Wyrzutnia ptaków Dogtra QL
Vrhač ptáků Dogtra QLVrhač ptáků Dogtra QL
-10%

Wyrzutnia ptaków Dogtra QL

Promocje

Treningowa wyrzutnia ptaków Dogtra QL, przeznaczona dla ptaków wielkości gołębia lub przepiórki. Za pomocą pilota możesz kontrolować 8 wyrzutni, w zasięgu 1500 metrów. Sygnalizacja dźwiękowa + dźwięk kaczek. W zestawie jedna wyrzutnia. Celem działania ptasiej wyrzutni Dogtra QL jest wypuszczenie ptaka dokładnie w tym momencie, w którym zechcesz, w celu symulacji jego lotu i odbywania ćwiczeń szkoleniowych związanych ze stójką.

 

Początkowo 3 278 zł 2 950 zł 2 438 zł bez VAT
10 dni
Kiedy dostanę towar?
piątek 26. 08. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Wyrzutnia ptaków Dogtra QL

Treningowa wyrzutnia ptaków Dogtra QL, przeznaczona dla ptaków wielkości gołębia lub przepiórki. Za pomocą pilota możesz kontrolować 8 wyrzutni, w zasięgu 1500 metrów. Sygnalizacja dźwiękowa + dźwięk kaczek. W zestawie jedna wyrzutnia.

Celem działania ptasiej wyrzutni Dogtra QL jest wypuszczenie ptaka dokładnie w tym momencie, w którym zechcesz, w celu symulacji jego lotu i odbywania ćwiczeń szkoleniowych związanych ze stójką.

Urządzenie dysponuje dwoma rodzajami sygnałów dźwiękowych: glosowy "piszczacy" dźwięk dla szybkiego znalezienia ukrytej wyrzutni i dźwięk który wiernie naśladuje głos kaczek. 

Każda wyrzutnia może współpracować z jednym nadajnikiem lub za pomocą jednego nadajnika możesz obsługiwać 8 wyrzutni. Możesz podłączyć kolejne wyrzutnie za pomocą przewodu o długości 5 metrów. W tym przypadku wyrzutnie bedą umieszczone blisko siebie. W takim przypadku obie wyrzutnie aktywujesz za pomocą jednego przycisku na pilocie. Dzięki temu możliwość zwiększa się ilość możliwie obsługiwanych wyrzutni za pomocą jednego pilota z 8 na 16. Przy zamawianiu zestawu z większą ilością wyrzutni, trzeba zaznaczyć większą ilość w zamówieniu.

Dane techniczne:

Ogólne:
Zasięg: około 1500 metrów 
Ilość wyrzutni: 1-8 (dzięki kablom od 1 do 16)
Inne obsługiwane urządzenia: - 
Pilot (nadajnik):
Antena: zewnętrzna, długość 50 mm
Bezpieczna komunikacjia radiowa i kodowanie: mikrokomputer
Zasilanie: zintegrowane akumulatory Ni-MH
Wskaźnik baterii: wskaźnik (LED)
Temperatura robocza: od -12 do + 40 ° C
Ochrona: wodoodporny
Wymiary (WxSxG): 115 x 45 x 35 mm (bez anteny)
155 x 45 x 35 mm (z antena)
Waga: 150 g
Odbiornik (wyrzutnia)
Bezpieczna komunikacjia radiowa i kodowanie: mikrokomputer
Zasilanie: zintegrowane akumulatory Ni-MH
Wskaźnik baterii: wskaźnik (LED)
Temperatura pracy: od -12 do + 50 ° C
Ochrona elektroniki wyrzutni:
krótkoterminowa przeciwko umiarkowanemu deszczu
Wymiary (SxGxW), zabezpieczone sprężyny: 300 x 280 x 140 mm
Wolne sprężyny: 300 x 280 x 210 mm
Waga: 1,81 kg

Zawartość opakowania

  • treningowa wyrzutnia ptaków Dogtra QL z odbiornikiem Dogtra RR Deluxe (zamontowanym lub oddzielnie)
  • nadajnik Dogtra RR Deluxe
  • ładowarka i kabel ładujący
  • instrukcja obsługiDodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.