Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Nowość

Patpet obroża antyszczekowa B420

Obroża antyszczekowa Patpet B420 jest przeznaczona dla najmniejszych ras. Odbiornik waży tylko 35 gramów. Jako korekta dźwięk, wibracja oraz impuls. Wystarczy ustawić żądany poziom i rodzaj korekty, przyciąć obrożę, aby pasowała do obwodu szyi psa i gotowe. Dla psów o obwodzie szyi od 20 do 70 centymetrów. Odpowiednia dla psów o wadze od 5 do 50 kilogramów, chihuahua, yorków i labradorów. Obroża jest wodoodporna, możesz jej używać w lekkim deszczu.

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
302 zł 249 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P54544
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Patpet obroża antyszczekowa B420
Patpet obroża…
302 zł

Opis produktu

Obroża antyszczekowa Patpet B420 jest przeznaczona dla najmniejszych ras. Odbiornik waży tylko 35 gramów. Jako korekta dźwięk, wibracja oraz impuls. Wystarczy ustawić żądany poziom i rodzaj korekty, przyciąć obrożę, aby pasowała do obwodu szyi psa i gotowe. Dla psów o obwodzie szyi od 20 do 70 centymetrów. Odpowiednia dla psów o wadze od 5 do 50 kilogramów, chihuahua, yorków i labradorów. Obroża jest wodoodporna, możesz jej używać w lekkim deszczu.

Detekcja szczekania.

Patpet B420 wykrywa szczekanie lub wycie psa za pomocą specjalnego mikrofonu wbudowanego w obrożę. Nie zalecamy używania obroży, gdy więcej niż jeden pies jest trzymany razem. Szczekanie innego psa w bliskiej odległości od obroży może wpłynąć na obrożę i przypadkowo ją aktywować.

 

Typ korekty 

Obroża umożliwia korektę w różnych wariantach: dźwięk, wibracja, impuls, dźwięk+impuls lub dźwięk+wibracja. Jeśli pies zaszczeka, korekta nastąpi natychmiast w formie wybranej korekty.

 

Ustawienia obroży

W obroży Patpet 420 można regulować siłę impulsów elektrostatycznych i wibracji poprzez ustawienie S - dla małych psów lub L - dla dużych ras..

 

Baterie i ładowanie

Obroża Patpet B420 wykorzystuje zintegrowany akumulator do zasilania. Żywotność baterii obroży na jednym ładowaniu zależy od tego, jak często obroża jest używana i na jakim poziomie jest ustawiona. Zasadniczo czas pracy na jednym ładowaniu wynosi kilka dni. O stanie naładowania informuje wskaźnik na wyświetlaczu obroży.

 

Wodoodporny 

Obroża jest wodoodporna, może wytrzymać nawet lekki deszcz. Pies nie może jednak wskoczyć z nią do wody;

 

 

Rasa 

Obroża antyszczekowa Patpet została stworzona z myślą o najmniejszych rasach, takich jak jamniki, yorki czy chihuahua. Ale można jej również używać dla większych ras. Jest odpowiednia dla psów o wadze od 5 do 50 kg.

 

 

Długość paska

Patpet B420 posiada mocną i wysokiej jakości obrożę wykonaną z nylonu. Długość obroży można regulować w zakresie od 20 do 70 cm.

 


Waga i wymiary

Patpet B420 posiada bardzo małą, lekką i ergonomicznie ukształtowaną obrożę, która ma szerokość 4,9cm, wysokość 3,1cm, głębokość 2,3cm a jej waga to zaledwie 35 gramów. Niewielki rozmiar sprawia, że jest komfortowa do noszenia przez psy i łatwiej im się do niej przyzwyczaić.

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Obroże antyszczekowe Dla najmniejszych psów Dla małych psów Dla średnich psów Dla dużych psów Elektryczne Wibracyjne Dźwiękowe Wodoodporne Patpet

Zobacz pełny opis

Parametry

Funkcje Impuls, Wibracje, Dźwięk
Detekcja dźwięk
Kolor Czarny
Wodoodporność Wodoodporny
Zasilanie Zasilacz
Długość obroży 20 - 70 cm
Praca na baterii odbiornik 7 - 10 dni
Waga odbiornika 35 g
Wymiary odbiornika 4,9 x 3,1 x 2,3 cm
Elektrody Krótkie i długie elektrody

Instrukcja do pobrania

Zalety

 • Zaprojektowana także dla najmniejszych psów;
 • Łączy w sobie wiele rodzajów korekt, spośród których można łatwo wybierać;
 • Oferuje kilka poziomów czułości i siły korekty
 • Łatwe ładowanie w ciągu kilku godzin 
 • Obroża waży zaledwie 35 gramów
 • Wyraźny i jasny wyświetlacz 

Wady

 • Nie jest wodoszczelna

Zawartość opakowania

 • 1x Obroża
 • 4x Krótkie i długie elektrody
 • 4x Osłony elektrod 
 • 1x Obroża nylonowa 
 • 1x Lampka testowa 
 • 1x Kabel do ładowania 
 • 1x Instrukcja obsługi

Produkty powiązane