iFetch: najlepsza automatyczna wyrzutnia piłek dla małych i dużych psów

iFetch to rodzinny projekt miłośników psów, który zapewnia automatyczną, interaktywną zabawę dla psów wszystkich wielkości. Wyrzutnie piłek iFetch dostępne są w trzech rozmiarach Frenzy, Original oraz Too. Wyrzutnie symylują zabawę w aportowanie bez konieczności uczestnictwa zapracowanych opiekunów.

iFetch wystrzela piłki na wybraną odległość, pies aportuje i przynosi je z powrotem do pojemnika zabawki służącej do zabawy w aportowanie. Twój zwierzak dzięki niej spędzi na zabawie wiele godzin. iFetch jest świetnym rozwiązaniem dla właścicieli, którzy swoich ulubieńców czasami muszą pozostawić, mieć wolne ręce lub są po prostu zmęczeni ciągłym rzucaniem.

 

 

Automatyczną wyrzutnie piłek możesz zabrać ze sobą na dwór lub wykorzystać podczas zabawy w domu. Zasilane są 6 bateriami typu C lub bezpośrednio z gniazdka. Automatyczna zabawka dla psów iFetch ma możliwość ustawienia 3 odległości wyrzutu piłeczek, dlatego dedykowana jest dla różnych typów zwierzaków lub różnej wielkości wnętrz.

 

 

Inne działanie na zasadzie grawitacji zapewnia automatyczna wyrzutnia piłek dla mniejszych ras iFetch Frenzy. Do zabawy nie są potrzebne żadne baterie lub inne zasilanie. Zwierzak zostanie zaskoczony ponieważ nikdy nie będzie wiedział, w którym kierunku piłeczka się potoczy. Do zbiornika pies wrzuca piłeczkę, która spada ąz na samo dno i potoczy się jednym z trzech otworów. Zabawka działa idealnie na twardej, równej podłodze, po której piłeczki będą toczyć się daleko.

 

Interaktywna gra w aportowanie będzie nie tylko zabawiać Twojego zwierzaka, ale motywować go do regularnej aktywności ruchowej. Odpowiednia ilość ruchu i nieograniczony dostęp do możliwości zabawy, są elementami, która mają pozytywny wpływ na kondycję i optymizm psa. Dodatkowo wyostrza naturalne zmysły! Piesek bawiąc się nie ma czasu na myślenie o nieobecnym właścicielu, nie denerwuje się, automatyczna wyrzutnia piłek to idealne rozwiązanie dla psa, z którym nie mamy możliwości zabawy przez jakiś czas.

 Podobne produkty

Przykro nam, brak wyników dla podanych kryteriów