Najlepsze obroże GPS dla psów i kotów – wybór użytkowników, którzy je pokochali!

Czy wiesz, dlaczego obroże GPS są tak chętnie kupowanym urządzeniem? Są doskonałym rozwiązaniem, gdy chcesz odpowiedzialnie dbać o swoje zwierzęta. Urządzenia lokalizują i pokazują, gdzie w danej chwili znajduje się Twój pupil, oferują możliwość jego monitorowania, dzielenia się i obserwowania jego aktywności, różną się funkcjami, zasięgiem, sygnałem .... Dzięki nim w każdej chwili, z jakiegokolwiek miejsca możesz bez problemu obserwować swoje zwierzęta za pomocą aplikacji nagranej na smartfon! Przedstawimy Ci sprawdzone modele, które najczęściej wybierają opiekunowie dla swoich zwierząt. Pozwól się zainspirować!

Psy i koty najczęściej noszą GPS Tractive

Tractive to najczęstszy wybór użytkowników ze względu na wysoką dokładność i stabilność zadeklarowanych funkcji. Produkt cieszy się ogromną popularnością wśród właścicieli psów i kotów, dla których najważniejsza jest niezawodność produktu.

Dlaczego właśnie Tractive najczęściej noszą nasi ulubieńcy?

Po pierwsze, dlatego że Tractive wygrywa między lokalizatorami GPS dzięki obsłudze przez sygnał GSM. Lokalizator komunikuje się z aplikacją korzystając z sieci komórkowych, co pozwala sprawdzić położenie pupila na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Tractive wyświetla lokalizację i pokazuje ruch zwierzęcia w czasie rzeczywistym dzięki funkcji śledzenia LIVE Tracking, która co 2 sekundy przesyła informacje o aktualnym położeniu Twojego psa lub kota (zasięg jest ograniczony tylko zasięgiem sygnału GSM). Urządzenie posiada funkcję wirtualnego ogrodzenia Geo Fence - pozwala wyznaczyć granice bezpiecznej strefy, która może obejmować np. dom z ogrodem. Jeśli Twój pupil wyjdzie poza wytyczone w ten sposób pole, natychmiast dostaniesz powiadomienie na smartfona. Użytkownicy doceniają doskonałą stabilność zasięgu i dokładność pozycjonowania przy średnim odchyleniu 2- 7 m. Jest to z pewnością najważniejsza rzecz w przypadku obroży służących do śledzenia zwierzęcia, np. w przypadku jego zaginięcia.

Nadajnik wyposażono w lampkę, która ułatwia znalezienie zagubionego zwierzaka po ciemku. Z Tractive nie musisz bać się wyjść na spacer w ulewnym deszczu, a gdy pies wskoczy do kałuży, nic się nie dzieje – lokalizator ma wodoodporną obudowę.

Należy zachować ostrożność w zalesionym terenie lub w obszarach bez pokrycia sygnałem sieci komórkowej. Mniejszą wadą GPS Tractive są jej wymiary. Na przykład dla kotów urządzenie ma rozmiar już na granicy tolerancji. Użytkownicy często zalecają umocowanie lokalizatora na szelkach, które jest bardziej stabilne niż umieszczanie na obroży.

Ogólnie rzecz biorąc to urządzenie GPS to niezawodny sprzęt, stabilność funkcji w rzeczywistości nie odbiega od gwarantowanych właściwości. Wskaźnik awaryjności jest prawie zerowy.

 

Dla miłośników stylu i designu – Paby!

Paby to lokalizator najczęściej wybierany przez użytkowników kochających wyjątkowy design. To nie tylko fajnie wyglądające urządzenie, ale także wyposażone w świetne funkcje. Ma stylową kolorystykę i miniaturowe wymiary. Paby jest najlżejszym urządzeniem GPS na świecie! Dane są obsługiwane przez LBS za pośrednictwem GPS i Wi-Fi.

System pokazuje położenie psa z dokładnością do 10 metrów. Dzięki niemu masz możliwość śledzenia aż 20 zwierząt naraz. Lokalizator monitoruje ruch zwierząt w czasie rzeczywistym,  ma możliwość zapisywania ich trasy i działa aż w ponad 70 krajach świata. Urządzenie jest w pełni wodoodporne, więc pies może się w nim również kąpać. W aplikacji możemy nastawić wirtualny płot GeoFence, a ruch zwierzaka udostępnić większej liczbie użytkowników. LED oświetlenie i sygnał dźwiękowy aktywowany zdalnie świetnie sprawdzi się na spacerach po zmroku.  Ponadto urządzenie Paby jest monitorem aktywności. Zapisuje każdy krok zwierzaka, ile godzin śpi, jak bardzo jest aktywny, analizuje te dane i pokazuje zalecenia odnośnie poprawy stylu życia.

Należy zachować ostrożność w zalesionych terenach i obszarach o słabym zasięgu sieci komórkowych. Użytkownicy w niektórych przypadkach zgłaszają spowolnienie funkcji Live tracking.

Obroża o doskonałej funkcjonalności i najlżejszym designie skierowana jest do szerokiego grona użytkowników. Ma stylowy wygląd i możliwość śledzenia dużej liczby psów. Wskaźnik awaryjności jest bardzo niski.

 

Mishiko: GPS snów, które jeszcze się nie spełniły

Trzecie miejsce w liczbie zakupionych sztuk zdobyło całkowicie wodoodporne urządzenie GPS Mishiko. Powód jest oczywisty. Stylowy bezkonkurencyjny design, dzięki wytrzymałemu aluminiowemu korpusowi i nowoczesnym funkcjom, takim jak ładowanie przez stację lub ciekawe kontrolki świetlne. Mishiko jest wyrafinowany zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Urządzenie ma niestety wady w postaci błędów oprogramowania.

Jedną z najbardziej atrakcyjnych zalet lokalizatora Mishiko GPS jest niewątpliwie zerowa opłata za usługi operatorskie, a także "bezdotykowa obsługa". Wraz z zakupem lokalizatora Mishiko otrzymujesz bezpłatne aktualizacje na całe życie i nieograniczony dostęp na całym świecie. Mishiko nie potrzebuje żadnych przycisków do uruchomienia. Aby go włączyć i wyłączyć wystarczy nim tylko potrząsnąć! Bezdotykowe jest również ładowanie - nie musisz nawet zdejmować lokalizatora z obroży, wystarczy ją przyłożyć do stacji ładującej. Lokalizator GPS wyposażony jest w oświetlenie LED, strefę bezpieczeństwa Geo fence i monitoring w czasie rzeczywistym.

Funkcja monitorowania aktywności dokładnie rejestruje każdą aktywność Twojego zwierzaka i planuje jego indywidualny plan na polepszenie kondycji.

Niestety urządzenie ma błędy oprogramowania, takie jak ładowanie, uruchamianie i odzyskiwanie danych. To wszystko sprawia, że, obroża GPS jest pięknym urządzeniem, ale niestety nie można na nim polegać, co czyni go bezużytecznym. Z całą pewnością producenci potrzebują jeszcze trochę czasu na dopracowanie urządzenia. Jeśli jednak uda Ci się nabyć bezawaryjne urządzenie – nie wymienisz go za żadne inne. Polecamy zakupić lokalizator w miejscu, które oferuje niezawodną gwarancję na wypróbowanie towaru lub ewentualnie jego wymianę.

Estetyczne urządzenie o interesującym designie w stylu hi-tech. Świetne funkcje techniczne nie rekompensują jednak wadliwego działania. Zwroty są częste.

Zaprezentowane przez nas obroże GPS, są dostępne w naszym e-shopie lub sklepie stacjonarnym. Pamiętaj, że chętnie pomożemy Ci w wyborze! Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać przez chat.Podobne produkty

Przykro nam, brak wyników dla podanych kryteriów