dobry skład i bez problemu wytrzymają trudy podróży.

Szczotki do sierści

To nieoczywista pozycja, ale dla wygody warto zabrać szczotkę do sierści ze sobą. Jeśli masz psa z krótką sierścią ta pozycja prawdopodobnie Cię nie dotyczy. Jeśli masz psa o dłuższej sierści lub rasę, która nie linieje, zdecydowanie musisz zabrać ze sobą szczotkę. Nawet po krótkim spacerze w lesie lub po polu twój pies może wrócić z kolekcją ozdób w postaci igiel, liści i innych drobnych elementów. Piasek z plaży też zdecydowanie lepiej wyczesać od razu. Jeśli ich nie wyszczotkujemy, sierść psa szybko staje się matowa i trzeba ją wyciąć. Wszystkie szczotki, które przydadzą się podczas podróży z psem znajdziesz tutaj.

Pokrowiec na siedzenia

Jeśli pies podróżuje na tylnym siedzeniu samochodu, możesz kupić dla niego specjalny pokrowiec chroniący fotele i boki samochodu. Jeśli pies podróżuje w bagażniku możesz kupić specjalną wersję do bagażnika.  Kiedy wrócisz z plaży lub ze spaceru po lesie czy polu będziesz zadowolony z pokrowców, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się błota oraz piasku i innych zabrudzeń. Pokrowce dostępne są w różnych wersjach i wielkościach. Bez problemy dopasujesz pokrowiec do swojego auta!

Obroża GPS

Każdy właściciel psa czy kota zna uczucie rozpaczy i niepokoju, gdy jego ukochany czworonóg nie wraca do domu przez dzień lub nawet kilka godzin. Pamiętaj, że naszemu zwierzakowi o wiele łatwiej znaleźć drogę do domu w miejscu zamieszkania. Zagubienie podczas podróży może mieć poważne konsekwencje, pies czy kot będzie zdezorientowany. Zabezpiecz swojego psa kupując mu obrożę GPS. GPS Tractive możesz aktywować na okres 1 miesiąca i podczas wakacyjnego wyjazdu będziesz miał spokojną głowę. W aplikacji w mapach bez problemu zobaczysz pozycję psa lub kota. Nawet jeśli ucieknie lub zagubi się odnajdziesz go bardzo szybko.