Wyrzutnia ptaktów Canifly PRO
CANIFLY z pilotem CANICOM 1500 PROCANIFLY z pilotem CANICOM 1500 PROCANIFLY z pilotem CANICOM 1500 PRO

Wyrzutnia ptaktów Canifly PRO

Wyrzutnia ptaków Canifly. Wymiary odpowiednie dla gołębia lub przepiórki. W zestwie pilot Canicom 1500 PRO, który umożliwia kontrolę do 4 wyrzutni w zasięgu 1500 metrów. Możliwość kontroli za pomocą tego samego pilota 2 obroży treningowych. Zestaw z jedną wyrzutnią. 

2 670 zł 2 206 zł bez VAT
10 dni
Kiedy dostanę towar?
piątek 14. 04. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Wyrzutnia ptaktów Canifly PRO

Wyrzutnia ptaków CANIFLY odpowiednia dla ptaków takich jak gołąb lub przepiórka. Pilot Canicom 1500 PRO umożliwia kontrolę 4 wyrzutni do odległosci 1500 metrów oraz równocześnie 2 obroży treningowych

Wyrzutnia ptaków jest bardzo prosta w kontroli, intuicyjna i spełnia swoją role. Dzięki elementom wodoszczelnym elektronika jest bezpieczna, wyrzutnię możesz używać także w deszcz.

Dwie możliwości umieszczenia ptaka w wyrzutni, od góry, z jednoczesnym naciąganiem sprężyn. Drugi, nowy, ulepszony sposób, przez specjalne boczne drzwiczki, dopiero po naciągnięciu i zabezpieczeniu sprężyn. Dzięki temu masz wolne obie ręce, łatwiej włożyć ptaka.

 

Włączenie wyrzutni nastepuje w momencie wcisnięcia przycisku na pilocie.

Pilot CANICOM 1500 PRO, który oprócz możliwości kontroli wyrzutni, możesz wykorzystać do kontroli obroży treningowych (odbiorników). Zasięg takiej elektronicznej obroży wynosi 1500 metrów, możesz szkolić jednego lub dwa psy jednocześnie. Za pomocą jednego pilota możesz obsługiwać do 4 wyrzutni ptaków i równocześnie mieć pod kontrolą 2 psy.

Kolejną zaletą pilota jest możliwość kontroli jednej lub dwóch obroży dźwiękowych CANIBEEP RADIO PRO. Właściciel psa ma w ten sposób dostęp do wszystkich urządzeń.

Możliwe jest uzyskanie następujących zestawów:

Obroża treningowa dla 1 lub 2 psów + 1 do 4 wyrzutni ptaków

Obroża treningowa dla 1 lub 2 psów + 1 lub 2 obroże dźwiękowe

Obroża treningowa dla 1 lub 2 psów + 1 lub 2 wyrzutnie ptaków + 1 obroża dźwiękowa

W poszczególnych kombinacjach, używa się 4 przycisków na dole nadajnika, oznaczone są one cyframi od 1 do 4. Dla jednej wyrzutni Canifly potrzebny jest jeden przycisk (do aktywacji czyli wystrzelenia ptaka), do jednej obroży dźwiękowej Canibeep Radio Pro dwa przyciski (jeden do włączenia a kolejny do wyłączenia dźwiękowej obroży)

Kontrola i obsługa urządzenia w jakiejkolwiek powyżej zaprezentowanej kombinacji jest proste i intuicyjne.

Wymiary (sz x gł x w): zaciśnięte sprężyny: 300 x 300 x 130 wolne sprężyny: 300 x 300 x 240 mm

Waga: 2,38 kg (łącznie z bateriami)
Parametry techniczne

Waga nadajnika 130g
Rozmiar nadajnika 132 x 62 x 31 mm

Zawartość

  • wyrzutnia ptaków CANIFLY 
  • baterie alkaiczne 1,5 V AA
  • pilot CANICOM 1500 PRO
  • litowe baterie 15, V AA
  • smyczka na nadgarstek do pilota
  • instrukcja obsługi 

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.