CatGenie 120+ automatyczna kuweta (z pokrywą)

Dostawa gratis

Samoczyszcząca się kuweta Catgenie 120+, to rewolucyjne rozwiązanie w kociej higienie u ciebie w domu. Ekologiczna, bez kurzu i zapachu kuweta sama posprząta kocie odchody bez Twojego udziału. Automatyczne lub manualne (w zależności od twoich preferencji) samoczyszczenie to jedyny na świecie proces higieniczny, który czyści, dezynfekuje i suszy kocią kuwetę. Specjalne trwałe granulki żwirku nie namakają i nie wymagają ciągłej zmiany, tym samym nie obciążając środowiska. Catgenie 120+ w stosunku to wcześniejszego modelu posiada możliwość wyboru różnych trybów, w zależności od twoich preferencji. Również nowością jest możliwość wyboru, kiedy samoczyszczenie ma się rozpocząć po opuszczeniu kuwety przez kota. 

2 156 zł 1 782 zł bez VAT
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

CatGenie 120+ automatyczna kuweta (z pokrywą)

Samoczyszcząca się toaleta Catgenie 120+ to rewolucyjne rozwiązanie wnoszące higienę kociej kuwety u ciebie w domu.  Kocia toaleta po każdym użyciu sama się wyczyści, zdezynfekuje i wysuszy. Ekologiczna, bez kurzu i brzydkiego zapachu zapewni higienę, a wy nie będziecie musieli myśleć o sprzątaniu po waszym pupilu. Automatyczne lub manualne ustawienie samoczyszczenia odprowadzi za pomocą specjalnie wmontowanego węża nieczystości z waszego domu. Kuweta zostanie zdezynfekowana roztworem Sani Soultion, który został przetestowany i zatwierdzony przez lekarzy weterynarii. Z Catgenie nie musisz się martwić niczym, wystarczy tylko nacisnąć przycisk. Dodatkowo nie jest potrzebna ciągła zmiana żwirku, gdyż specjalnie dostosowane trwałe granulki są oczyszczane w kuwecie i nie obciążają środowiska. Catgenie 120+ w stosunku to wcześniejszego modelu posiada możliwość wyboru 4 trybów działania. Samoczyszczenie może nastąpić po 10 lub 30 minutach w zależności od preferencji. Urządzenie jest również proste do zamontowania w twojej łazience. Ciesz się wygodą samoczyszczenia z  Catgenie 120.

 

 

Cztery tryby działania:

Samoczyszcząca się toaleta Catgenie dysponuje programem auto cat, start cat lub obsługą manualną. Zależy od was, które ustawienie wybierzecie.  Program auto cat aktywuje czujnik ruchu i samoczyszczenie zacznie się 10 minut po puszczeniu kuwety przez kota. Dodatkowo istnieje również możliwość ustawienia  czyszczenia na 30 minut po puszczeniu kuwety przez kota, co jest ulepszeniem w stosunku do modelu 120. Cat start to idealne rozwiązanie w przypadku, gdy nie ma was w domu i nie macie możliwości doglądania stanu kuwety. Program będzie przydatny również dla właścicieli większej liczby kocich obywateli, ponieważ po wizycie włączy się tryb samoczyszczenia i kolejny pupil znajdzie kuwetę czystą. Start cat dzięki czujnikowi ruchu oszczędza energię, gdyż automatycznie wyłącza się gdy kuweta nie jest używana. Opcjonalny jest również tryb 10 godzinnego uśpienia lub praca 24 godziny na dobę - wszystko zależy od waszych preferencji. Auto cat zapewni regularne samooczyszczanie co 6, 8, 12 lub 24 godziny. Natomiast jeśli chcecie sami kontrolować kiedy ma się rozpocząć samoczyszczenie - wystarczy tylko nacisnąć przycisk. 

 

 

Dezynfekuje, płucze i suszy 

Samoczyszcząca się kuweta Catgenie 120, to według lekarzy weterynarii jedyna na świecie kuweta, która zapewni profesjonalną higienę w takiej skali. W pierwszej fazie sito oddziela ścieki do leja, gdzie następuje ich upłynnienie. Ścieki odprowadzane są przez wąż do ujścia. Trwały ekologiczny żwirek jest oczyszczany bezpiecznym dla twojego pupila produktem do dezynfekcji Sani Solution. Czyszczenie przebiega tak długo, aż żwirek jest całkowicie czysty. W trzeciej fazie następuje wysuszenie żwirku oraz całej kuwety Cały proces trwa około 35 minut i kuweta będzie idealnie przygotowana do kolejnego uźycia. Higiena kociej kuwety nigdy nie była tak dokładna i jednocześnie prosta!

 

 

Kontakt z brudnym żwirkiem to już przeszłość

Samoczyszcząca się kocia kuweta wykorzystuje biodegradowalny żwirek, który nie musi być wymieniany po każdej wizycie kota, gdyż toaleta czyści go, płucze i  na końcu suszy. Nie ma już potrzeby kupowania ciężkich worków z kocim żwirkiem. Wynoszenie zużytego  żwirku to również przeszłość, gdyż kuweta sama odprowadza nieczystości.  Wszystko, co musicie zrobić, to tylko nacisnąć przycisk. Profesjonalnie, bez przykrego zapachu i bakterii. Catgene to całkowity komfort! 

 

 

Przyjazny dla środowiska

Trwałe granulki żwirku na bazie węgla naturalnego nadają się do wielokrotnego płukania, dzięki czemu nie musisz już pamiętać o ciągłym dosypywaniu i wynoszeniu. Zużyte granulki ulegają biodegradacji w ciągu 9 miesięcy i dzięki temu nie obciążają środowiska. To przyjazne dla środowiska i ekologiczne rozwiązanie. Standardowe żwirki nie służą ochronie środowiska i  sprawiają, że higiena w domu nieraz jest uciążliwa. Trwały żwirek jest świetnym rozwiązaniem, gdyż nie ogranicza kota w naturalnym instynkcie zakopywania i tym samym nie zniechęca go do korzystania z toalety. 

 

 

Oszczędność energii 

Brak oszczędności w zużyciu energii nie jest dobry dla środowiska, jak i również  twojego portfela. Dlatego samoczyszcząca się kuweta dysponuje programem oszczędności energii. Samoczyszczenie możecie za każdym razem uruchamić manualnie. Do wyboru jest również program auto cat lub start cat. Energię pozwoli oszczędzić tryb uśpienia sprawi, że urządzenie nie będzie aktywne przez 10 godzin na dobę. Jeśli waszą preferencją jest, żeby urządzenie działało całe 24 godziny z Catgenie 120+ również jest to możliwe. 

 

 

 

Przebieg pracy urządzenia:

  1. po wyjściu kota kuweta automatycznie (lub ręcznie) uruchamia samoczyszczenie
  2. dla bezpieczeństwa twojego kota urządzenie uruchomi tryb czyszczenia nawet do 30 minut po jej użyciu
  3. sito przeczesuje trwały żwirek, ciekłe nieczystości spływają na dno urządzenia, następnie wszystko jest odprowadzane przez urządzenie za pomocą wmontowanego odpływu  
  4. trwałe granulki żwirku są przemywane wodą i środkiem dezynfekującym Sani Solution
  5. po dokładnym spłukaniu cała kuweta jest suszona gorącym powietrzem 

 

 

Proste użycie:

Urządzenie jest bardzo proste w instalacji i użytkowaniu. Z Catgenie odkryjesz prawdziwy komfort w twoim mieszkaniu. Zaoszczędzony dzięki Catgenie czas będziecie mogli przeznaczyć waszemu pupilowi lub innym czynnościom. Podłączenie urządzenia jest banalnie proste 

  1. w podłączeniu pomoże ci złącze T do urządzenia dostarczającego wodę (np. pralka, zlew itp.)
  2. poprowadzić wąż do sedesu lub nad kanał odpływowy
  3. podłącz urządzenie do prądu
  4. Gotowe!



Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 13:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!