Mishiko GPS obojok a merač aktivity
Mishiko GPS obojok a merač aktivityMishiko GPS obojok a merač aktivityMishiko GPS obojok a merač aktivity
Zniżka
170 zł

Mishiko obroża GPS i monitor aktywności

Promocje Bestseller

Mishiko to specjalna obroża GPS i monitor aktywności, któy śledzi pozycję i aktywności fizyczną Twojego psa. Świetny design, nowoczesna technologia, prosta aplikacja, dzięki której połączysz obrożę z Twoim smartphonem. Mishiko jest w pełni wodoszczelny, na ładowarkę i działa bez ograniczeń na całym świecie.

Wybór opcji produktu
 • Kolor


Inne warianty:
Początkowo 793 zł 624 zł 516 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
w poniedziałek 25. 02. u Ciebie
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Mishiko obroża GPS i monitor aktywności

Mishiko to specjalna obroża GPS i monitor aktywności, któy śledzi pozycję i aktywności fizyczną Twojego psa. Świetny design, nowoczesna technologia, prosta aplikacja, dzięki której połączysz obrożę z Twoim smartphonem. Mishiko jest w pełni wodoszczelny, na ładowarkę i działa bez ograniczeń na całym świecie. W cenie obroży jest dożywotnia aktualizacja i aplikacja! Brak dodatkowych opłat czy opłat abonamentowych.

Główne zalety

 • Aluminiowa obudowa najwyższej jakości.
 • Brak przycisków. Aby włączyć wystarczy tylko potrząsnąć!
 • Specjalna stacja do ładowania. Aby naładować Mishiko nie musisz nawet zdejmować jej z obroży.
 • Oszczędne i efektywne podświetlenie, umożliwiające łatwe odnalezienia psa w nocy.
 • Monitoring GPS położenia i aktywności fizycznej.
 • Wyjątkowy algorytm do obliczenia normy aktywności dla ponad 600 ras.
 • Aplikacja Mishiko dostępna w systemach iOS i Android.
 • Łatwa i intuicyjna kontrola.
 • Automatyczne aktualizacje.
 • Brak opłat abonamentowych, żadnych dodatkowych kosztów.

Wodoszczelna, aluminiowa obudowa

Mishiko jest chroniona przed deszczem i wilgocią. GPS obroża jest wodoszczelna i może być zanurzona w wodzie nawet przez 30 minut. Twój pies może biegać i pływać w wodzie bez względu na pogodę.

 

Automatyczne oświetlenie LED 

Zaawansowana technologia Mishiko zawiera w sobie praktyczne oświetlenie. Dzięki światłu znajdziesz Twojego psa bez problemu także w nocy. Dioda LED pokaże także stan naładowania urządzenia, aktualny stan i aktualizacje urządzenia.

 

 

Brak kabli, bezprzewodowe ładowanie

Aby naładować Mishiko, musisz nadajnik umieścić na stacji ładującej. Nie musisz nic montować lub podłączać, Mishiko nie ma żadnych przycisków, włącza się automatycznie podczas aktywności.

 

Podróż razem po całym świecie

Mishiko działa na całym świecie. Zapomnij o roamingu! Podróżuj razem ze swoim ulubieńcem po całym świecie, zapomnij o granicach, gdziekolwiek w Europie lub w USA, Twój pies zawsze będzie widoczny.

 

 

Niewielkie wymiary i dwa kolory do wyboru

Czarny i biały. Dwa podstawowe kolory sprawiają, że Mishiko będzie pasować do każdego stylu. Mishiko to gustowny gadżet dla Twojego psa. Wymiary nadajnika wynoszą 52x49x20 mm i waży tylko 40 g.

 

 

 

Stylowy na zewnątrz. Stylowy w środku

Software Mishiko i elektroniczne rozwiązania zapewniają najlepsi programatorzy, inżynierzy i designerzy prosto z Moskwy i Niżnego Nowogrodu. Pierwszy oddział zajmuje się dystrybucją GPS w Europie, natomiast drugi skuteczne opracowuje technologię produkcji.

 

 

Nigdy już nie zgubisz psa!

Do 14% zwierząt domowych zgubi się, większość z nich nigdy nie wróci z powrotem do domy. Mishiko zmienia te statystyki. GPS obroża pokazuje pozycję Twojego ulubieńca w aplikacji na smartphonie z dokładnością do 4 metrów. Już zawsze będziesz wiedział, w którym miejscu znajduje się Twój pies. Ogólnoświatowa karta SIM pozwoli Ci monitorować Twojego ulubieńca w każdym zakątku świata w Europie i w USA.

 

 

 

Monitor stanu zdrowia i aktywności.

Otyłość jest dla udomowionego psa najczęstszym problemem, w dodatku bardzo poważnym. W przypadku otyłości i zbyt małej aktywności ruchowej życie psa skraca się o 2 lata. Mishiko obroża GPS pozwoli Ci na stałą obserwację aktywności psa w ciągu całego dnia. Będziesz znać odpowiedź na pytanie czy ruszał się wystarczająco dużo. Plan treningowy bierze pod uwagę charakterystykę ponad 600 ras a także indywidualne dane takie jak waga, wiek czy płeć zwierzaka.

 

 

Komunikuj się i zostań jego przyjacielem

Aplikacja Mishiko to nie tylko dodatek do obroży GPS. Mishiko zapisuje informacje o zdrowiu Twojego psa i łączy właścicieli psów. Korzystaj z obroży Mishiko każego dnia podczas wyprowadzania psa, ustanawiaj nowe cele, zmotywujesz się do aktywniejszych spacerów.

 

 

Zalety Wady
 • w pełni wodoszczelna
 • bardzo silne światło
 • aplikacje za darmo, bez opłat
 • bezprzewodowe ładowanie
 • lokalizator psa i monitor aktywności
 • wytrzymałe i odporne materiały
 • cena
 • praca na baterii tylko 3 dni

W czym obroża pomoże?

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Funkcje GPS + mierzenie aktywności + wirtualne ogrodzenie + światło
Zasięg obroży Według sygnału
GPS sygnał GSM
Wyświetlanie na ekranie, mapa
Wodoodporność wodoszczelny
Zasilanie na ładowarkę
Bateria w odbiorniku 450 mAh
Wytrzymałość odbiornika 1 - 3 dni
Wymiary odbiornika 5,2 x 4,9 x 2 cm
Waga odbiornika 40 g

Zawartość

 • Urządzenie Mishiko
 • Stacja ładowania
 • Micro kabel USB 
 • Wygodna obroża
 • Uniwersalne mocowanie do obroży
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 12:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.