Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Antyszczekowe obroże B420 i B78

W 2024 roku dodajemy 2 obroże antyszczekowe do naszej oferty, aby pomóc ograniczyć nadmierne szczekanie u psów. Jeśli Twój pies przeszkadza Ci w spokojnej pracy w domu, spaniu lub przeszkadza sąsiadom, czytaj dalej!

Obroża antyszczekowa Patpet B420 jest przeznaczona dla najmniejszych ras. W rzeczywistości odbiornik waży aż 35 gramów, więc jeśli Twój pies jest bardzo mały, ta obroża będzie wygodna w noszeniu. Obroża umożliwia korektę w różnych wariantach: dźwięk, wibracja, impuls, dźwięk+impuls lub dźwięk+wibracja, dzięki czemu można dostosować rodzaj korekty do wrażliwości psa. Jeśli pies zaszczeka, korekta nastąpi natychmiast w wybranej formie.

Obroża Patpet B420 wykorzystuje zintegrowaną baterię do zasilania . Jeśli obroża jest skuteczna i ogranicza szczekanie, może działać do 2 tygodni na jednym ładowaniu, ale jeśli pies szczeka częściej w początkowej fazie szkolenia, czas ten może być krótszy.  B420 to skuteczna i prosta obroża antyszczekowa dla psów, z dodatkową zaletą w postaci czytelnego wyświetlacza, który pozwala użytkownikowi dostosować ustawienia i funkcje. Wyświetlacz nie jest najlepszej jakości, ale nie przeszkadza to w łatwym dostosowaniu funkcji, można odczytać wszystkie dane bez żadnych problemów. Poziom czułości można zmieniać na 5 poziomach. Chroni to przed wyzwalaniem przez obrożę innych dźwięków w otoczeniu.


Obroża ta nie jest zalecana dla domów z wieloma psami, ponieważ wykrywanie szczekania za pomocą wbudowanego mikrofonu może włączyć obrożę, gdy inny pies szczeka w pobliżu, ale jest to doskonały wybór dla wyjących psów. Mikrofon wykrywa wycie lepiej niż czujniki wibracji stosowane w innych modelach Poniżej znajduje się krótki komentarz jednego z naszych klientów:

Nie byłem pewien, czy zadziała na mojego shi tzu (szczeka na sąsiadów). Kupiłem najmniejszy rozmiar i pasuje nawet do mojego małego 5-kilogramowego shi tzu. Używamy go od kilku tygodni (zakładam go tylko wtedy, gdy wiem, że będzie miał więcej motywacji do szczekania) i naprawdę szybko przestaje szczekać. Używamy ustawienia dźwięku / wibracji i sygnału statycznego, więc wiemy, kiedy się wyłączy i działa. Zdecydowanie polecam.

Obroża antyszczekowa Patpet B78 to nowość wśród obroży antyszczekowych, która łączy w sobie wibracje i słaby impuls elektrostatyczny. Ten model jest szczególnie polecany dla gospodarstw domowych z psami, w których są małe dzieci. Model ten nie posiada korekty dźwiękiem. Dźwięk może przeszkadzać dziecku, które próbuje zasnąć lub może wybudzić je ze snu. Patpet B78 wykrywa szczekanie na podstawie wibracji strun głosowych. Jest to najbardziej niezawodna i najbezpieczniejsza metoda wykrywania, eliminująca wyzwalanie na podstawie szczekania innego psa. Dlatego obroża nie włączy się, gdy inny pies zaszczeka. Możesz używać tego modelu, jeśli masz więcej niż jednego psa lub jeśli w okolicy występują inne głośne dźwięki, nie ma ryzyka, że obroża aktywuje się w odpowiedzi na dźwięk inny niż szczekanie.


Ze względu na brak wyświetlacza jest to obroża wysoce odporna na uderzenia, a wszystkie funkcje ustawia się za pomocą pokrętła i przycisku umieszczonego na obudowie. Z tego powodu obroża działa przez bardzo długi czas na jednym ładowaniu, więc nie będziesz musiał pamiętać o jej codziennym ładowaniu. Obrożę ładuje się za pomocą dołączonego kabla USB.

Sam impuls ustawia się za pomocą pokrętła na obudowie, co jest bardzo prostym sposobem i nikt nie powinien mieć problemu z szybką konfiguracją. Pierwszy poziom to tylko wibracje, poziomy od 2 do 5 to wibracje, po których następuje puls. Poziom 2 to najsłabszy impuls, poziom 5 jest najsilniejszy.


Obroży można używać na zewnątrz dzięki dobrej wodoodporności, ale zalecamy zdejmowanie jej podczas ulewnego deszczu, pamiętając, że pies nie może z nią pływać. Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo dobry wybór dla małych i średnich psów, klienci chwalą długi czas pracy na jednym ładowaniu i dobrze skalibrowany czujnik wykrywania szczekania oparty na wibracjach strun głosowych.

 
Jeśli nie jesteś pewien swojego wyboru, prosimy o kontakt
z nami. Jesteśmy ekspertami, którzy doradzą najlepszy wybór dla Twojego psa, biorąc pod uwagę wszystkie ważne aspekty. Po zakupie masz możliwość wypróbowania obroży przez 30 dni!.


Produkty powiązane