Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Samoczyszcząca kuweta dla kotów: najlepsze rozwiązanie dla kociej higieny w Twoim domu!

Utrzymanie czystości w domu, w którym mieszka kot jest często problemowe i to jest powodem, dla którego kot czasami pozostaje na dworze. Dlaczego ograniczać obecność kota jeśli istnieje inne, skuteczne, higieniczne rozwiązanie?

Samoczyszczące kuwety dla kotów zapewni czystość w domu a Twój ulubiony zwierzak będzie mógł spędzać więcej czasu z Tobą. Urządzenie ma wiele zalet: 

 

Przyjazne dla środowiska

Zanieczyszczenie środowiska często jest omijaną kwestią podczas dyskusji hodowców, opiekunów. Żwirek do klasycznych kuwet dla kotów ma negatywny wpływ na środowisko zarówno poprzez proces produkcji jak i powstawanie ogromnej ilości odpasów. Z pewnością warta zastanowić się nad wyborem odpowiedniego żwirku, który jest całkowicie biodegradowalny, powstały z włókien roślinnych. Niestety ich minusem jest wysoka cena.

Automatyczna kuweta dla kota Catgenie proponuje rozwiązanie dobre dla środowiska w innym sposób. W zestawie znajdziesz, trwały, biodegradowalny żwirek, który w kuwecie jest podawany procesom higienicznym. Żwirek nie pochłania nieczystości, podlega czyszczeniu bezpośrednio w kuwecie wraz z dezynfekcją na koniec zostaje wysuszony ciepłym powietrzem. Trwały żwirek zdecydowanie obniża ilość wyrzucanego żwirku. Nieczystości w kuwecie zostaną automatycznie oddzielone i odprowadzone za pomocą węża do odpływu. 

Litter Robot zapewnia do swojego produktu w 100% naturalny ekologiczny żwirek i biodegradowalne worki na żwirek. Krótko mówiąc, jest to usługa przyjazna dla środowiska.

Kuweta dla kota, która jest higieniczna i estetyczna.

Samooczyszczająca kuweta dla kotów zaoszczędzi Ci niedogodności związanych z bieganiem i konserwacją klasycznej kuwety. Wewnętrzna komora zapobiega rozprzestrzenianiu się i kurzeniu żwirku w otoczeniu. Czujnik ruchu urządzenia rozpoznaje aktywność kota i po jego odejściu usunie nieczystości a kuweta sama wyczyści zbiornik. Dla Ciebie oznacza to okazjonalne uzupełnienie żwirku i określenie czasu czyszczenia, a poza tym nie spędzasz czasu na obsłudze urządzenia.

Jedną z głównych zalet jest brak kontaktu ze żwirkiem. Nie będziesz obracać się w środowisku pełnym nieprzyjaznych dla Ciebie bakterii ani brzydko pachnącym.

 

 

Ekonomiczne zalety

Posiadanie automatycznej kuwety dla kotów jest także plusem z ekonomicznego punktu widzenia. 170 kg żwirku potrzeba na utrzymanie klasycznej kuwety dla kota. Stały żwirek (dostępny z Catgenie) wykorzystuje w tym samym czasie jedynie 1 opakowanie (którego nie musisz zmieniać) stałego, ekologicznego żwirku i od 6 do 7 pojemników naturalnego środka czyszczącego. Automatyczna kuweta pozwala zaoszczędzić żwirek. W odróżnieniu od ręcznego usuwania nieczystości, gdzie trzeba także posprzątać okolice urządzenia, wyrzucasz zarówno zanieczyszczony żwirek jak i żwirek, który jest nieużyty, ale który przy okazji czyszczenia musisz wyrzucić.

 

Higiena + wygoda = zadowolenie

Automatyczna higiena oznacza nie tylko oszczędność czasu i dodatkowej pracy, ale ogranicz

Wysoko higieniczne urządzenie oznacza nie tylko oszczędność czasu i wysiłku, ale także zapobieganie rozprzestrzenianiu się bakterii do toalety w otoczeniu. Automatyczne czyszczenie sprawdza się również w gospodarstwach domowych, w których domowe zwierzęta przebywają przez większą ilość czasu. Zamiast trzech zwykłych kuwet dla 2 (lub więcej) zwierząt, wystarczy jedna. Przestrzeń niehigieniczna zmniejszy się wyraźnie. Regularne automatyczne usuwanie zanieczyszczeń nie daje szansy na osiedlanie się i rozprzestrzenianie bakterii. Zawartość toalety Catgenie opuszcza kuwetę przez rurę z twojego domu. Możliwa jest kontrola automatycznej kuwety za pomocą aplikacji. Jest to wygodne rozwiązanie przed zapowiedzianą wizytą lub gdy masz w domu małe dzieci ciekawskie wszystkiego.

 

 

Automatyczne samoczyszczące się toalety dla kotów są bardzo wygodnym i estetycznym rozwiązaniem dla domu. Ze względu na większą początkową inwestycję mogą wydawać się dość drogie. Jeśli jednak zwrócisz uwagę na zalety w perspektywie długofalowej, będziesz zadowolony z wyboru i zaoszczędzisz. Dla samych zainteresowanych czyli kotów, korzystanie z takiej kuwety jest przyjemniejsze i bardziej higieniczne.