Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

Podróżowanie razem z legowiskami Reedog i ochronnymi pokrowcami dla psów

Szukasz czegoś funkcjonalnego i praktycznego dla Twojego domowego ulubieńca? Tym razem damy pomysł produkt użyteczny w podróży. Jeżeli jesteś zapalonym podróźnikiem, jeździsz często na urlop lub zabierasz w ciągu roku do pracy swojego psa to będzie dobry wybór. Twój pies będzie zachwycony, a Ty bardziej spokojny, mając go pod kontrolą.

Twój czworonożny przyjaciel dzięki pokrowcom i legowiskom do auta Reedog może podróżować komfortowo i elegancko.

 

 

Dlaczego pokrowce Reedog?

  • Do wyboru rożne rozmiary oraz warianty
  • Praktyczne detale, ułatwiające montaż i użytkowanie
  • Pokrowiec z możliwością podziału do różnego rozmieszczenia
  • Wysokiej jakości materiał kodura, łatwy w czyszczeniu
  • Mozliwość prania w pralce.
  • Skuteczna bariera przeciwko brudowi w Twoim aucie
  • Legowiska i materace do auta z pianką zapamiętującą.
  • Eleganckie rozwiązanie i wyjątkowy design

 

 

Podróżuj ze zwierzakiem: bez problemów, efektywnie i z klasą!

Aby Twoja podróż ze zwierzakiem przebiegła bez problemów wszystkie niezbędne rzeczy powinieneś mieć zawsze pod ręką. Pokrowce Reedog pod tym względem nie zawiodą Cię. Są lekkie i składane zaprojektowane w taki sposób aby zapewniły psu komfoty a Tobie czyste auto bez zadrapań, sierści czy plam od błota itp.

Pokrowiec samochodowy dla Twojego psa, ma mocne przeszycia zwiększające wytrzymałość produktu. Bez problemu pokryje całą tylną kanapę łącznie z zagłówkami, dostępna jet wersja z boczną ochroną drzwi!

 

 

Główną zaletą pokrowca do auta Reedog jest różnorodność. Możesz kupić pokrowiec z możliwością podziału na 2 części, w ten sposób możesz zabezpieczyć tylko część tylnej kanapy a drugą część przenieść na przednie siedzenie! Podział jest możliwy dzieki zastosowanym rzepom, sama czynność zajmuję krótką chwilę!

Idealne mocowanie pokrowca w aucie to kolejna z zalet pokrowców Reedog. Oprócz mocowania na zagłówkach, pokrowiec możesz zamocować dzięki uchwytom, przyssawkom na szyby. Pokrowiec ma także otwory na pasy bezpieczeństwa, więc podróżując z psem nie musisz rezygnować z tego obowiązkowego elementu bezpieczeństwa.

 

 

Szczególnie cenionym elementem pokrowca są kieszonki, które możesz wykorzystać do przechowywania niezbędnych akcesoriów takich jak obroża lub smycz.

 

 

Świetny materiał, staranne wykończenie...

Pokrowiec do samochodu z odpornej kodury pozwoli w łatwy sposób, bez błota na siedzeniach przewieźć Twojego ulubieńca. Ten materiał wykorzystywany jest często przy produkcji outdoorowego sprzętu, ceniony ze względu na swoją wytrzymałość i odporność na zabrudzenia. Kodura ma także właściwości antystatyczne, które zapobiegają gromadzeniu się na materiale sierści. Pokrowiec w łatwy sposób wytrzepiesz lub po dłuższym używaniu po prostu wypierzesz w pralce.

 

 

Wozisz pieska na siedzeniu, w bagażniku gdzie może wypoczywać w wygodnym i miękkim legowisku? Reedog ma w ofercie wszystkie warianty akcesoriów do podróży, tylko od Ciebie zależy czy wybierzesz pokrowiec na siedzenia, pokrowiec do bagażnika, legowisko do bagażnika czy transporter dla najmniejszych psów. Legowisko w formie materaca z bokiem ułatwiający wejście do auta wygląda jak legowisko używane w domu. Praktyczny opuszczany bok legowiska rozwiązuje także problem wnoszenia brudu w momencie wchodzenia do auta.

 

 

Zobacz różne warianty kolorystyczne, wielkości i sposoby wykończenia. Do wyboru jest sporo modelów, jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami. Pokrowce Reedog ułatwią Ci każdą podróż. 


Produkty powiązane