Podróżowanie z psem - torby, koce, pokrowce na siedzenia i do bagażnika auta

Podróżowanie i wycieczki z psem mają swoje jasne reguły. Nie możesz zapomnieć o zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu podróży Twojego czworonożnego przyjaciela. Gdy już zdecydujesz sie na podróż autem lub MHD dzięki akcesoriom Reedog każda wycieczka będzie wygodna i bezstresowa dla Ciebie i Twojego zwierzaka.

W dzisiejszych czasach podróżowanie jest na porządku dziennym. Dlatego nikogo nie dziwi, że razem z ludźsmi podróżują także psy: na spotkanie do kawiarni, na odwiedziny u rodziców lub za urlop za granicą. Jeżeli do tej pory podróżowałeś ze starym kocem narzuconym na tylne siedzenia auta, musisz wiedzieć, że podróżowanie z psem dzięki gadżetom Reedog stanie się bardziej eleganckie.

 

Koce Reedog w podróży

Każdy piesek powinień mieć swój własny koc, który będzie tylko jego i zapewni mu poczucie bezpieczeństwa. Koc będzie dla psa komfortowy, zatrzyma ciepło podczas zimnej pogody a Twoje auto ochroni przed sierścią, którą ciężko się usuwa nawet z pomocą samochodowego odkurzacza.

Oczywiście możesz użyć stary koc, którego już nie używasz, ale to nie będzie to. Koce dla psów Reedog przeznaczone są do podróżowania i dopracowane w każdym detalu. Istotne jest, że są wysokiej jakości i wytrzymałe. Każdego właściciela psa ucieszy także łatwe utrzymanie w czystości.

Koc dla psów Reedog ma optymalną wielkości, zdobienia w formie psich łapek, koc jest nie tylko wygodny, ale ucieszy oko każdego kto ma dobry gust. Co więcej bardzo szybko i łatwo złożysz go  i zwiążesz jak małą paczkę. Koc Reedog możesz użyć nie tylko do podróżowania, ale także jako legowisko zastępcze, w momencie gdy śpisz z psem poza domem - na pewno doceni to, że spi na swoim miejscu.

 

 

Ochronny pokrowiec do auta Reedog

Każdy kto już kiedyś przewoził pieska w aucie na tylnych siedzeniach, dobrze wie, jak ciężko jest potem usunąć włosy, które Twój ulubieniec pozostawił po sobie jako podziękowanie. Oczywiście, kochasz swojego pieska i przewozisz go chętnie w aucie, bo starasz się spędzać z nim jak najwięcej czasu. Tylko, że uciążliwe odkurzanie nie jest niczym przyjemnym. Firma Reedog ma w swojej ofercie specjalny pokrowiec ochronny, który ochroni Twoje siedzenia i zapewni pieskowi niezbędną wygode.

Pokrowce do auta Reedog są dobrze pomyślane! Pokrywają nie tylko tylne siedzenia, na których podrózuje piesek, chroni także tylną stronę przednich siedzeń. W momencie gdy zaparkujesz i pokrowce z siedzeń możesz dalej wozić kogokolwiek, nawet teściową. Ochronne pokrowce dla psów tu skuteczne i łatwe rozwiązanie, jesli Twój pies jest częstym gościem w Twoim aucie.

Niewątpliwą zaletą pokrowaca dla psów Reedog jest ich wytrzymałość, design i dopracowanie każdego szczegółu. Łatwo się je zakłada i ściąga. Składnie też nie stanowi problemu, dlatego mogą być na wyposażeniu auta non stop. 

 

Torby do podróżowania Reedog

Gdy podróżujesz ze swoim małym pieskiem za pomocą komunikacji miejskiej, w pociągu lub w autokarze, docenisz bardzo praktyczne torby podróżne firmy Reedog. Te torby wykorzystasz przede wszystkim, jeśli często podróżujesz a nie chcesz pozostawiać swojego pieska lub kotka samotnego w domu. Dzisiaj to już normalna sytuacja, że swojego zwierzaka zabierasz na spotkanie ze znajomymi, do kawiarni lub nawet do biura.

Firma Reedog stworzyła kolekcję toreb dla psów, które spełniają najwyższe wymagania a przy okazji są cenowo dostępne. Do wyboru jest kilka zróżnicowanych designów elegnackich toreb, które zostały uszyte z wytrzymałych, miłych w dotyku materiałów, przykładowo z eko skóry. Przy tworzeniu toreb podróżnych dla psów i kotów Reedog zadbał o wygodę Twojego zwierzaka, dlatego znajdziesz w torbie specjalny otwór, przez który Twój zwierzak wystawi głowę i będzie mógł ze spokojem obserwować otoczenie wokół siebie. Ty natomiast docenisz łatwość utrzymania w czystości torby podróżnej dla psów Reedog, jest odporna na zadrapania i wygodna podczas noszenia.

 

 

 Podobne produkty

Koc dla psa Reedog Red Paw   Dostepne

136 zł

Koc dla psa Reedog Beige Paw   Dostepne

136 zł

Koc dla psa Reedog Grey Paw   Dostepne

136 zł

Koc dla psa Reedog Brown Paw   Dostepne

136 zł

Koc dla psa Reedog Black Paw   Dostepne

136 zł

Koc dla psa Reedog Blue Paw   Dostepne

153 zł

Torba dla psa Reedog Torby Sign   Dostepne

222 zł

Torba dla psa Reedog Torby Panter   Dostepne

222 zł

Torba dla psa Reedog Torby Red Strips   Dostepne

273 zł

Torba dla psa Reedog Torby Grey   Dostepne

273 zł

Torba dla psa Reedog Torby Blue Flower   Dostepne

222 zł

Torba psa Reedog Torby Black Paw   Dostepne

273 zł

Torba dla psa Reedog Torby Brown   Dostepne

239 zł

Torba dla psa Reedog Torby Blue Strips   Dostepne

222 zł

Torba dla psa Reedog Torby Grey Paw   Dostepne

222 zł

| 1  2  3 |