Z powodu inwentury wszystkie zamówienia złożone w poniedziałek 27.09 po godzinie 12:00 i przez cały wtorek 28.09 zostaną wysłane w środę 29.09 Dziękujemy za wyrozumiałość. Przepraszamy za niedogodności.

iFetch Too automatyczna wyrzutnia piłek

Promocje 20% rabat z kodem IF20

Automatyczna wyrzutnia piłek dla dużych psów zapewni godziny aportowych zabaw nawet bez obecności zapracowanych właścicieli. Posiada ustawienia wyboru 3 odległości wyrzutu piłki. Posiada wbudowaną baterię wielokrotnego ładowania, która po naładowaniu  pozwoli nawet na 300 wyrzutów. Dodatkowo interaktywna zabawka posiada bardzo cichy mechanizm wyrzutów. Urządzenie na standardowej wielkości piłki (jak tenisowe) dla średnich i dużych ras.


Inne warianty:
KOMIS - iFetch Too automatyczna wyrzutnia piłek KOMIS - iFetch Too automatyczna wyrzutnia… Dostepne 1 szt. 938 zł iFetch Too automatyczna wyrzutnia piłek iFetch Too automatyczna wyrzutnia piłek Dostepne > 10 szt. 1 082 zł
Początkowo 1 263 zł 1 082 zł 895 zł bez VAT
Dostepne > 10 szt.
Kiedy dostanę towar?
czwartek 30. 09. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

iFetch Too automatyczna wyrzutnia piłek

Automatyczna wyrzutnia piłek dla dużych psów zapewni godziny aportowych zabaw nawet bez obecności zapracowanych właścicieli. Posiada ustawienia wyboru 3 odległości wyrzutu piłki. Za pomocą jednego przycisku ustawicie odległość wyrzutu na 3,7 lub nawet 12 metrów. Gra nie będzie nikomu przeszkadzać, gdyż mechanizm wyrzutnika działa bardzo cicho. Urządzenie na standardowej wielkości piłki (jak tenisowe) dla średnich i dużych ras.

 

 

Szybkie uruchomienie i godziny zabawy w każdym miejscu

iFetch jest bardzo prosty w użyciu, więc Ty i Twój pies możecie cieszyć się łatwym treningiem i godzinami dobrej zabawy. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby wybrać odległość lub wyrzut losowy w zależności od warunków przestrzennych. Włóżcie piłkę do otworu lub zachęcie do tego swojego pupila. Gdy tylko piłka wpadnie do środka, zostanie automatycznie wyrzucona na wybrana odległość, tak się zaczyna interaktywna gra! 

Interaktywna zabawka jest odpowiednia dla każdej przestrzeni. Wasz pupil może bawić się na świeżym powietrzu lub wewnątrz. Nawet przy mniej korzystnej pogodzie. Zaskoczcie waszego pupila niespodziewanym wystrzałem piłki, zabawka sama losowo zmienia odległość wyrzutu piłki, zawsze ćwicząc bystrość pieska. Dużą zaletą zabawki iFetch jest rónież szybkie wyrzucanie piłek, z tą zabawką Wasz pies nigdy nie będzie się nudził. Gra iFetch posiada wbudowaną baterię wielokrotnego ładowania, dzięki czemu można ją przenieść lub wyjąć ze sobą. Naładowana bateria pozwoli nawet na 300 wyrzutów piłki. 

 

Wysokiej jakości plastik oraz wytrzymała konstrukcja zabawki pozwoli na zabawy również na zewnątrz. W zestawie znajdują się również 3 piłki, wielkością odpowiadające klasycznym tenisowym piłką. Gra jest łatwa do czyszczenia oraz prosta w obsłudze

 

 

Sport z iFetch będzie grą!

Nauczcie Waszego pupila aportu, a zobaczycie jak pies bez problemu nauczy korzystania z zabawki. Ćwiczcie z pieskiem 10 minut najlepiej 3 razy dziennie. Przygotujcie grę i zacznijcie zabawę w jej pobliżu. Turlajcie lub rzucajcie piłkę tuż nad ziemią, w niewielkiej odległości. Gdy Wasz pupil złapie piłkę i ją przyniesie nagródźcie go pochwałami. Gdy pies nauczy się przynoszenia piłki pokarzcie pieskowi, że do otworu zabawki można włożyć piłkę. Gdy przyniesie piłkę wskażcie mu dłonią otwór na piłkę - pamiętajcie, żeby zawsze go chwalić i wynagradzać. 

 

Spróbujcie wspólnej zabawy lub pokażcie swojemu psu jak się może sam świetnie bawić. Wyrzutnik piłki jest wspaniałą interaktywną grą dla Waszych psów trenującą ich bystrość oraz fizyczną formę.

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.