Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Zniżka -9% Nowość

PetSafe tunel do SmartDoor Connected

Instalujesz drzwiczki SmartDoor Connected w grubych drzwiach lub ścianie? Każdy tunel dodaje 5 cm do całkowitej głębokości tunelu. Instalacja tunelu jest szybka i łatwa, bez użycia narzędzi. Dodatkowy tunel jest dostępny w dwóch rozmiarach, średnim i dużym, i musi pasować do rozmiaru zakupionych drzwi.

Więcej informacji ›

Dostępne u dostawcy
117 zł Oryginalna cena
106 zł 87 zł bez VAT
Zniżka -9%
Oszczędzasz 11 zł

Zapytanie o dostępność

szt
Kod produktu: P55129
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
PetSafe tunel do SmartDoor Connected
PetSafe tunel do…
106 zł

Opis produktu

Instalujesz drzwiczki SmartDoor Connected w grubych drzwiach lub ścianie? Ten dodatkowy tunel zapewni Twojemu zwierzakowi bezpieczną i czystą ścieżkę. Każde rozszerzenie dodaje 5 cm do całkowitej głębokości tunelu. Instalacja tunelu jest szybka i łatwa, nie wymaga żadnych narzędzi. Po prostu przyklej rozszerzenia za pomocą kleju lub taśmy. Upewnij się, że dodałeś wystarczającą liczbę rozszerzeń i że ostatni element wystaje co najmniej 3 cm od drzwi lub ściany.

Tunel przedłużający jest wymagany do montażu w drzwiach metalowych o grubości powyżej 4,4 cm, drzwiach niemetalowych o grubości powyżej 5,7 cm oraz do montażu w ścianach. Tunele przedłużające są dostępne w 2 rozmiarach - M i L - i muszą być dopasowane do rozmiaru zakupionych drzwi.

Ten produkt jest kompatybilny tylko z drzwiami SmartDoor Connected.

Produkt znajduje się w kategoriach

Inne Drzwi dla psów i kotów Akcesoria Tunele

Zobacz pełny opis

Produkty powiązane